Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ginekolog mężczyzna czy kobieta?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martunia_12

PostWysłany: Wto 11-01-2011, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja już od 7 lat chodzę do tego samego lekarza- kobiety i jestem zadowolona.

Podpis 14.08.2010 inlove
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 11-01-2011, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie mężczyzna. Cool

U kobiety byłam raz i nigdy więcej nie pójdę. Złośliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

karolina198605

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 12-01-2011, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Osobiście byłam zarówno u kobiety, jak i u mężczyzny...dzień i noc!!!
Mężczyzna jest 100 razy bardziej delikatny!!!! Pierwsza wizyta jest strasznie krępująca. Każda kolejna - zupełnie normalna!!!!

Uwagi  Zdania zaczynamy z wielkiej litery!
Edzia.
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 24-02-2011, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem kolejną osobą, która wybrała ginekologa kobietę. Wszak, chodziłam do mężczyzny, ale jakoś mnie nie przekonał. Od lat leczę się u mojej pani doktor. Prawidłowo mnie prowadzi i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń.
Powrót do góry

Sylwia89

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 27-02-2011, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również chodzę do pana doktora. Jest delikatny, miły i potrafi tak poprowadzić rozmowę, że nie czuję się w ogóle skrępowana w czasie wizyty. Uśmiechnięta

Podpis Ze szczęściem czasami bywa tak jak z okularami, szuka się ich, a one siedzą na nosie. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Domatorka22

PostWysłany: Nie 27-02-2011, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam na wizytach i u kobiety i u mężczyzny i stwierdziłam, że właściwie nie robi mi to żadnej różnicy, choć faktycznie mężczyźni są trochę delikatniejsi przy badaniu. Ale tak naprawdę najważniejsze, żeby lekarz był kompetentny w tym co robi.
Powrót do góry

DariaAngel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 27-02-2011, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pierwszą w swoim życiu wizytę w gabinecie ginekologicznym miałam u lekarza kobiety. Porażka. Kolejna wizyta u innej pani doktór i to samo. Od tamtej pory tylko i wyłącznie lekarz mężczyzna. Ciążę też prowadzi 'facet' i jestem mega zadowolona. Uśmiechnięta
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 27-02-2011, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nigdy nie byłam u ginekologa- kobiety. Przed wybraniem ginekologa na pierwszy raz dużo się nasłuchałam i naczytałam o niedelikatności kobiet, dlatego wybrałam mężczyznę Puszcza oko.
I jestem zadowolona Złośliwa.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

justinkowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 28-03-2011, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ginekolog mężczyzna jest delikatniejszy.

Podpis Żyję chwilą. Lubię to.
17.01.2010- tak. Zakochany
Powrót do góry

princessa

PostWysłany: Wto 10-05-2011, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mężczyzna zdecydowanie. Nie pozwoliłabym jakiejś kobiecie się dotykać, mężczyzna to co innego.
Powrót do góry

jagoda23

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 13-05-2011, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Facet - u kobiety byłam raz, ale to po porodzie mnie badała. Także młoda była (stażystka) więc bardzo delikatna. Ogólnie nie miałam styczności z kobietą gin, ale facet to facet do kobiety z wyboru sama bym nie poszła. Mam swojego lekarza od 3 lat ponad i jestem zadowolona.
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 13-05-2011, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mężczyzna. Świadomy wybór po jednorazowej wizycie u kobiety - była nieprzyjemna, wręcz chamska, a delikatność to całkowicie obce dla niej słowo. Nie jestem nastawiona anty do kobiet, ale po wizycie u tej pani doktor postanowiłam pójść się zbadać do faceta. Wybór trafiony - świetny lekarz, który specjalizuje się w raku szyjki macicy i cytologii, polecony przez koleżankę. Krytykowany przez kobiety w ciąży, ja oceniam go na tę chwilę pozytywnie.
Powrót do góry

emiliap

PostWysłany: Pon 06-06-2011, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam
Ja również chodzę do ginekologa mężczyzny i sobie chwalę jak wy wybrałam mężczyznę, bo mówili mi, że mężczyzna jest delikatniejszy.
Również bym nie zamieniła swojego lekarza.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pon 06-06-2011, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja nigdy nie byłam u faceta. Zawsze u kobiety. Ale skoro tak chwalicie, to może poszukam sobie jakiegoś... fajnego. Nieprzyzwoity Śmiech do łez
Powrót do góry

wonderofnature

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 06-06-2011, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kobieta zdecydowanie! Ja chadzam do gina często przez moje ciągłe zapalenia itp. I jakoś się wstydzę gadać o tym z facetem Złośliwa .

Podpis "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: