Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ginekolog-państwowy czy prywatny?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 02-06-2006, 17:15    Temat postu: Ginekolog-państwowy czy prywatny? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W czasie ciąży, ale nie tylko Puszcza oko dlatego nie umieszczam na ciężarówkach Puszcza oko

do jakich ginekologów chodzicie/chodziłyście?

Jakie są waszym zdaniem "za" i "przeciw" chodzenia do ginekologa prywatnie, a jakie państwowo?

Podpis Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 02-06-2006, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chodzę do ginekologa państwowo i jestem bardzo zadowolona. Chcę, żeby ten ginekolog prowadził moją ciążę i bardzo chciałabym rodzić w szpitalu gdzie pracuje.
Byłam też kiedyś u ginekologa prywatnie i do dzisiaj wspominam tą wizytę jak coś okropnego- babka była bardzo niemiła, jak o coś zapytałam to odpowiadała jedynie półsłówkami.
Wydaje mi się, że nie ma znaczenia czy do gina chodzimy państwowo czy prywatnie. Jeśli tylko jesteśmy zadowoleni z naszego lekarza, jeśli mu ufamy (a to jest bardzo ważne !!) i jeśli jesteśmy gotowe powierzyć mu swoją ciążę to należy bez zastanowienia się decydować na tego lekarza. Bez względu na to czy przyjmuje w prywatnym, czy też w państwowym gabinecie.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Cherokee

PostWysłany: Pią 02-06-2006, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obie ciaze przechodzilam prywatnie i z lekarzy jestem bardzo zadowolona (teraz na kontrole tez chodze prywatnie).
Raz bylam panstwowo i powiedzialam sobie nigdy wiecej Podejrzliwa

Lekarz niby mily ale....dosc agresywnie probowal mnie "zachecic" do spirali bo zalozyl ze juz nie zamierzam miec dziecka (spirala na 7 lat) i stwierdzil ze karmiac 18 mies dziecko robie mu wielka krzywde Diablica lub Bardzo wściekła

Poza tym sam gabinet pozostawial wiele do zyczenia, paradowanie przez pol pomieszczenia z golym tylkiem jakos mnie zniesmaczylo - nie bylo przebieralni Przewraca oczami .
Wole zaplacic i byc przyjeta jak pacjetka i jak kobieta Puszcza oko
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Pią 02-06-2006, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cherokee napisała:

Poza tym sam gabinet pozostawial wiele do zyczenia, paradowanie przez pol pomieszczenia z golym tylkiem jakos mnie zniesmaczylo - nie bylo przebieralni Przewraca oczami .
Wole zaplacic i byc przyjeta jak pacjetka i jak kobieta Puszcza oko

To samo było u mnie tyle, że w przypadku gabinetu prywatnego. Czułam się jak w latach 70-tych- jedynie stół, krzesło i koziołek Zszokowana A na dodatek ta kobieta ledwo co skończyła palić papierochy i tak okropnie śmierdziała, że aż wszystko mi podchodziło pod samo gardło. Okropność !!

Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 02-06-2006, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata i ktoś w ogóle przychodził do tej kobiety? Zszokowana

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Pią 02-06-2006, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie przychodził. ja musiałam czekać na swoją wizytę tydzień bo wszystkie inne terminy były zajęte.
A poszłam do tej kobiety, bo mój ginekolog był wtedy na urlopie a ja potrzebowałam recepty na pigułki.

Powrót do góry

malgorzata

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 02-06-2006, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
Ja chodzę do ginekologa państwowo i jestem bardzo zadowolona.

Ja również "państwowo" Bardzo szczęśliwa

Cytat:
Wydaje mi się, że nie ma znaczenia czy do gina chodzimy państwowo czy prywatnie. Jeśli tylko jesteśmy zadowoleni z naszego lekarza, jeśli mu ufamy (a to jest bardzo ważne !!) i jeśli jesteśmy gotowe powierzyć mu swoją ciążę to należy bez zastanowienia się decydować na tego lekarza. Bez względu na to czy przyjmuje w prywatnym, czy też w państwowym gabinecie.

Dokładnie tak Tak Tak Tak Tak
Powrót do góry

merkunek

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 02-06-2006, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie prywatny gin, choć przekonało mnie do tego dopiero to, jak traktowano mnie gdy byłam w ciąży w przychodniach...

Generalnie najpierw chodziłam do przychodni takiej normalnej i np. mimo, iż zaraz o 7 odstawałam swoje w kolejkach do rejestracji i miałam ustaloną godzinę, to i tak potem musiałam znowu w kolejce stać, bo nikt nie pilnował porządku...USG trzeba było iść gdzie indziej robić, no i lekarze tacy sobie...

Poszłam więc do przychodni prywatnej mającej umowe z NFZ i w sumie dalej bez rewelacji, co prawda kolejki nie było i nawet pan miał USG w gabinecie, ale dowiedziałam się tylko tyle, że jestem w ciąży, a tyle to ja wiedziałam wcześniej, bo przyszłam do niego już z badaniem beta HCG Skonsternowana
Na kolejnej wizycie dał mi w ciul jakiś leków a na dodatek po USG dowiedziałam się, że zdjęcia nie dostanę, bo daja tylko jak sie to USG prywatnie zrobi...och jak mnie ten lekarz wkurzył Podejrzliwa

Zdecydowałam się w końcu na lekarza z "białej listy" i owszem każda wizyta kosztowała mnie 50zł, ale było w tym i USG i cytologia i KTG i w ogóle pod każdym wzgledem rewelacja...
I po tych wszystkich perypetiach doszłam do wniosku, że do przychodni, to ja już na pewno nie pójdę!!!

Podpis Asia, żonka od 24.04.2004, mama Kubusia (ur. 13.01.06)
Szczęście we dwoje potrzebuje cichego gniazda...
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Pią 02-06-2006, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

50 zł to chyba jeszcze nie tak dużo za wizytę. Ja próbowałam się dowiedzieć o pewnego gina w Katowicach i brał 100 zł Zszokowana

Powrót do góry

merkunek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 02-06-2006, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie to nie dużo, a gin dobry o ile nie najlepszy w regionie, bo tłumy do niego ciągną Uśmiechnięta

Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 02-06-2006, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie prywatnie i do mężczyzny !

Państwowo byłam pare razy, za każdym razem nie było co opowiadać, a po ostatnim nie mogłam 2 tyg. na tyłku usiąsc, na dodatek badanie miałam przeprowadzone bez mojej zgody ale to juz inna historia Skonsternowana

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Pią 02-06-2006, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No ja też wybieram zawsze mężczyzn. Kobiety wg mnie są mało delikatne.

Powrót do góry

merkunek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 02-06-2006, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Coś w tym jest..

Powrót do góry

Cherokee

PostWysłany: Pią 02-06-2006, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez uwazam ze faceci-ginekolodzy sa o wiele delikatniejsi, przynajmniej ja na takich trafilam Uśmiechnięta
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 02-06-2006, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
Zdecydowanie prywatnie i do mężczyzny !

No to identycznie jak ja Uśmiechnięta
do państwowych nie miałam nigdy szczęścia, niestety Przewraca oczami

Ja płacę za wizytę 80 zł (jak na ceny warszawskie to naprawdę nie jest duzo) poza tym jesli idę tylko po receptę, zwolnienie czy po poradę (ale bez badania) mój gin. nie bierze wtedy pieniędzy, mimo, że to wizyta normalnie w prywatnym gabinecie Uśmiechnięta
Wizyty zawsze trwają po około 30-40 minut Uśmiechnięta

U kobiety byłam 2 razy i nigdy wiecej Podejrzliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: