Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Guz w piersi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 18-08-2010, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Namiastko Bądźcie dobrej myśli.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

miedsiestra

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 19-08-2010, 6:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Namiastko wiem co czujesz.....sama to przechodze ten koszmar cholerny....strach zabiegi które mnie szpecą....moja rada nie daj sie zooperowac jeżeli to są torbiele i jeżeli lekarz powie że zagrażać Tobie nie będą...ja się dałam już 3 razy i żałuje jak sam sk.......yn Bardzo smutna ale trudno byłam młoda nawtykali mi że trzeba to tak zrobiłam Smutna miałam 18 lat jak usunięto mi pierwszy guz był ogromny co zniekształciło moją pierś.....narazie się nie martw.....ciesz się że to torbiele:) Uśmiechnięta

Podpis Wolę najgorszą prawdę niż piękne kłamstwo....
Powrót do góry

Namiastka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 19-08-2010, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No moj lekarz powiedzial, ze narazie to nic powaznego, o zadnym usuwaniu slowa nie bylo... Sama nie wiem, nie ciesze sie z tego, ze je mam...wolalabym isc i uslyszec wszystko jest dobrze Puszcza oko

A Ty duze je miales i duzo ich bylo ???
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

miedsiestra

PostWysłany: Czw 19-08-2010, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Za pierwszym razem miałam 3 w tym jeden duży ale wymiarów nie pamiętam,za drugim razem miałam też 3,teraz mam 4 ale usunięty jeden bo mi bardzo przeszkadzał-biustonosz mnie w niego uwierał i mnie potem bolało,na usunięcie następnych się nie zgodziłam....z wiadomych powodów.....

Powrót do góry

Namiastka

PostWysłany: Czw 19-08-2010, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale powiedz mi prosze, one wszystkie Ci znikaly i powstawaly nowe ? co mowili Ci lekarze ? nie balas sie, ze moze to przerodzic sie w cos powaznego ??? ;/
masakra miec tyle tych torbieli...Smutna

nie polecasz operacji, to co proponujesz ??
Powrót do góry

miedsiestra

PostWysłany: Czw 19-08-2010, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie mam torbieli......ja ma lite guzy Bardzo smutna pełno ich co usuną to nowe powstają....boję się ze sie zmienia w nowotwór złosliwy bo narazie jest to nie zlosliwe....boje sie jak cholera!!!! Płacze lub Bardzo smutna Bardzo smutna

Powrót do góry

Namiastka

PostWysłany: Czw 19-08-2010, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ojej przykro mi, a ja jeszcze pytam i od nowa w Tobie rodza sie mysli, stres...przepraszam Uśmiechnięta

Jesli chodzi o te guzy lite, rozumiem, ze to juz cos powazniejszego niz te moje torbiele ? hm...
Powrót do góry

miedsiestra

PostWysłany: Pią 20-08-2010, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

tak mówią mądrzy czyli doktóry Uśmiechnięta Nic się nie dzieje że sie pytasz....ja już się oswoiłam.....nawet tabletki biorę antykoncepcyjne mimo iż niepowinnam w tym przypadku....

Powrót do góry

Namiastka

PostWysłany: Pią 20-08-2010, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie powinnas, to dlaczego bierzesz? nie boisz sie, ze to jeszcze pogorszy sprawe ?
w sumie to ja tez biore, i nie wiem czy dobrze robie...
Powrót do góry

miedsiestra

PostWysłany: Sob 21-08-2010, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A co mam zrobić ??Spiralę założyć??Nie chcę jej narazie Smutna

Powrót do góry

Namiastka

PostWysłany: Sob 21-08-2010, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest jeszcze gumka...hm...moze to byloby najlepsze ? nie szkodzilabys swoim piersia Puszcza oko
Powrót do góry

miedsiestra

PostWysłany: Sro 25-08-2010, 7:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale ja nie cierpię gumek Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

niva

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 01-09-2010, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gumki w tej sytuacji to najlepsze rozwiązanie. Tabletki potęgują powstawanie guzków. Wiem bo sama miałam 2 miesiące temu wycinanego gruczolakowłukniaka. Kto miał ten wie, jaki to stres, jaki ból i co sie dzieje gdy sie czeka na wyniki histopatologiczne. Wszystkie szkodliwe czynniki trzeba wyeliminować (nawet kosztem zbliżeń przez jakiś czas). Nie ma nic cenniejszego niż nasze zdrowie. Nasi faceci będą zaspokojeni a my po 50 będziemy walczyły z rakami. Ja wolę wtedy mocniej poszaleć Puszcza oko Już na luzie;)
pozdrawiam
Powrót do góry

miedsiestra

PostWysłany: Pon 04-10-2010, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowałam się jednak na spiralę Uśmiechnięta

Powrót do góry

Namiastka

PostWysłany: Wto 05-10-2010, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miedsiestra a to jednak zdecydowalas sie na spirale? skad zmiana decyzji ???

Dziewczyny, jutro sadny dzien...jade po pracy do onkologa na badanie...troszke sie boje...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

Skocz do: