Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Grzybica pochwy - jak zapobiegać
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blondynka

PostWysłany: Czw 17-09-2009, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

miałam Te globulki i nic nie pomogły. Teraz biorę specjalne globulki z antybiotykiem (dalacin) które miałam robione w aptece na zlecenie pani ginekolog. Mam nadzieję, że bedzie dobrze. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 17-09-2009, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zapomnialam Cie spytac, a chlopak tez cos dostal?
Bo to, ze Ty sie leczysz to jeszcze nie wszystko, on moze byc nosicielem i kolko bedzie sie zamykac.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pią 18-09-2009, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na razie nic nie dostał.
Mam umowę z panią ginekolog, że najpierw ja wybiorę antybiotyk i globulki, przyjdzie Małpa , wypłucze pozostałości i mam spróbować współżyć. Jeżeli ból nadal będzie to mój narzeczony będzie miał robiony wymaz z członka i wtedy dostanie leczenie.
Tak zapobiegawczo smaruje się teraz maścią Clotrimazolum od dwóch dni Uśmiechnięta
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 18-09-2009, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka to bardzo dziwne ze jemu nic nie dala. Niezdecydowana

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pią 18-09-2009, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zobaczymy jak to będzie w październiku, wtedy przyjdzie na niego kolej Uśmiechnięta
Powrót do góry

Małgo

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 21-11-2009, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety chyba mam grzybicę Bardzo smutna Piszę chyba bo nie wiem na pewno, nie mam obecnie dostępu do ginekologa, dopiero w poniedziałek, więc stwierdzam to na podstawie własnych obserwacji. Męczę się już kilka dni, swędzi, czasem piecze..wszystkie inne objawy też się zgadzają. Znalazłam taki lek, dostępny tu w Irlandii - CANESTEN, zawiera Clotrimazolum, jedna globulka + krem. Globulkę zaaplikowałam w środę na noc, kremu używam kilka razy dziennie od środy. Na początku miałam wrażenie, że coś się poprawiło, ale nic z tego Smutna Normalnie już tu wariuję. Panicznie się boję, ze to się rozprzestrzeni, na dłonie, na twarz... To możliwe?? Wiem, że trzeba do lekarza koniecznie, jeszcze tylko 2 dni i bede w Polsce i natychmiast się udam do ginekologa. Mam nadzieję, ze do tego czasu nie zwariuję. Jakoś mi tak wstyd trochę, ze do tego dopuścilam Płacze lub Bardzo smutna
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 21-11-2009, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tutaj nie ma się czego wstydzić Malgo. Jak tylko wrócisz do Polski, to leć do ginekologa. Na pewno pomoże. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Małgo

PostWysłany: Pon 23-11-2009, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziś mam wizytę o 19, zdam relację po.
Powrót do góry

Małgo

PostWysłany: Sro 25-11-2009, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam na tej wizycie. Okazało się, ze mam zapalenie bakteryjne pochwy + dodatkowo objawy grzybicy, zatem lekarz zapisał mi leki "na wszystko", długa kuracja:

- przez 12 tygodni co tydzień Flumycon
- wczoraj jednorazowo 8 tabletek Metronizadolu i koniec
- dopochwowo 2 opakowania Gynalginu (pierwsze po dwie, drugie po jednej globulce)
- do smarowania:
rano: wcierka z wit. E + Clotrimazolum solidnie
południe: Clotrimazolum
wieczór: Triderm + Clotrimazolum + Alertec (doustnie)

Potem miesiączka, a po niej lek robiony na zamówienie w aptece (mam zapisane "gałka robiona") i łykanie Lacibos Femina przez 21 dni. Potem kolejna miesiączka i zalezy czy się poprawi. Jeśli tak to Lacibos Femina, jeśli nie to Gynaloz jednorazowo i Lacibos Femina. Po trzeciej miesiączce już tylko Lacibos Femina...uff

Tak jak widzicie długie i intensywne leczenie, ale muszę powiedzieć, ze ulgę poczułam już po pierwszym dniu stosowania się do zaleceń lekarza Bardzo szczęśliwa Poza tym myśle, ze wreszcie znalazlam lekarza na stałe, naprawdę rzeczowe i profesjonalne podejście do pacjentki, bardzo uprzejmy i kulturalny człowiek. Odpowiadał cierpliwie na moje wszystkie pytania, nawet te głupiutkie Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Agnieszka Pijocha

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 01-12-2009, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I mnie dopadło jakieś swędzenie i pieczenie:(SmutnaSmutna nie chce mi się na razie iść do ginekologa(mam traumę po porodzie) więc szukam na forum i po zorientownych koleżankach. Jedna z nich (ta najbadziej zorientowana bo pracuje w aptece:) ) poradziła mi spróbowac PROVAGU, szczególnie że tydzień temu skończyłam brac antybiotyk, a ten provag zaleca sie własnie na takie problemy po antybiotyko-terapii.I mówiła coś jeszcze o lactovaginalu....już go chyba kiedyś stosowałam.
Zakupiłam dzis własnie owe specyfiki i zaczynam działać....zobaczymy jak będzie...mam nadzieje ze pomogą.
Powrót do góry

Nona

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 03-12-2009, 10:59    Temat postu: Pytanie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy wie ktoś może, czy można stosować jednocześnie clotrimazolum gsk 500 mg i lactovaginal Uśmiechnięta Będę wdzięczna za pomoc.

Dołączone po 33 minutach 38 sekundach:

Pytanko?

A może któraś z was orientuje się, czy po zastosowaniu clotrimazolum gsk 500 mg można zastosować lactovaginal:?:
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Czw 03-12-2009, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jednocześnie stosować nie możesz, bo clotrimazolum zniweczy działanie tego lactovaginalu, czyli pałeczek kwasu mlekowego.
Po skończeniu kuracji clotrimazolum jak najbardziej jest wskazane stosować lactovaginal. Odbudujesz wtedy szybko florę bakteryjną pochwy.
P.S. Możesz wspomagać się witaminą B-complex podczas brania lactovaginalu. Dobrze robi bakteryjkom.
Powrót do góry

anusiak8989

Zodiak: Lew

PostWysłany: Czw 03-12-2009, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Proponuje vitagyn C. Śmiejąca się
Powrót do góry

Nona

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 03-12-2009, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziękuję wam bardzo za pomoc Uśmiechnięta Uśmiechnięta bardzo mi pomogłyście
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pon 07-12-2009, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam nadal jakiś problem..
Nie mogę współżyć bo odczuwam mega silny ból..
ma lub miała któraś taką sytuację?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 5 z 14

Skocz do: