Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ginekolog-państwowy czy prywatny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 02-06-2006, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
efrell napisała:
Zdecydowanie prywatnie i do mężczyzny !

No to identycznie jak ja Uśmiechnięta
do państwowych nie miałam nigdy szczęścia, niestety Przewraca oczami

Ja płacę za wizytę 80 zł (jak na ceny warszawskie to naprawdę nie jest duzo) poza tym jesli idę tylko po receptę, zwolnienie czy po poradę (ale bez badania) mój gin. nie bierze wtedy pieniędzy, mimo, że to wizyta normalnie w prywatnym gabinecie Uśmiechnięta
Wizyty zawsze trwają po około 30-40 minut Uśmiechnięta

U kobiety byłam 2 razy i nigdy wiecej Podejrzliwa

edziu podaj mi kontakt na priv jak możesz do tego gina.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 03-06-2006, 0:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell poszukam jutro telefonu, tylko że to ginekolog - położnik, głównie ciężarówkami się zajmuje Bardzo szczęśliwa - przynajmniej innych kobiet w kolejce u niego nigdy nie widziałam Puszcza oko
a sama gdy np. gdy potrzebowałam do ginekologa - endokrynologa chodziłam do innego, ale nie byłam zadowolona Niezdecydowana

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 03-06-2006, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie żeby trafić dobrego ginekologa trzeba się nieźle naszukać...

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 03-06-2006, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Raczej tylko prywatnie.
Badania USG na miejscu, wszystkie mozliwe USG, dokladne badanie piersi, bez zadnego proszenia.
Co mnie kiedys wkurzalo, bez cytologii i badan watrobowych nie chciala mi wypisac recepty na pigulki, wspaniala kobieta Uśmiechnięta
Powrót do góry

maja

Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 05-06-2006, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wyłącznie prywatnie i to tylko do faceta - ja to wogóle wolę facetów Bardzo szczęśliwa

Facet fryzjer, facet dentysta, facet gin i rodzinny - tylko kosmetyczka to kobitka Śmiejąca się
Powrót do góry

merkunek

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 05-06-2006, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

to ja mam podobnie Uśmiechnięta u mnie tylko wyjątkiem (ale bardzo chwalebnym) jest dentystka Uśmiechnięta

do kosmetyczki to od wielkiego święta chodzę Skonsternowana

Podpis Asia, żonka od 24.04.2004, mama Kubusia (ur. 13.01.06)
Szczęście we dwoje potrzebuje cichego gniazda...
Powrót do góry

izek

PostWysłany: Pon 05-06-2006, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
efrell poszukam jutro telefonu, tylko że to ginekolog - położnik, głównie ciężarówkami się zajmuje Bardzo szczęśliwa - przynajmniej innych kobiet w kolejce u niego nigdy nie widziałam Puszcza oko
a sama gdy np. gdy potrzebowałam do ginekologa - endokrynologa chodziłam do innego, ale nie byłam zadowolona Niezdecydowana

Ja też poproszę o jakieś namiary, bo chodzę prywatnie do Kobiety ale nie jestem specjalnie zachwycona, a ponieważ zamierzam przygotować się do ciąży chciałabym znaleść lekarza który mnie poprowadzi od początku do końca.
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 05-06-2006, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Raz byłam u państwowego. Poszłam do niego bo mój się rozchorował. Nawet nie chciał mi przepisać tabletek które brałam już regularnie. Ogólnie nie przepadam za moją przychodnią państwową. Chodzę prywatnie. I też wolę facetów. Przez pewien czas chodziłam do babki - ale chyba bymnie chciała aby mi prowadziła ciążę. Teraz mam super gina.
Powrót do góry

Jasmin

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 05-06-2006, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chodzę do państwowego ginekologa i jest to kobieta - jestem bardzo zadowolona. Chodzę do niej już jakieś pięć lat. Jest bardzo delikatna w badaniu, zna mnie już i wie na pamięć jakie tabletyki antykoncepcyjne biorę. Często kiedy idę tylko po receptę, wpadam do niej z dzieckiem. I nie robi z tego żadnego problemu. Niesety nie powadziła mojej ciąży, kiedy akurat zrobiłam test i okazało się, że jest pozytywny moja ginekolog była na urlopie, więc poszłam do przychodni przy szpitalu ginekologicznym. Też przyjmowała kobieta, zresztą ordynator oddziału położnictwa i patologii ciąży. Więc już tam zostałam, tym bardziej, że leżałam na patologii ze trzy razy. Ale szczerze mówiąc to nie byłam zadowolona. Bardzo nie delikatnie badała.
Powrót do góry

Anonymous
Gość

PostWysłany: Wto 19-09-2006, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja oraz wiele moich znajomych chodzimy do bardzo miłego pana w przychodni państwowej. Jest on przesympatyczny, delikatny i bardzo kompetentny. Kiedyś, gdy go nie było zastępowała go kobieta (brrrr, badała mnie pomimo tego, że miałam okres, wszystko było zakrwawione, a delikatności było u niej tyle co u kowala).
Kiedyś też, na początku mojej przygody z ginem byłam u innego w państwowej. Na bolesne miesiączki oraz brak owulacji (co sie później okazało, już nie u niego ) przypisał mi ketonal. Strasznie sie wtedy wkurzyłam. Gdybym chciała tylko tabletki p.bólowe to bym przecież do niego nie przychodziła, a juz na pewno nie po rakotwórcze.

Do tego nigdy nie ma kolejek.

Ponieważ mam takiego fajnego gina w państwowej przychodni, nigdy nei byłam prywatnie, więc w sumie nie mam porównania, ale wydaje mi sie, ze jakość leczenia zależy głównie od tego jakim człowiekiem jest lekarz.
Powrót do góry

Gat

Zodiak: Lew

PostWysłany: Wto 19-09-2006, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chodzę państwowo i jedyny mankament to taki, ze trzeba sie wcześniej zapisywać. A ja lubię iść wtedy gdy mam na to odpowiedni nastrój Uśmiechnięta
Powrót do góry

Anonymous
Gość

PostWysłany: Wto 19-09-2006, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ale jak juz sie zapiszesz to możesz sie psychicznie przygotowac Uśmiechnięta
tak to zawsze się odkłada wizytę jak to nic pilnego
Powrót do góry

Kolinka

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Wto 19-09-2006, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja to nawet nie wiem gdzie u mnie przyjmuje państwowo Zakłopotana przypuszczam, że i tak bym się nie dostała, bo rano o 7 wstawać, żeby sie zapisać Skonsternowana

Podpis szczęśliwa żonka od 30.09.2006
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Wto 19-09-2006, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

NO skoro juz sie idzie raz na pol roku, czy rok, to nie ma sensu narazac sie na "panstwowych" lekarzy, stac w kolejkach, czekac... ech nie mile mam wspomnienia z panstwowymi.
Choc z prywatnymi tez nie ma reguly. Wogole nasi lekarze tak strasznie narzekaja na zarobki, ale w sumie gdyby porownac ich prace z praca lekarzy w USA, to raczej sie nie da. I nie chodzi tylko o sprzet, wierzcie mi.
Powrót do góry

Kasia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 19-09-2006, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

maja napisała:
Ja wyłącznie prywatnie i to tylko do faceta - ja to wogóle wolę facetów Bardzo szczęśliwa

Facet fryzjer, facet dentysta, facet gin i rodzinny - tylko kosmetyczka to kobitka Śmiejąca się

Mam tak samo. Jakoś tak mam więcej zaufania do facetów. Zresztą, podczas przyjęcia na porodówkę badała mnie kobieta i NIGDY więcej Diablica lub Bardzo wściekła Diablica lub Bardzo wściekła Diablica lub Bardzo wściekła

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Skocz do: