Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Guz w piersi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 17-10-2010, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Namiastko nie czytaj tego co w internecie, bo może niepotrzebnie tylko się martwisz. Nie znam się, ale wiem, że internet często za bardzo straszy Uśmiechnięta.
Może akurat u Ciebie to nie oznacza nic strasznego- poczekaj na to co powie lekarz.

A ja trzymam kciuki, żeby ten tydzień minął jak najszybciej! I żeby się myślała negatywnie zbyt dużo...
Trzymaj się ciepło :*

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Namiastka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 17-10-2010, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzieki, niby wiem,ze internet tylko moze namieszac w glowie i nastraszyc, ale wiesz tak przez tydzien bez zadnej informacji, co oznacza lacinskie slowo - byloby ciezko Puszcza oko
Teraz czekam do kolejnego poniedzialku na wizyte u chirurga, jade tym razem juz panstwowo na onkologie, bo ile kasy mozna tracic...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 17-10-2010, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiem Namiastko, że internet kusi bardzo... Sama nie raz sprawdzałam coś, oczywiście były same czarne scenariusze, a życie okazało się łaskawsze Uśmiechnięta.

Trzeba pamiętać o tym, że sytuacja każdego jest inna i musi być traktowana indywidualnie Uśmiechnięta. Dlatego wiesz już trochę, i więcej wiedzieć nie chciej Złośliwa.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Namiastka

PostWysłany: Pon 18-10-2010, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No tak, wiem, ze kazdy musi miec postawiona diagnoze i indywidualnie do tego dostosowane leczenie Puszcza oko Dlatego z niecierpliwoscia czekam na poniedzialek...Dzieki Monika
Powrót do góry

Namiastka

PostWysłany: Pon 25-10-2010, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i jestem po wizycie u chirurga Puszcza oko Potwierdzil, ze to nic strasznego, ze to normalne zmiany w moim wieku, mam obserwowac "guzek", jesli nic nie bedzie sie dzialo, to za rok do kontroli, jesli zauwaze, ze sie powiekszyl, to szybciej Uśmiechnięta
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 25-10-2010, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Całe szczęście Namiastko ! Same dobre wieści.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 25-10-2010, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Ale świetne wieści przynosisz Bardzo szczęśliwa. Na przyszłość pamiętaj- nie czytaj tego, co w internecie Bardzo uśmiechnięta.
Bardzo się cieszę!

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Namiastka

PostWysłany: Wto 26-10-2010, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzieki Dziewczyny Uśmiechnięta
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 01-11-2010, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Namiastko, naprawde bardzo sie ciesze, ze to nic powaznego. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

francesca

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Wto 04-01-2011, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej. Ja kiedys wykrylam u siebie guzek maly, okazalo sie ze to torbiel, i ze sa 2. Jedna glupia lekarka mnie strasznie nastraszyla, plakalam i z mama poszlam do innego lekarza na druga konsultacje (bylam wtedy jeszcze nastolatka). Ten juz mnie pocieszyl.Powiedzial mi ze one moga rosnac. Monitorowalam je 7 lat, nic sie z nimi nie dzialo, nie rosly.Ostatnio ta sama babka mi powiedziala ze to nie torbiele tylko zakonczenia takie kanalow mlekowych i ze wczesniej mieli zle usg. Poza tym znalazla u mnie 2 duze guzy w drugiej piersi, ktore po 2 dniach placzu non stop, w szpitalu onkologicznym okazaly sie grudkami tluszczu , zupelnei normalna sprawa (nie byly nawet wyczuwalne palpacyjnie). My kobietki to mamy z tymi naszymi sprawami..ehhh, faceci, przynajmniej mlodzi, nie maja tych ciaglych kontroli i nerwow.ps. lekarze mowia ze rak piersi ponizej 30stki sie naprawde bardzo bardzo bardzo rzadko zdarza, wrecz mowia ze sie nie zdarza(wiadomo zawsze sa jakies wyjatki niestety).
Powrót do góry

Namiastka

PostWysłany: Wto 04-01-2011, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No widzisz, ile to czlowiek musi niepotrzebnie sie nadenerwowac...no ale najwazniejsze, ze wszystko dobrze sie u Ciebie zakonczylo. Puszcza oko
Ja niedlugo planuje isc na rekontrole w swojej sprawie.
Powrót do góry

avelina

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 04-01-2011, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny ja powiem jedno. W tego typu przypadkach najważniejsza jest psychika, podejście. Uwierzcie to polowa sukcesu. wiem, że trudno sobie wytłumaczyć żeby się nie martwic, ale trzeba wziąć się w garść i sobie powiedzieć, że będzie dobrze:) Miałam ws w mojej rodzinie dwa ciężkie przypadki. Jeden mojego dziadka, który miał złośliwego raka pluć. Lekarze nie dawali mu szans nawet po usunięciu płuca. A tu psikus. Usunęli mu płuco i tak żyje sobie z 1 już 12 lat! Uśmiechnięta Po 7 latach od operacji jak zobaczył go lekarz to się zdziwił , że jeszcze żyje!A wszystko dzięki temu, że mój dziadek tak na prawdę miał w nosie chorobę. Powiedział tak :"na coś trzeba umrzeć" i miał to gdzieś. Drugim przykładem jest moja mama która podobnie jak Wy dziewczyny miała tzw włókniaka na piersi. Też się troszkę bała bo wiadomo.. ale ostatecznie usunęli jej go i nie ma żądnych komplikacji, raz na jakiś czas robi sobie mammografie profilaktycznie. Z kolei inna znajoma miała guzka na szyi. Miejscowy lekarz zmalej przychodni stwierdził , że to rak. Kobieta się załamała, ale poszła do specjalisty i okazało się że to guzek na tarczycy który można usunąć lekami. Więc kolejna historia która dobrze się kończy.Uśmiechnięta Dziewczyny pamiętajcie żaden rak, guzek, czy coś innego to nie wyrok nie można myśleć o najgorszym!

Podpis 25.11.2010 r. - uklęknął Puszcza oko
08.09.2012 r. - nasz ślub:*
22.02.2014 r. - Zuzia:)
04.06.2017 r. - Zosia Uśmiechnięta
Powrót do góry

Namiastka

PostWysłany: Nie 10-04-2011, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Weszłam w temat, i widzę, że w styczniu pisałam o rekontroli. Wstyd się przyznać, ale jeszcze się nie wybrałam. Ciągle inne sprawy. Mam nadzieję, że zmobilizuję się i pojadę do tej pani doktor u której byłam badana i ona stwierdziła mi tak naprawdę co mi jest. "Guz" wyczuwalny, ale czy większy, ciężko stwierdzić.

Podpis * 04.04.2006 - Puszcza oko
* 11.02.2011 - Uśmiechnięta
* 16.08.2011 - Serduszko Serduszko
* 04.05.2012 - Serduszko Serduszko Serduszko
Powrót do góry

Namiastka

PostWysłany: Czw 30-08-2012, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej Kobietki,
No niestety muszę tu powrócić.
Pisałam wcześniej o moim guzku. Jestem dziś po wizycie w poradni genetycznej, mój guzek powiększa się, więc Pani Doktor zadecydowała, że go usuwamy. 14 września idę na zabieg - ma być wyssany poprzez biopsję gruboigłową. Czy ktoś przez to przechodził ? Nie powiem, boję się jak cholera, ale...muszę z tym walczyć, nie poddam się !!!

Podpis * 04.04.2006 - Puszcza oko
* 11.02.2011 - Uśmiechnięta
* 16.08.2011 - Serduszko Serduszko
* 04.05.2012 - Serduszko Serduszko Serduszko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 30-08-2012, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Namiastko trzymaj się! Musi być dobrze. Nigdy nie słyszałam o takim zabiegu, więc nie pomogę, ale mam nadzieje, ze po nim będzie już spokój.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Skocz do: