Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Grecja - Rodos
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jula35

PostWysłany: Sob 09-03-2013, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam hotel Lindos Princess Beach. Bardzo uśmiechnięta
Pięknie położony, blisko malowniczego Lindos, z cudownymi animacjami. Spędziliśmy tam wspaniałe 2 tygodnie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

AnnaKarenina

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 23-04-2013, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tez udało mi się być na Rodos z mamą i moją jeszcze wtedy mini córeczką. Tak, że nie było specjalnie opcji na zwiedzanie, ale z tego co piszecie to udało nam się zaliczyć najbardziej urokliwe miejsce, bo wybrałyśmy sie autobusem do Lindos - faktycznie przepięknie. W ogóle klimat świetny... i te gyrosy Puszcza oko.
Powrót do góry

Aggie_W

PostWysłany: Czw 27-06-2013, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja byłam na Rodos, ale pewnie z 15 lat temu. Niemniej jednak wspominam niesamowicie. Zwłaszcza oceanarium w stolicy. Uśmiechnięta

Podpis Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
Powrót do góry

AnnaKarenina

PostWysłany: Wto 02-07-2013, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że może nawet chętnie bym tam wróciła.
Powrót do góry

Gochaas

PostWysłany: Sro 03-07-2013, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale jesli chodzi o Rodos to na pewno najlepiej z biurem podróży prawda? Tylko jakim?
Powrót do góry

AnnaKarenina

PostWysłany: Czw 11-07-2013, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja byłam z Itaka, ale to raczej z przyzwyczajenia.
Powrót do góry

anna99

PostWysłany: Sro 29-10-2014, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Popieram, tydzień to w sam raz, żeby powylegiwać się na plaży i zwiedzić całą wyspę. Do mista Rodos warto pojechać raz w dzień, raz "by night". Warto odwiedzić fajną plażę po przeciwnej stronie wyspy i wejść na Akropol w Lindos. Niezłym pomysłem jest też zwiedzenie którejś z urokliwych miejscowości wewnątrz wyspy - dla poczucia klimatu beztroski i spokoju. No i dolina motyli jest warta zwiedzenia, o ile czas ku temu właściwy (są motyle).

Ogólnie - piękne miejsce, ale na dłuższą metę byłoby nudno.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: