Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Grzybica paznokci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pam

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 09-09-2014, 16:09    Temat postu: Grzybica paznokci Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak chciałam trochę ku przestrodze napisać, bo niedawno mnie to spotkało. Poszłam do manicurzystki i niestety skończyło się grzybicą paznokci Smutna Zwracajcie uwagę na takie rzeczy, bo leczy się to mega ciężko. A jak chcecie więcej poczytać o grzybicy paznokci, to polecam stronkę leczpaznokcie.pl
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lena87

PostWysłany: Pon 13-10-2014, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety u kosmetyczki najłatwiej sie takimi rzeczami załatwić.
Nas na kursie przestrzegali przez strylnymi warunkami
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: