Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hity i kity w wyprawce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 19-12-2014, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja wole śpiochy, choć mamy ich ze 2 sztuki na rozmiar? Jakoś tak. Puszcza oko Śpioszki ma ładnie dopasowane, a te półśpiochy mu zawsze troche sie opuszcza i jak macha nogami to mu stopy sie przekręcają, albo stopki za krótkie. Ja wole spodenki i skarpetki.

Na materacu mamy takich ochraniacz, na wierzchu normalnie bawełna gruba, a pod spodem takie coś nieprzemakalne. Dopiero na to jest prześcieradło. Nie stresuje się jakaś wpadka, choć w sumie była 3 razy. Puszcza oko

A adapterów do fotelika nie było?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Smerfetka007

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 20-12-2014, 5:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My podgrzewacz używamy cała dobę. Cały czas wstawiona jest do niego butelka z woda i trzyma temperaturę. Puszcza oko

Podpis Codziennie budze sie piękniejsza, ale dzis to juz przesadziłam... Puszcza oko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 20-12-2014, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wole podgrzać w czajniku elektrycznym. Szybko i bez dodatkowego sprzętu. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 20-12-2014, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aurinko nie słyszałam wcześniej o tych adapterach Złośliwa.
Mieliśmy fotelik pożyczony, innej firmy niż wózek i wątpię, żeby pasował na stelaż wózka, a nawet jeśli to wyglądałoby to badziewnie Złośliwa.
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Sro 22-04-2015, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Za zdecydowany HIT uważam legginsy z H&M. Nasza mała w rozmiarze 80 posuwa od zeszłego sierpnia (Złośliwa) i jeszcze się nie sprały!
Powrót do góry

aoiya

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 23-04-2015, 6:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie wiem jakbym sobie poradziła bez leżaczka-bujaczka. Niby nic taki leżaczek z pałąkiem z grzechotką i pozytywką, ale dziecko pół dnia przy tym siedzi (no, pół-leży bo dopiero 3 miesiące kończy) i najpierw interesowały go dźwięki, gdy się ruszyło grzechotką lub włączyło pozytywkę. Teraz sam próbuje sięgać, a gdy lamentuje lub narzeka można zawsze pobujać i łatwiej mu się tak uspokoić a nawet usnąć. A co ważniejsze dla mnie. Nie jest to pozycja w poziomie i nie pionizuje za mocno, a więc znacznie bezpieczniejsza przy częstym ulewaniu niż mata edukacyjna, na której dziecko leży totalnie w poziomie.

Podpis 3 IX 2011 inlove
29 I 2015
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 14-03-2016, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas jak na razie lista krótka ale moge napisać
Hity:
Przewijak - nie chcialam ale zbawienie dla nas Uśmiechnięta
Olejek kokosowy - świetnie nawilza, dodaje do kąpieli.
Leżaczek/bujaczek - dostała jak miała 2 miesiące ale przydaje sie
Niania elektryczna - przydaje sie jak jestesmy same a musze isc sie umyc Złośliwa albo jak wyjezdzamy
Butelki i smoczki Avent
Linomag zielony
Kity:
Rożek - używaliśmy w szpitalu i tydzien w domu, teraz lezy i raczej sprzedamy.
Rękawiczki po narodzinach - spadywały i dawalismy skarpetki Złośliwa tak nam doradzila połozna i się sprawdziło przez 2 tygodnie od porodu.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 14-03-2016, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas:

Hity:
Leżaczek-bujaczek
Przewijak na komodzie, głównie przy ubieraniu sie na spacerek
Stojak do wanienki!
Pajace do spania bawełniane i welurowe pod kombinezon na spacer
Woreczki zapachowe na pieluchy, używam jak przebieram Małego w gościach żeby nie było czuć zawartości pieluchy
Krem ziajka do pupy, kosztuje grosze a jest super i wydajny
Pieluchy flanelowe, teraz tetra taka beznadziejna ze używamy prawie wyłącznie flaneli
Termometr bezdotykowy

Kity:
Wszelkie koszulki, przy takim maluchu beznadziejne bo się podwijaja
Niedrapki - nie uzywalismy
Rożek- chwile uzywalismy w szpitalu, moim zdaniem zbędny
Sudocrem (używając ziajka jeszcze go nawet nie otworzyłam)

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sro 23-03-2016, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Ja wole podgrzać w czajniku elektrycznym. Szybko i bez dodatkowego sprzętu. Bardzo szczęśliwa

Też tak robiliśmy i robimy Uśmiechnięta.

Moje hity:

-leżaczek/bujaczek
-przewijak na komodzie (u nas na takiej jakby półce, nie wiem jak to nazwać)
-pokrowce na przewijak
-pajace
-stojak do wanienki
-butelki BabyOno
-smoczki Lovi
-krem do pupy z Nivea, wcześniej krem Alantan
-Octinsept
-płyn do kąpieli Ziaja

Kity:

-Sudocrem
-sól fizjologiczna w ampułkach
-rożek
-Frida
-śpiworki do spania
-półśpiochy
-rampersy gdy był mały
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 23-03-2016, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate, a co nie tak jest z solą fizjologiczną? U nas w domu to must have.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sro 23-03-2016, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Kate, a co nie tak jest z solą fizjologiczną? U nas w domu to must have.

Jeśli chodzi o higienę nosa to wole coś w sprayu Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 23-03-2016, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ach, nie no u nas i tutaj się sprawdziła. Uśmiechnięta
Powrót do góry

agus123

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 28-06-2017, 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja największy problem miałam z zakupem wózka dziecięcego, dużo czytałam na ten temat. Zdecydowaliśmy się na model od polskiego producenta Barletta Adamex, nie był drogi, ale jakość ma świetną. Najbardziej jestem zadowolona z wentylacji gondoli oraz miękkich amortyzatorów, które znacznie ułatwiają poruszanie się po drogach gruntowych, czy też wysokich krawężnikach.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pon 10-07-2017, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hitem do tej pory jest chusta do noszenia dzieci i bambusowy otulacz
Powrót do góry

igula11

Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 09-08-2017, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli chodzi o ubranka do wyprawki to u nas najbardziej przydały się body z długim rękawem i pajace Uśmiechnięta A jeśli chodzi o konkretną markę to ja najwięcej ciuszków do tej pory kupuje w 51015. Ubrania dobrej jakości i w bardzo przystępnych cenach. A Wam zdarza się tam robić zakupy ?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Skocz do: