Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Guz w piersi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 17-08-2010, 3:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Namiastka ja na Twoim miejscu wybralabym sie na usg piersi, takie guzki to pewnie nic groznego, ale warto sprawdzic.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Namiastka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 17-08-2010, 6:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale ja bylam juz na usg piersi, wlasnie wczoraj i to na podstawie usg wlasnie mi stwierdzila...masakra...jak dla mnie to mega cios...Smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 17-08-2010, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Namiastko Nie martw się.
Na pocieszenie powiem Ci że ja miałam torbiel na jajniku, brałam odpowiednie leki i mi zniknął nie musiałam Go wycinać.
A mojej mamie również Pani ginekolog wykryła guzka na piersi i poszła od razu na wycięcie.
Na Twoim miejscu poszłabym jeszcze do kogoś innego , i porozmawiała czy z tym możesz chodzić, czy może musisz coś zażywać czy to ot tak samo zniknie. Nie leczona torbiel może się przerodzić w coś gorszego.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Namiastka

PostWysłany: Wto 17-08-2010, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moj Polowek i moja Mama wczoraj uspakajali mnie, ze moze na nastepnym badaniu juz tego moze nie byc, moze to pojawila sie dlatego, ze nie mialam 3 miesiecy miesiaczki...itd...
Latwo nie jest z ty mi zyc, caly czas mysle i boje sie co moze sie jeszcze wydarzyc w zwiazku z tym...
Moja mama mowila, zebym byla spkojniejsza i pewniejsza, pojedziemy na prywatna wizyte na onkologie na usg piersi
Powrót do góry

dzidzia

PostWysłany: Wto 17-08-2010, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Również pojechałabym na prywatną wizytę. Co jak co ale wolę zapłacić i wiedzieć że jestem dobrze traktowana.

Powrót do góry

Namiastka

PostWysłany: Wto 17-08-2010, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tzn wiesz co, ja akurat wczoraj bylam u swojej pani ginekolog na prywatnej wizycie, zaplacilam 50 zl...
Powrót do góry

dzidzia

PostWysłany: Wto 17-08-2010, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Namiastka napisała:
Tzn wiesz co, ja akurat wczoraj bylam u swojej pani ginekolog na prywatnej wizycie, zaplacilam 50 zl...

Ale teraz jedź do onkologa.

Powrót do góry

Namiastka

PostWysłany: Wto 17-08-2010, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pojadę, jak mama wroci, to to zalatwimy Smutna
Powrót do góry

mari_cruz

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 17-08-2010, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Namiastka, trzyma się dzielnie. Wierzę, że będzie dobrze. Koniecznie skonsultuj to z innym lekarzem i zapytaj, co masz robić, albo czego nie robić przez te pół roku.
Powrót do góry

Namiastka

PostWysłany: Wto 17-08-2010, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A co masz na mysli, moglabym czegos nie robic ??? hm...
na pewno spytam, jak bede cos wiedziala, dam Wam znac, mam nadzieje, ze bedzie to lepsza wiadomosc niz wczoraj...bo wczoraj sciela mnie ta informacja z nog, nie moglam dojsc do siebie i caly czas plakalam, dzis juz jest lepiej...po prostu nie wiedzialam, ze to moze mnie spotkac tak wczesniej...1 badania usg piersi i juz na pierwszym cos nie tak...masakra...dziewczyny a wiecie, co przeszlam z moja mama, mozecie sie domyslac, co bylo kilka lat temu, jak ona zachorowala...;/ przypomnialo mi sie o tym wczoraj...Niezdecydowana Smutna

Dziewczynki a powiedzcie mi, czy Wy tez przechodzilyscie przez cos takiego? mialyscie stwierdzone jakies torbiele???
Powrót do góry

dzidzia

PostWysłany: Wto 17-08-2010, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Namiastka napisała:

Dziewczynki a powiedzcie mi, czy Wy tez przechodzilyscie przez cos takiego? mialyscie stwierdzone jakies torbiele???

Ja tak jak pisałam miałam kilka lat temu torbiel na jajniku. Również się z tym martwiłam bo wiadomo do czego do może doprowadzić do bezpłodności. Ale po jakiś lekarstwach zniknął.

Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 17-08-2010, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Namiastka mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. friends Nie miałam styczności z torbielami, więc nic nie doradzę.
Powrót do góry

Namiastka

PostWysłany: Sro 18-08-2010, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzidzia a jaka duza to torbiel mialas ? Niezdecydowana powiadasz, ze moze prowadzic do nieplodnosci...Niezdecydowana
zeby jeszcze tego bylo malo, mojej siostrze wykryto torbiel na ok 5 cm...wydaje mi sie duzy, bo ja mam ok 1 cm swoje...
Powrót do góry

dzidzia

PostWysłany: Sro 18-08-2010, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Torbiel na jajniku może prowadzić do niepłodności. Niestety nie pamiętam jak wielkie to było ale chyba małe bo znikło szybko i nie było i nie ma śladu po nim.

Powrót do góry

Namiastka

PostWysłany: Sro 18-08-2010, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ojej to straszne, co moze przyniesc...
Mam nadzieje, ze i ja i moja siostra szybko sie pozegnamy z torbielami...No i na długo, na zawsze Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

Skocz do: