Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Gorąco w stopy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marysiasand

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 16-07-2014, 9:51    Temat postu: Gorąco w stopy Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć, mam od dłuższego czasu nietypowy problem. Zawsze kiedy kładę się spać i stopy chowam pod kołdrę to zaczyna mi się w nie robić gorąco, tak bardzo że aż mnie te stopy jak to się mówi "kręcą" i muszę je przykładać na przykład do zimnej ściany. Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane... Może ktoś z Was potrafi mi pomóc?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 16-07-2014, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na taka przypadłosc zakładam zwilzone zimną woda skarpetki, najlepiej stopki. Jak się nagrzeja od ciała to wystarczy pomachac nogami i znów jest chlodno.
Może to śmieszny pomysł, ale już nie raz dzięki temu w spokoju zasnelam.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

ulalenka

PostWysłany: Sro 16-07-2014, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Popieram Adzie ja robię tak samo.
Kiedys mi to nie dokuczało a teraz to obłęd a nasila się np jak wypije piwo itp byłam nawet u lekarza to powidział że jest to nadwrażliwość naczyć na zmiane temperatury. Przewraca oczami
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 17-07-2014, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja gdzies uslyszalam o tym, ze na wyzsza temperature dobrze jest wlozyc ubranie do zamrazarki. W przypadku pizamy dziala rewelacyjnie, ale na skarpetkach nie testowalam. Puszcza oko

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: