Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Ginekolog-po這積ik w Szczecinie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Sprawy kobiece i intymno嗆
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
Tequilla

P貫: Kobieta
Zodiak: Ryby
Zodiak chi雟ki: Ma逍a
Do陰czy豉: 03 Wrz 2014
Ostrze瞠: 1

PostWys豉ny: Nie 30-10-2016, 1:53    Temat postu: Ginekolog-po這積ik w Szczecinie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny czy kt鏎a z Was by豉 u ginekologa w Evomedzie? Moja c鏎ka szuka dobrego lekarza ( mo瞠 by kobieta jak i me盧zyzna) kt鏎y poprowadzi jej ci捫 od pocz徠ku do rozwi您ana wiem 瞠 tam na pewno jest poradnia laktacyjna ginekolog闚 te maj, mieszkam pod Szczecinem od niedawna i nie wiem kto jest dobry i dobrze si ni zajmie?
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

SophieFox

Zodiak: Baran
Zodiak chi雟ki: Smok
Do陰czy豉: 18 Lut 2016

PostWys豉ny: Wto 15-11-2016, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja i moja rodzinka jeste鄉y pod opiek lekarzy w evomed. Jestem bardzo zadowolona. Mo積a powiedzie 瞠 mam opieke od A-Z. I nie musz szuka po ca造m mie軼ie:)
Powr鏒 do g鏎y

Smerfetka007

Zodiak: Lew
Zodiak chi雟ki: W捫
Do陰czy豉: 04 Mar 2012

PostWys豉ny: Pon 21-11-2016, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam Tarnowskiego, przyjmuje w Policach i na Przeclawiu.

Podpis Codziennie budze sie pi瘯niejsza, ale dzis to juz przesadzi豉m... Puszcza oko
Powr鏒 do g鏎y

Tequilla

Zodiak: Ryby
Zodiak chi雟ki: Ma逍a
Do陰czy豉: 03 Wrz 2014
Ostrze瞠: 1

PostWys豉ny: Wto 22-11-2016, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

SophieFox - a czy mog豉by poda mi tam jaki namiar?
Powr鏒 do g鏎y

Smerfetka007

Zodiak: Lew
Zodiak chi雟ki: W捫
Do陰czy豉: 04 Mar 2012

PostWys豉ny: Sro 30-11-2016, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Poradnia Ginekologiczno-Po這積icza Bogus豉w Tarnowski
ul. Siedlecka 2, Police
Telefon kontaktowy: 91 425 69 01
Poka na mapie
Gabinet Ginekologiczny Bogus豉w Tarnowski
ul. Przec豉w 58, Police
Telefon kontaktowy: 604 197 265

Podpis Codziennie budze sie pi瘯niejsza, ale dzis to juz przesadzi豉m... Puszcza oko
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Sprawy kobiece i intymno嗆 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach