Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ginekolog mężczyzna czy kobieta?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 10-01-2011, 10:56    Temat postu: Ginekolog mężczyzna czy kobieta? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak więc jak jest w temacie, do kogo chodzicie do ginekologa mężczyzny czy kobiety, i dlaczego?

Podpis 16.08.2007 się poznaliśmy inlove
20-10-2010 się zaręczyliśmy Kwiatek
30-07-2011 będziemy sobie ślubować Serduszko

Ostatnio zmieniony przez asia91 dnia Pon 10-01-2011, 12:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dede22

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 10-01-2011, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja do mężczyzny od zawsze, dlaczego? Sama nie wiem, może dlatego że nasłuchałam się od koleżanek które chodzą do kobiet, że są niedelikatne, czasami zfochowane siedzą za tym biurkiem jak by im ktoś kazał itp. Wiec od zawsze chodze do mężczyzny i tylko prywatnie. NIE narzekam - spoko facet.

A jakie ma dłonie ......zadbane....Bardzo szczęśliwa Zakłopotana Zakłopotana

Podpis 16.08.2005r - Początek z moim A Uśmiechnięta :*

05.06.2008 => Narodziny naszej córeczki.
godz: 08:00 Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 10-01-2011, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chodzę do mężczyzny, sa delikatniejsi.

Powrót do góry

Eewelka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 10-01-2011, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chodzę do mężczyzny, bo tam zaprowadziła mnie moja mama za pierwszym razem i chyba już mi tak zostało.

Podpis Szminkę z kołnierzyka mężczyzny należy usunąć razem z mężczyzną.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 10-01-2011, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chodziłam tylko do jednej kobiety ginekolog i mnie nie przekonała.
Była strasznie niedelikatna. Niezdecydowana

Jednak wolę facetów. Cool

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 10-01-2011, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak narazie faceci wygrywaja. Uśmiechnięta

Powrót do góry

netka34

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 10-01-2011, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również wolę mojego pana doktora. Mam porównanie bo kiedyś zastępowała go koleżanka i powiedziałam sobie: "Nigdy więcej kobieta-ginekolog!". Pewnie są dobre lekarki w tej specjalizacji, ale już nie będę sprawdzać na własnej skórze. Zresztą myślę, że w tej dziedzinie lepiej mieć stałego lekarza, podobnie jak dentystę (oczywiście tylko wtedy, gdy trafi się na dobrego fachowca i odpowiadającego również pod innymi względami np: sposobem badania, zachowania wobec pacjentki...).
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 10-01-2011, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze chodziłam do facetów i nigdy nie narzekałam.

Jednak ostatnio trafiłam do gin-kobiety i bardzo sobie chwalę. Dodatkowo chodzę na NFZ, więc mam $ w kieszeni. Bardzo szczęśliwa

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 10-01-2011, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to ja się wybije. Raz byłam u ginekologa- faceta, i wyszłam od niego ze łzami w oczach i na zawsze się zraziłam do facetów-ginekologów.

Mam świetną babkę i do niej chodzę. Bada delikatnie, jest miła i uprzejma.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Pon 10-01-2011, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dołączam do grona pacjentek panów ginekologów.

Byłam u kobiety raz i wyszłam potraktowana jak "kolejna odbębniona wizyta". Zero zaangażowania, chęci pomocy.
Do "mojego" pana doktora trafiłam przypadkiem kilka lat temu i od tamtej pory zawsze chodzę do niego. Mimo iż wizyta do najtańszych nie należy Neutralna to przynajmniej pan doktor zawsze ma dla mnie tyle czasu ile potrzebuję. Mogę porozmawiać z nim o wszystkich wątpliwościach, zawsze doradzi, wypyta, a przy tym jest delikatny, taktowny i po prostu kompetentny.

Oczywiście mam świadomość, że nie od płci zależą kompetencje. Ja, niemniej jednak mam juz swojego lekarza i akurat jest on mężczyzną. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 10-01-2011, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chodzę tylko do jednego ginekologa - mężczyzny i bardzo sobie chwalę. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 10-01-2011, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie wolę mężczyznę, bardziej delikatny.
Do kobiety chodziłam na samym początku, nie zauważyła nadżerki i była strasznie chamska. Niezdecydowana

Potem chodziłam prywatnie do mężczyzny. Byłam strasznie zadowolona, do czasu. Lekarz bardzo dobry, ale straszny pesymista, ile ja się napłakałam przez jego złe podejście!

Teraz chodzę na NFZ. Przyjmuje mnie odrazu, jest strasznie miły i zawsze optymistycznie nastawiony, dużo mi pomógł.
Powrót do góry

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 11-01-2011, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czyli jednak większość z Nas woli mężczyzn,a tak w ogóle jest to ciekawe powinnyśmy mieć większe zaufanie do kobiet, bo przecież one maja to co my, wiedzą jak to boli, a tu jednak psikus... wybieramy mężczyzn.

Powrót do góry

flo
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 11-01-2011, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja szczerze mówiąc nie czuję różnicy miedzy ginekologiem facetem i kobietą.
Teraz chodzę do kobiety i jestem bardzo zadowolona.

Podpis Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 11-01-2011, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kobieta.
U faceta byłam raz i bardzo, ale to bardzo mi się nie spodobał. Może i był delikatny, ale dla mnie za delikatny wręcz, sprawiał wrażenie jakby bał się mnie dotknąć. Poza tym traktował mnie z góry i uważał, że nic nie trzeba tłumaczyć, bo wszystko wiem. Wyszłam zła i popłakałam się w samochodzie i skończyły się wizyty u faceta.
Wróciłam do kobiet, do której trafiliśmy pierwszym razem, jak prawie zaliczyliśmy wpadkę. Jestem bardzo zadowolona, zawsze wszystko mi wytłumaczy, podpowie, nie ma na co narzekać. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: