Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Grecja - Corfu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olga83

PostWysłany: Sro 21-12-2016, 13:20    Temat postu: Grecja - Corfu Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W przyszłym roku sie wybieram, wczasy zamówione na maj Uśmiechnięta była tam któraś z Was? Zdjęcia w internecie mnie przyciagneły, filmiki również i nie mogę się już doczekać ! Uśmiechnięta

Macie jakies ciekawe fotki z Corfu ? Ja czuje ze w maju bede ich miała całe mnostwo! Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

audrey80

PostWysłany: Sro 22-02-2017, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja byłam we wrześniu zeszłego roku z wycieczką i sporo osób było rozczarowanych. Liczyłam na trochę inne widoki i atmosferę. A w samym centrum taki tłum że bałabym się jaki jest w sezonie ^^. Największym plusem było zwiedzenie pałacu Sisi.
Powrót do góry

Conchita

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 19-06-2017, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pojechałabym na Korfu, nigdy nie byłam a wiem że jest tam bardzo pięknie. W ogóle Grecja jest super.
Powrót do góry

Justi1512

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 12-09-2017, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My z chłopakiem planujemy tam jechać w podróż poslubną.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: