Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Google plus
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W Internecie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 23-08-2011, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa masz to fajne zdjęcie w profilu. Ono jest takie urocze. Śmiejąca się
Fakt sa zaproszenia. Ja się dowiedziałam przez znajomego.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 23-08-2011, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Tylko, że na FB każdy wie w jakiej jest grupie. A w przypadku G+ Gizmowa pisała, że nie wiadomo kto gdzie jest. Uśmiechnięta

A co to zmienia? Chyba, ze zaloze sobie grupe frajerzy, tylko po co mi znajomi, ktorzy sa frajerami. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 23-08-2011, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Generalnie bezsensem jest przyjmowanie do znajomych ludzi których nie lubimy. Niektózy idą na ilość. Nie raz miałam takie zaproszenia. Raz nawet było wielkie oburzenie, że nie zareagowałam. Śmiech do łez
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 23-08-2011, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie słyszałam o tym wcześniej Uśmiechnięta. Na razie nie zamierzam zakładać tam profilu, ale jestem ciekawa jak to się rozwinie Bardzo uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 23-08-2011, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podobno nadchodzi koniec fb, także następsy się szykują. Śmiejąca się
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 23-08-2011, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie fb zaczyna irytować powoli, więc przyda się alternatywa.
Nie wiem szczerze mówiąc jak jest właśnie na fb, ale na google mogę ustawić, ze np. grupa rodzina widzi tylko moje zdjęcia i nic poza tym. Albo dalsi znajomi widzą tylko moje wpisy na tablicy.
Mogę dodać jedną osobę do kilku grup. Puszcza oko
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 23-08-2011, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie słyszałam o Google + i jakoś nie specjalnie mnie to interesuje. Pewno będzie kolejny boom jak z nk, potem nk stała się "frajerska" nadeszła era facebooka i teraz goole +. Eh ale wymyślają.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 23-08-2011, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeżeli chodzi o Google, to w sumie można było się spodziewać, że zrobią coś takiego. Ale w pełni zgadzam się z wypowiedzią dziuby, to napewno nie będzie takie proste, troszkę im zajmie zanim się rozrosną i przekonają do siebie ludzi.

Moi znajomi sa bardzo pozytywnie nastawieni do nowego portalu, ale i tak wszystko okaże się z biegiem czasu. Uśmiechnięta
Powrót do góry

dziuba

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 23-08-2011, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm... Ta kwestia zaproszeń to wcale nie jest głupi motyw i myślę, że to ma w pewien sposób ludzi przyciągnąc - portal nie jest dostępny dla wszystkich, dla Wybranych, dziś FB mają wszyscy a G+ tylko Ci alternatywni. Puszcza oko
Gizmowa, czujesz się ekskluzywnie?Bardzo szczęśliwaBardzo szczęśliwaBardzo szczęśliwa

Zastanawiam się nad kwestią prywatności danych G+. Nad FB wciąż toczy się dyskusja ile z informacji zamieszczanych na FB jest chronionych, w jaki sposób, kto ma naprawdę dostęp do tych danych, czy są udostępniane bez naszej wiedzy i komu.
Ja zawsze twierdzę, że cokolwiek wrzuci się do internetu już tam zostanie i wlaściwie tracimy nad tym kontrolę.
Czy G+ coś "mówi" o tym?

Podpis You'll never know if you don't go,
You'll never shine if you don't glow!
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 23-08-2011, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ta ekskluzywność to chyba taka domena Google. Na początku poczta na gmailu też była za zaproszeniem. Pamiętam, bo szukałam kogoś kto ma tam konto żeby mi wysłała zaproszenie, bo w końcu chciałam mieć pocztę bez spamu i śmieci. Puszcza oko A teraz każdy może mieć tam pocztę.
Pewnie tak samo będzie z Google +.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W Internecie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: