Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ginekolog mężczyzna czy kobieta?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ilovka

PostWysłany: Nie 21-08-2011, 5:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś chodziłam do ginekologa kobiety. Myślałam, że dzięki temu, że miała dobrze przed 60-tką to będzie wszystko okej. Jednak po kilku wizytach wybrałam się do ginekologa - mężczyzny. Moja ginekolog kobieta stwierdzała mi, że drobny zabieg chirurgiczny nie jest potrzebny i wszystko będzie okej. Aby się upewnić poszłam do ginekologa - mężczyzny. Dwa tygodnie później przeprowadził mi drobny zabieg chirurgiczny (okazało się, że moja ginekolog nie miała racji). Od tamtej pory chodzę do tego ginekologa - mężczyzny. Jest super specjalistą. Nie jest ani młodym facetem zaraz po studiach, nie jest też dziadkiem. Wiekowo ok. 50 lat - mógłby być moim ojcem. Na pewno jest delikatniejszy niż kobieta. Oczywiście na początku musiałam też powolutku przełamywać bariery słowne (kurcze, jak z facetem można rozmawiać "o tych sprawach"), ale na drugiej wizycie już było wszystko okej. Nie zamieniłabym nigdy faceta ginekologa na ginekolog kobietę.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Blondynka

PostWysłany: Nie 21-08-2011, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chodzę do ginekologa- kobiety.
Prywatnie chodziłam do kobiety i teraz po przejściu na NFZ też stawiam na kobietę. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 22-08-2011, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko raz byłam u kobiety. Nie przekonała mnie jakoś ta kobieta. Stawiam na ginekologa- mężczyznę.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Małgo

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja myślę, że tu dużo zależy od człowieka a nie od jego płci.

Sama jednakowoż jakimś dziwnym trafem od zawsze chodzę do ginekologów facetów. Jak się przeprowadziłam do innego miasta, to szukając nowego ginekologa nawet nie bralam pod uwagę kobiet.

Podpis My heaven is with U:*
Powrót do góry

Tysiula

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 30-09-2011, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chodzę do mężczyzny i na pewno już do kobiety nie pójdę. Mam niemiłe doświadczenia z kobietami ginekologami. Skonsternowana

Podpis Kobiety należy kochać, lecz nie próbować zrozumieć.
Powrót do góry

Ania...

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 30-09-2011, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chodzę do ginekolog-kobiety.... tak z rozpędu, bo babkę znam od urodzenia (dosłownie - prowadziła ciąże mojej mamy). Niestety kończy już praktykę. Smutna
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 30-09-2011, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ginekolog mężczyzna. Od 6 lat chodzę do tego samego Pana doktora i jestem bardzo zadowolona, sympatyczny i rzeczowy Uśmiechnięta .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Linka

PostWysłany: Sro 07-12-2011, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam w IE kobietę ginekologa i jestem zadowolona a kiedy jestem w PL to także mam ginekologa mężczyznę i jestem jeszcze bardziej zadowolona. Także z tych moich dwóch specjalistów bardziej zadowolona jestem z mężczyzny. Bardzo sympatyczny starszy pan i potrafi porozmawiać tak, że nawet nie zauważy się, że jest koniec badania. Uśmiechnięta

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

okularnica

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 15-01-2012, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kobieta. Nie wstydziłabym się pójść do faceta ale boję się, że tak jak moja koleżanka trafię na takiego, który będzie robił rzeczy, które wcale nie są konieczne podczas wizyty. Podobno mężczyźni są delikatniejsi ale póki co strach wygrywa. Puszcza oko
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Pon 25-06-2012, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim pierwszym lekarzem był mężczyzna, nie ukrywam zraziłam się do Niego, potem poszłam do innego i potraktował mnie jak rzecz ponieważ zwracał się do mnie bardzo przedmiotowo.
Oczywiście musiałam wybrać innego lekarza i zaryzykowałam i poszłam do kobiety i był to strzał w dziesiątkę.
Od 5 lat leczę się u niej i jak na razie nie mogę złego słowa o Niej powiedzieć.
Ma dobry kontakt ze swoimi klientkami, przy badaniu zawsze żartujemy Uśmiechnięta.
Lekarz z powołania.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

lizka

PostWysłany: Pon 25-06-2012, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sunflower chyba raczej pacjentami a nie klientami, co? Podejrzliwa

Nie byłam nigdy u ginekologa kobiety, ale jeśli będę miała potrzebę zmiany lekarza, to chyba udam się właśnie do kobiety.

Podpis 05.09.2008 r.Zakochany
Every moment is good to change everything.
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Wto 26-06-2012, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

lizka napisała:
Sunflower chyba raczej pacjentami a nie klientami, co? Podejrzliwa
Klientami i pacjentami ale nie o tym mowa w tym temacie Puszcza oko.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Yussi

Zodiak: Byk

PostWysłany: Sro 27-06-2012, 6:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chodzę czasem do mężczyzny, czasem do kobiety. Z kobietą jakoś łatwiej jest mi porozmawiać na różne tematy, zadać jakieś pytanie, nawet głupie (nie jestem pewna, czy to ze względu na płeć - myślę, że raczej nie, że ta kobieta jest po prostu bardziej "otwarta"). Do lekarza faceta chodzę, bo ma bardziej profesjonalny sprzęt np. do robienia USG piersi. Poza tym z opinii wynika, że jest po prostu dobrym lekarzem. Więc czasem tu, czasem tam ... Uśmiechnięta
Powrót do góry

dudi

Zodiak: Waga

PostWysłany: Pon 30-07-2012, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz chodzę do mężczyzny i jestem zadowolona, liczy się to czy zna się na rzeczy a nie jakiej jest płci.
Powrót do góry

furia

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 23-08-2012, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko mężczyzna. Do kobiet zraziłam się strasznie. Była okropnie niedelikatna, wyglądała, jakbym totalnie ją obrzydzała, w dodatku moment naciągnięcia przez nią rękawiczek był straszny - patrzyła mi w oczy z odrazą, mocno, ale powoli naciągnęła rękawiczkę, strzeliła, rzuciła mi taki półuśmiech i dopiero przeszła do badania. Owe badanie wyglądało, jakby bardzo, ale to bardzo chciała mnie jakoś skrzywdzić. Jeśli nie psychicznie, to chociaż fizycznie.

Podpis Myślę, że naj­wyższe i naj­niższe pun­kty są naj­ważniej­sze. Wszys­tko in­ne jest tyl­ko... po­między. Chcę wol­ności by wszys­tkiego spróbować.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: