Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Grupy krwi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bea

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 25-07-2006, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja ARh- , mąż 0 Rh+, Arek 0 Rh -, Julka A rh -

Podpis mama Julki (1.11.2004) i Arka (8.03.1998)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Bubasek

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 25-09-2006, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja A rh -

Podpis ~~~ B U B C I K ~~~
Powrót do góry

esme

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 28-09-2006, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja mam B rh+ dowiedziałam sie dopiero jak chciałam oddać płytki krwi,jakies dwa lata temu..."wstyd nie wiedzieć jaka się ma grupę"-powiedziała mi pani z punktu krwiodawstwa i miał rację,to ważna informacja!!
Powrót do góry

Kasia

Zodiak: Ryby
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 28-09-2006, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

esme napisała:
ja mam B rh+ dowiedziałam sie dopiero jak chciałam oddać płytki krwi,jakies dwa lata temu..."wstyd nie wiedzieć jaka się ma grupę"-powiedziała mi pani z punktu krwiodawstwa i miał rację,to ważna informacja!!

Ja sie dowiedziałam dopiero, jak zaszłam w ciążę, ale nikt mi nie mówił, że to wstyd. I tak, jak trafiasz do szpitala, to Ci na słowo nie uwierzą, więc nic to nie daje, że się tylko wie. Trzeba mieć albo zaświadczenie, albo wbite w dowodzie (co przy plastikowych jest niewykonalne).

Ja mam 0+ Bardzo uśmiechnięta

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

esme

PostWysłany: Czw 28-09-2006, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mam książeczke honorowego dawcy Uśmiechnięta a z tym wstydem to bardziej chodzi o to ze w razie wypadku dobrze jest wiedzieć!!
Powrót do góry

Kasia

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 28-09-2006, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

esme napisała:
mam książeczke honorowego dawcy Uśmiechnięta

Gratuluje Bardzo uśmiechnięta
Mój ojciec jest dawcą. Ja bardzo chciałam, ale wystraszyłam sie igły i tego, że tak dużo naraz ściągają Zakłopotana

Powrót do góry

kazal4

PostWysłany: Czw 28-09-2006, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja AB rH+
Mój M AB rH+
Powrót do góry

Katarzyna

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 28-09-2006, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ARH+

Podpis dnia 24.10.2006 skończę 20 lat Uśmiechnięta
Powrót do góry

zuza

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 28-09-2006, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

B RH+
Mąż ma również B RH+

W polsce oddawałam krew, i też mam książeczkę honorowego dawcy Uśmiechnięta to nie jest takie straszne jak się wydaje Puszcza oko
A może ktoś wie jak jest z oddawaniem krwi zagranicą ? Chciałabym dalej to robić, ale nie bardzo wiem gdzie mogę się zwrócić, zwłaszcza że mieszkam w małej miejscowości ...
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 28-09-2006, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam AB rh+, a mój chłopak0

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

kazal4

PostWysłany: Pią 29-09-2006, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zuza napisała:

W polsce oddawałam krew,

Duży szacuneczek dla osób, które oddają krew, ja po wypadku straciłam dużo krwi i dzięki takim osobom jak wy mieli co mi wtoczyć.
Ja gdy widzę igłę to już mdleję (kiedyś nawet zemdlałam u weterynarza, gdy byłam z psem na szczepieniu) więc raczej nie będzie ze mnie dobrego materiału na dawcę.
Powrót do góry

Kasia

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 29-09-2006, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kazal4 napisała:
(kiedyś nawet zemdlałam u weterynarza, gdy byłam z psem na szczepieniu) więc raczej nie będzie ze mnie dobrego materiału na dawcę.

No niezła jesteś Bardzo uśmiechnięta

Powrót do góry

esme

PostWysłany: Sob 30-09-2006, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zuza napisała:
B RH+
Mąż ma również B RH+

W polsce oddawałam krew, i też mam książeczkę honorowego dawcy Uśmiechnięta to nie jest takie straszne jak się wydaje Puszcza oko
A może ktoś wie jak jest z oddawaniem krwi zagranicą ? Chciałabym dalej to robić, ale nie bardzo wiem gdzie mogę się zwrócić, zwłaszcza że mieszkam w małej miejscowości ...

kurcze!!tez bym chciała oddawać tu krew,a konkretnie to płytki krwi...przyzwyczaiłam sie już do comiesięcznych wizyt w szpitalu...i to wcale nie jets takie straszne,co prawda widzialam jak potężnie zbudowani panowie "odpływali" na separatorze ale mi nigdy nie dzialo sie nic Bardzo szczęśliwa może mam talent i dobre żyły?? Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Binio

Zodiak: Lew
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 07-10-2006, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

0Rh+ i chętnie się podzielę (jak tylko urodze)
Powrót do góry

Carmelka

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Czw 12-10-2006, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

0 RH-

uniwersalna Puszcza oko
Natura mnie zabezpieczyła w czuły węch przed konfliktem serologiczym. Samczyki z RH+ byli odrzucani ze wzlędu na nieprzyjemny zapach Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

Skocz do: