Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Hiszpania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzybowa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 26-02-2010, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My byliśmy na Costa Brava w miejscowości Callela.
I zakochaliśmy się w Hiszpanii.
Polecam podobnie jak moje przedmówczynie Barcelonę. Przy czym jeśli dacie radę to zwiedzajcie sami. Zaoszczędzicie dużo forsy a i takie zwiedzanie ma swoje uroki.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Martha

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 28-02-2010, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam nadzieję że uda się tam wybrać... póki co chyba planuję Grecję na ten rok..

Podpis "Jedyne co nas w życiu ogranicza, to nasza wyobraźnia"
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 05-03-2010, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale co w tych 600zł jest? przejazd czy przelot? jakie posiłki? bo jeśli to 600zł tylko za noclegi i przejazd to drugie tyle pójdzie na posiłki i napoje.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

mari_cruz

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 11-03-2010, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jak organizowałyście/organizujecie podróż? Własnym środkiem transportu i planem czy z jakiegoś biura podróży? Jeżeli biuro - jakie jest najbardziej wiarygodne i nie odzierające z pieniędzy mocno?
Powrót do góry

dzidzia

PostWysłany: Czw 11-03-2010, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari ja zawsze przez internet byłam tak kilka razy na wczasach i jestem zadowolona. Natomiast w Hiszpanii byłam normalnie z czeskiego biura podróży i pokoje to była tragedia, bez okien, malutkie, brudne i nie chciał nam Pan rezydent nic pomóc. Na szczęście widoki, morze, pogoda rekompensowały wszystko.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

bluemamma

PostWysłany: Pią 12-03-2010, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chciałabym pojechać do Hiszpanii, ale nie wiem kiedy to będzie możliwe Smutna Dobrze, że chociaż można poczytać o wycieczkach tam Uśmiechnięta
Powrót do góry

mari_cruz

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 26-02-2011, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy ktoś się orientuje, ile może kosztować wycieczka do Hiszpanii na własną rękę? Powiedzmy 1-1,5 tygodnia, dojazd własnym autem (czyli koszt paliwa też wchodzi w grę), Madryt i okolice, a więc zwiedzanie przede wszystkim, zakwaterowanie w jakimś przynajmniej przyzwoitym hoteliku, w którym można też coś dobrego zjeść.
Powrót do góry

sasasanka89

PostWysłany: Pią 29-04-2011, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może mi któraś z Was powiedzieć co warto zwiedzić w Barcelonie ? Znalazłam wyjazd z biurem podróży student travel za 899 zł Bardzo uśmiechnięta na wrzesień do Lloret de Mar i chciałam się wybrać do Barcelony na własną rękę i chcę trochę pozwiedzać, tylko nie wiem na co szczególnie zwrócić uwagę... (co jest najbardziej warte zobaczenia, a wiem, że jest tam dużo atrakcji i pewnie na wszystko mi czasu nie starczy). Ogólnie jestem bardzo bardzo nastawiona na zwiedzanie, a w tej ofercie jest jeszcze zwiedzanie Paryża i Wenecji Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 29-04-2011, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mari_cruz napisała:
Czy ktoś się orientuje, ile może kosztować wycieczka do Hiszpanii na własną rękę? Powiedzmy 1-1,5 tygodnia, dojazd własnym autem (czyli koszt paliwa też wchodzi w grę), Madryt i okolice, a więc zwiedzanie przede wszystkim, zakwaterowanie w jakimś przynajmniej przyzwoitym hoteliku, w którym można też coś dobrego zjeść.

My w 2009 roku byliśmy autem na takiej wyprawie. Docelowo jakieś 130km na zachód od Madrytu. Zakwaterowanie mieliśmy na miejscu u mojego taty, a po drodze troche u znajomych we Francji się zatrzymaliśmy. Poza tym nocowaliśmy kilka razy w aucie, więc nie wiem jak z cenami noclegów. Poza jechaliśmy przez Luksemburg, potem Francja i do wybrzeża zachodniego na granicy z Hiszpania. Wracając pojechaliśmy do Barcelony i tam całym wschodnim wybrzeżem do Francji.
Wtedy na paliwo poszło nam 2,5 tys, ale pamiętam my sporo zwiedzalismy, więc km wyszło. Na ilość km pamiętam wyszło nam wtedy spalanie 5l/100km. Byliśmy 2 tygodnie w sumie. Nie powiem Ci ile na jedzenie wydaliśmy, zrobiliśmy sporo zakupów, głównie ciuchy.
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Sro 10-10-2012, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

21 października lecimy na 5 dni do Barcelony. Super! Katalonia bardzo mi się podoba, mam nadzieję, że będzie fajnie. Zastanawiam się tylko na jaką pogodę się nastawić - bardziej na słońce - czy raczej już deszczowo? Była może któraś w Was w październiku?
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 12-10-2012, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agaat napisała:
21 października lecimy na 5 dni do Barcelony. Super! Katalonia bardzo mi się podoba, mam nadzieję, że będzie fajnie. Zastanawiam się tylko na jaką pogodę się nastawić - bardziej na słońce - czy raczej już deszczowo? Była może któraś w Was w październiku?

Obstawiam temperatury ok. 20*C. Czy deszczowo? To trochę jak wróżenie z fusów. Tam też są deszczowe dni i ciężko powiedzieć na co akurat się trafi, choć myślę, że jeśli już to będą to raczej przelotne opady i nie cały pobyt.

Miłego odpoczynku i zwiedzania. Uśmiechnięta Sama mam ochotę na ponowną wizytę.
Powrót do góry

dudi

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 16-10-2012, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Barcelona jest piękna, na pewno nie będziecie żałować wyboru. My byliśmy tam 7 lat temu (nasze pierwsze wspólne wakacje), chciałabym jeszcze raz tam zagościć.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 18-10-2012, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agaat życzę przyjemnej wizyty w tym pięknym mieście. My też w tym roku planowaliśmy odwiedzić Barcelonę, nawet przewodnik już kupiliśmy, ale przekładamy to na inny czas. Puszcza oko
Będziecie spać w b&b czy w hotelu?

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Pią 19-10-2012, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek będziemy spać w B&B - tutaj
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 19-10-2012, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agaat napisała:
Majek będziemy spać w B&B - tutaj

Jak będziecie zadowoleni to ja w przyszłości chętnie skorzystam z tego miejsca. Puszcza oko

Spojrzałam na tripadvisor, na to b&b i mają bardzo dobre opinie. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: