Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ginekolog-państwowy czy prywatny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasieńka13

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 19-09-2006, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chodzę prywatnie do faceta. Jak płacę, ma dla mnie dużo czasu, dokładnie zbada. Nie było wizyty żebym wyszła bez USG.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Moniczka

PostWysłany: Sob 06-01-2007, 1:27    Temat postu: ja też wolę faceta :P Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chodzę prywatnie i też do faceta. Bardzo delikatny gino i pozatym miły chociaż straszny z niego komendiant wszystko obraca w żarcik. Czasami to aż się czerwienie. Rozkładam nóżki a on potrafi taki tekst rzucić że przebijam na czerwono. Ale już się przyswoiłam do tego typu powiedzonek. Ciekawe jak jest z wami dziewczyny też gino was zaskakuje żarcikami i pytaniami podczas badania ?
Powrót do góry

Kasia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 06-01-2007, 1:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z mojego też jest żartowniś, ale ze smakiem. Moja koleżanka chodzi do lekarza, który jej mówi na przykład: no, jaka ogolona, pięknie, pięknie. Ja na taki komentarz bym wyszła Bardzo smutna

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Jewel

Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sob 06-01-2007, 1:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O nie to już mi pod zboczenie podchodzi. Ja też bym się niezręcznie czuła. Ubrałabym się i wyszła.

Ja miałam takiego gina, który zawsze mówił do mnie kicia nie bój się. Byłam u niego tylko dwa razy i podziękowałam, mimo że to bardzo dobry specjalista.

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 06-01-2007, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ło matko Zszokowana nigdy będąc u gina nie spotkałam się z żadnymi komentarzami, nie wyobrażam sobie tego nawet Zszokowana

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sob 06-01-2007, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też tak nie miałam. Zszokowana Raz tylko ginio do mnie powiedział, że nerwus jestem i żebym się trochę zrelaksowała/wyluzowała. Śmiejąca się Aż się roześmiałam , gdy sobie pomyslałam "jak mam się wyluzować, jak mam nogi na za 15 trzecia?" Śmiejąca się

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 06-01-2007, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam kiedyś gina, był super, rzetelny, może poważny, ale konkretny, byłam bardzo zadowolona, niestety wyjechał chyba do Szczecina, mam teraz takiego gina, co ma wielki łeb, wielkie oczy i ogromne okulary z grubym szkłem, jak na mnie patrzy to mam wrażenie że siedzi tuż obok. Nie bardzo sie mna przejmuje, bo jak poszłam do niego z wiadomością,że chce zajść w ciąże to on na to "jak pani zajdzie to niech pani przyjdzie", a ja na to "czy mam wykonać jakieś badania, że mam tyłozgięcie,że sie boje że poronie" a on na to "że jak zajde to zrobie badania i jego w tym głowa żebym donosiła".A co on może Wściekła
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sob 06-01-2007, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiki idź do innego. Jak on tak pacjentów traktuje to szkoda nerwów. Skonsternowana

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 06-01-2007, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiki napisała:
jak poszłam do niego z wiadomością,że chce zajść w ciąże to on na to "jak pani zajdzie to niech pani przyjdzie", a ja na to "czy mam wykonać jakieś badania, że mam tyłozgięcie,że sie boje że poronie" a on na to "że jak zajde to zrobie badania i jego w tym głowa żebym donosiła".A co on może Wściekła

Zszokowana Zszokowana Zszokowana Diablica lub Bardzo wściekła Ale trep!!!!!

Wiki rzeczywiście lepiej zmień lekarza bo do takiego to aż strach chodzić.... Bardzo smutna Diablica lub Bardzo wściekła
Powrót do góry

Kimi

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 06-01-2007, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chodzę do kobiety państwowo. Bardzo fajna babka, zna się na rzeczy Bardzo uśmiechnięta Bardzo uśmiechnięta Bardzo uśmiechnięta Tylko, że dostać się do niej to graniczy z cudem. Zapisy są w dniu przyjęcia, a przyjmuje tylko raz w tygodniu, od godziny 8.00 rano a od 5.00 jest już kolejka. Paranoja!!Ma limit 30 pacjentek dziennie, więc jak pójdzie się o 7.00 to mozna zapomnieć, że się dostanę Podejrzliwa
Dobrze, że kobiety w ciąży zapisują bez problemu w ciągu całego dnia Bardzo uśmiechnięta
Teraz nie mam tak czasu i chyba zacznę chodzić do niej prywatnie Niezdecydowana

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

Moniczka

PostWysłany: Pon 08-01-2007, 1:15    Temat postu: gina Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kasia napisała:
Z mojego też jest żartowniś, ale ze smakiem. Moja koleżanka chodzi do lekarza, który jej mówi na przykład: no, jaka ogolona, pięknie, pięknie. Ja na taki komentarz bym wyszła Bardzo smutna

mój też tak potrafi komentować, typu " o jaka śliczna różyczka ", albo "nooo tak też miałem nadzieje że dziś tak dla mnie ją pani wygoliła" ... Jakby mój mąż wiedział, że on tak żartuje sobie to by go rozerwało bo straszny zazdrośnik jest. Kiedyś to wogóle nie chciał mnie póścić do gina. I upierał się że to ma być tylko kobieta... No ale jak widać tak się stało że wybrałam faceta... jest ok.
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Pon 08-01-2007, 6:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja Wam powiem o moim doswiadczeniu z ginekologiem tutaj, bo bylam kilka dni temu pierwszy raz na ogolnym badaniu plus cytologii.
Najpierw wszystkim zajmuje sie pielegniarka: mierzy cisnienie, bada mocz, daje papiery do wypelnienia.
Pozniej w osobnym pokoju jest rozmowa z lekarzem.
No i na koniec badanie "wlasciwe" - najpierw pielegniarka daje ubranko, pomaga sie usadowic w fotelu i dopiero wtedy wchodzi lekarz.
Jakby to subtelnie ujac.... Lekarz nie wklada palcow do srodka, nie wykonuje zadnych ruchow, robi usg przez pochwe.
Wazne dla mnie bylo to, ze nie czulam sie "gola" podczas badania. No i caly czas przy badaniu byla pielegniarka.
Dostalam tez 3 opakowania tabletek antyk. na wyprobowanie.
Ogolnie wrazenia mam pozytywne.
Powrót do góry

Jewel

Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pon 08-01-2007, 6:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ptycha to naprawdę super podejście. Jeszcze nam tutaj w Polsce sporo brakuje do takiego podejścia do pacjenta.
Najlepsze to chyba to że nie paraduje się z gołym tyłkiem po gabinecie. Bo chyba nie ma nic bardziej krępującego i wstydliwego dla kobiety.

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Pon 08-01-2007, 7:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel napisała:

Najlepsze to chyba to że nie paraduje się z gołym tyłkiem po gabinecie. Bo chyba nie ma nic bardziej krępującego i wstydliwego dla kobiety.

No dokladnie, czulam sie zdecydowanie bardziej komfortowo. No i sam fakt, ze lekarz nie widzial mojego ciala, a jedynie jego "wycinki".
Mialam tez badane piersi, ale w rekawiczkach no i jakby pod tym ubrankiem, bardzo sprawnie, wiec ok.
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 08-01-2007, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak miałam jeszcze starego w sensie dawniej gina, to chodziłam do niego w luźnej krótkiej spódnicy i na fotel siadałam w niej, jak schodziła kiecka opadała i nic nie było widać, czułam sie mniej skrępowana.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Skocz do: