Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ginekolog mężczyzna czy kobieta?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smerfetka007

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 23-08-2012, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od kilku lat mężczyzna, jeden i ten sam. Uśmiechnięta

Podpis Codziennie budze sie piękniejsza, ale dzis to juz przesadziłam... Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ulalenka

PostWysłany: Czw 27-09-2012, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mężczyzna i jakbym miała wybierać to nadal obstaje przy mężczyźnie.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 27-09-2012, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja ostatnio byłam u kobiety (w Polsce), z polecenia siostry. Babka naprawdę świetna, przyjmowała prywatnie, ale normalnie w lekarskim kitlu, tak samo była delikatna, bardzo mądra kobieta.
Także moim zdaniem płeć nie ma znaczenia, tylko to jak który lekarz jest oddany temu co robi, jak chętnie służy pomocą i radę.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 27-09-2012, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przeważnie chodziłam do mężczyzn, ale od lutego "przerzuciłam się" na kobietę- rewelacyjną zresztą. Zna się na tym co robi, widać że robi to z pasją.
Zresztą, podobnie jak dziewczyny, uważam że nie płeć ma znaczenie a to co dany lekarz ma w głowie i co sobą prezentuje.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 27-09-2012, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I ja teraz chodzę do fajnej kobitki, więc fakt, zależy po prostu na kogo się trafi. Uśmiechnięta
Powrót do góry

łolcia

PostWysłany: Pon 01-10-2012, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
Ja przeważnie chodziłam do mężczyzn, ale od lutego "przerzuciłam się" na kobietę- rewelacyjną zresztą. Zna się na tym co robi, widać że robi to z pasją.
Zresztą, podobnie jak dziewczyny, uważam że nie płeć ma znaczenie a to co dany lekarz ma w głowie i co sobą prezentuje.

Ja dokładnie tak samo. Zawsze byłam przekonana, że mężczyźni są lepsi, ale trafiłam na super ginekolog i póki co nie zamierzam zmieniać. Uśmiechnięta

Podpis "Mężczyźni nie potrafią poznać kobiet, ale wciąż próbują. Kromka chleba i dwa komplementy całkiem wystarczą kobiecie, aby przeżyć dzień." - Marcel Achard

Uwagi  Emotka na końcu zdania nie zastępuje kropki!

gieniusia.
Powrót do góry

milusia25

PostWysłany: Wto 16-10-2012, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie zdecydowanie mężczyzna,z kobieta ginekologiem miałam do czynienia 2 razy na porodówce,raz że wredne a dwa ze miała duże paznokcie,za duże jak na takiego lekarza i pierścionki na palcach, masakrajavascript:emoticon
Powrót do góry

wysokie_obcasy

PostWysłany: Pon 07-01-2013, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też wolę do mężczyzny, bo jest delikatny. Kobiety są za gwałtowne.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pon 13-10-2014, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W sumie wolę kobietę, czuję sie bardziej swobodnie niż u mężczyzny.
Byłam kilka razy
Powrót do góry

ronia31

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 11-05-2015, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie nie ma większego znaczenia oby był kompetentny Uśmiechnięta
Znam panią dr niezwykle miła i uczynna kobieta, ale ciąże prowadził mi facet lekarz i też bardzo bardzo sobie chwalę.
Powrót do góry

Balowiczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 09-07-2015, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na początku chodziłam do kobiet, bo się krępowałam, ale teraz to mi też jest bez różnicy. Aktualnie zwracam uwagę na to, żeby nie przeprowadzali wizyt od niechcenia. To najgorsze co mogą zrobić. Jak zdarzy mi się iść do innego niż zwykle, a nie przeprowadzi odpowiedniego wywiadu i nie zleci badań to już wiadomo, że mnie nigdy więcej nie zobaczy:)
Powrót do góry

Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 05-09-2015, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

chodziłam do kobiety. Teraz moim ginekologiem jest mężczyzna. Jest całkiem normalnie. Na początku się wstydziłam. Jednak potem sobie to sama wytłumaczyłam, że jest to lekarz, że to jego praca, że takie rzeczu mu nie są dziwne. I teraz podchodzę spokojnie do tematu
Powrót do góry

wskizz

PostWysłany: Pon 07-09-2015, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chodzi tylko o kompetencje.. Trafialam do tej pory tylko.na dobrych ginekologow- mężczyzn
Powrót do góry

jagooda

PostWysłany: Pon 23-11-2015, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja zdecydowanie wolę chodzic do kobiety Uśmiechnięta we Wrocławiu jest ciężko znaleźć sobie ginekologa bo po prostu jest ich za dużo, obecnie chodzę do Magdaleny Miś-Michałek i polecam wybrać się do niej forumowiczkom które nie są przekonane do kobiet lekarzy, ona jest po prostu świetna Uśmiechnięta inaczej gada się jednak z kobietą która zna wszystko "z pierwszej ręki", a wiedzę ma w moim odczuciu dużo większą i "świeższą" niż moi poprzedni ginekolodzy
Powrót do góry

CookieMonster

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 13-12-2015, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mężczyzna - jest bardziej rzeczowy i hmm delikatny. Zresztą trafłam na takiego, który serio jest z powołania. Dzięki niemu i jego badaniom, oraz dociekliwości świetnie dobrał mi tabletki - biorę aktualnie Vixpo Uśmiechnięta Pozbyłam się PMS, bolesnych okresów.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: