Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hiszpania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzybowa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 26-02-2010, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My byliśmy na Costa Brava w miejscowości Callela.
I zakochaliśmy się w Hiszpanii.
Polecam podobnie jak moje przedmówczynie Barcelonę. Przy czym jeśli dacie radę to zwiedzajcie sami. Zaoszczędzicie dużo forsy a i takie zwiedzanie ma swoje uroki.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Martha

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 28-02-2010, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam nadzieję że uda się tam wybrać... póki co chyba planuję Grecję na ten rok..

Podpis "Jedyne co nas w życiu ogranicza, to nasza wyobraźnia"
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 05-03-2010, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale co w tych 600zł jest? przejazd czy przelot? jakie posiłki? bo jeśli to 600zł tylko za noclegi i przejazd to drugie tyle pójdzie na posiłki i napoje.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

mari_cruz

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 11-03-2010, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jak organizowałyście/organizujecie podróż? Własnym środkiem transportu i planem czy z jakiegoś biura podróży? Jeżeli biuro - jakie jest najbardziej wiarygodne i nie odzierające z pieniędzy mocno?
Powrót do góry

dzidzia

PostWysłany: Czw 11-03-2010, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari ja zawsze przez internet byłam tak kilka razy na wczasach i jestem zadowolona. Natomiast w Hiszpanii byłam normalnie z czeskiego biura podróży i pokoje to była tragedia, bez okien, malutkie, brudne i nie chciał nam Pan rezydent nic pomóc. Na szczęście widoki, morze, pogoda rekompensowały wszystko.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

bluemamma

PostWysłany: Pią 12-03-2010, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chciałabym pojechać do Hiszpanii, ale nie wiem kiedy to będzie możliwe Smutna Dobrze, że chociaż można poczytać o wycieczkach tam Uśmiechnięta
Powrót do góry

mari_cruz

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 26-02-2011, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy ktoś się orientuje, ile może kosztować wycieczka do Hiszpanii na własną rękę? Powiedzmy 1-1,5 tygodnia, dojazd własnym autem (czyli koszt paliwa też wchodzi w grę), Madryt i okolice, a więc zwiedzanie przede wszystkim, zakwaterowanie w jakimś przynajmniej przyzwoitym hoteliku, w którym można też coś dobrego zjeść.
Powrót do góry

sasasanka89

PostWysłany: Pią 29-04-2011, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może mi któraś z Was powiedzieć co warto zwiedzić w Barcelonie ? Znalazłam wyjazd z biurem podróży student travel za 899 zł Bardzo uśmiechnięta na wrzesień do Lloret de Mar i chciałam się wybrać do Barcelony na własną rękę i chcę trochę pozwiedzać, tylko nie wiem na co szczególnie zwrócić uwagę... (co jest najbardziej warte zobaczenia, a wiem, że jest tam dużo atrakcji i pewnie na wszystko mi czasu nie starczy). Ogólnie jestem bardzo bardzo nastawiona na zwiedzanie, a w tej ofercie jest jeszcze zwiedzanie Paryża i Wenecji Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 29-04-2011, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mari_cruz napisała:
Czy ktoś się orientuje, ile może kosztować wycieczka do Hiszpanii na własną rękę? Powiedzmy 1-1,5 tygodnia, dojazd własnym autem (czyli koszt paliwa też wchodzi w grę), Madryt i okolice, a więc zwiedzanie przede wszystkim, zakwaterowanie w jakimś przynajmniej przyzwoitym hoteliku, w którym można też coś dobrego zjeść.

My w 2009 roku byliśmy autem na takiej wyprawie. Docelowo jakieś 130km na zachód od Madrytu. Zakwaterowanie mieliśmy na miejscu u mojego taty, a po drodze troche u znajomych we Francji się zatrzymaliśmy. Poza tym nocowaliśmy kilka razy w aucie, więc nie wiem jak z cenami noclegów. Poza jechaliśmy przez Luksemburg, potem Francja i do wybrzeża zachodniego na granicy z Hiszpania. Wracając pojechaliśmy do Barcelony i tam całym wschodnim wybrzeżem do Francji.
Wtedy na paliwo poszło nam 2,5 tys, ale pamiętam my sporo zwiedzalismy, więc km wyszło. Na ilość km pamiętam wyszło nam wtedy spalanie 5l/100km. Byliśmy 2 tygodnie w sumie. Nie powiem Ci ile na jedzenie wydaliśmy, zrobiliśmy sporo zakupów, głównie ciuchy.
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Sro 10-10-2012, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

21 października lecimy na 5 dni do Barcelony. Super! Katalonia bardzo mi się podoba, mam nadzieję, że będzie fajnie. Zastanawiam się tylko na jaką pogodę się nastawić - bardziej na słońce - czy raczej już deszczowo? Była może któraś w Was w październiku?
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 12-10-2012, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agaat napisała:
21 października lecimy na 5 dni do Barcelony. Super! Katalonia bardzo mi się podoba, mam nadzieję, że będzie fajnie. Zastanawiam się tylko na jaką pogodę się nastawić - bardziej na słońce - czy raczej już deszczowo? Była może któraś w Was w październiku?

Obstawiam temperatury ok. 20*C. Czy deszczowo? To trochę jak wróżenie z fusów. Tam też są deszczowe dni i ciężko powiedzieć na co akurat się trafi, choć myślę, że jeśli już to będą to raczej przelotne opady i nie cały pobyt.

Miłego odpoczynku i zwiedzania. Uśmiechnięta Sama mam ochotę na ponowną wizytę.
Powrót do góry

dudi

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 16-10-2012, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Barcelona jest piękna, na pewno nie będziecie żałować wyboru. My byliśmy tam 7 lat temu (nasze pierwsze wspólne wakacje), chciałabym jeszcze raz tam zagościć.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 18-10-2012, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agaat życzę przyjemnej wizyty w tym pięknym mieście. My też w tym roku planowaliśmy odwiedzić Barcelonę, nawet przewodnik już kupiliśmy, ale przekładamy to na inny czas. Puszcza oko
Będziecie spać w b&b czy w hotelu?

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Pią 19-10-2012, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek będziemy spać w B&B - tutaj
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 19-10-2012, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agaat napisała:
Majek będziemy spać w B&B - tutaj

Jak będziecie zadowoleni to ja w przyszłości chętnie skorzystam z tego miejsca. Puszcza oko

Spojrzałam na tripadvisor, na to b&b i mają bardzo dobre opinie. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: