Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hobbit Bitwa Pięciu Armii
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dezyda89

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 18-12-2014, 23:25    Temat postu: Hobbit Bitwa Pięciu Armii Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z racji tego, że w wątku o Pustkowiu Smauga już wywiązała się mała dyskusja, postanowiłam założyć odrębny temat. Premiera już niedługo. Od promocji aż w sieci huczy.

Macie swoje oczekiwania co do filmu? Przewidujecie jak zakończy się historia Taurieli, która w Hobbicie (książce) nie występuje? Jesteście bardziej fanami książki czy filmu?

Chciałbym też, abyśmy zamieszczali wszelkie nowinki odnośnie BoFA, aby każdy był na bieżąco Uśmiechnięta

Podpis Sweet dreams are made of this...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 19-12-2014, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to tak:
Wczoraj była oficjalna premeira w IMAXACh w całym kraju.
Onet dziś bardzo pozytywna reckę wrzucił, a na fanpage forum film poland mają być pendrivy do wygrania. Puszcza oko
Powrót do góry

Malinka7

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 20-12-2014, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja staram się nie czytać recenzji przed obejrzeniem filmu, bo zanim go obejrzę to już idę z jakimś nastawieniem i oczekiwaniami. Co do Hobbita oczekiwania i tak są duże, jednak wolę swoją opinię budować po obejrzeniu a nie przed. Żałuję, że wczoraj nie mogłam iść na enemefa, bo koleżanka była i mówiła, że mogę żałować. Poczekam cierpliwie ten tydzień, może jakoś wytrzymam. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 30-12-2014, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bylismy w kinie, nastawiona trochę na mieszane uczucia, bo jedni że najlepsza z 3 części a drudzy mówili że taka sobie.
A moje odczucia.. że jednak chyba najlepsza wersja i o wiele lepiej dopracowane efekty w 3d
Teraz tylko czekam na jakiś maraton nocny by jeszcze raz zobaczyć całość Uśmiechnięta
a pomyślec że książka taka cieńka Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

inek

PostWysłany: Wto 30-12-2014, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byliśmy z Połówkiem.
I w sumie mimo, że fanką tego gatunku filmów nie jestem (ale byłam na wszystkich częściach) to ta ostatnia najbardziej mi się podobała.

Podpis Kocha się za nic i mimo wszystko. Nie tylko wtedy gdy jest dobrze i pięknie.Serduszko
Powrót do góry

kasandra33

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 01-01-2015, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeżeli ktoś chce obejrzeć sobie Hobbit: Bitwa Pięciu Armii w dobrej jakości to polecam skorzystać z tej stronki:

/linki zabronione!/
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 02-01-2015, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byliśmy z M i trochę mi się śmiać chciało z efektów specjalnych. Ja wiem, że to film fantasy ale to co Legolas wyprawiał w niektórych scenach nijak się miało do jakichkolwiek praw fizyki i grawitacji. Złośliwa Ogólnie podobał mi się, choć uważam ogromną przesadą rozbijanie filmu na 3 części.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Pią 02-01-2015, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ZieloneOczko napisała:
Byliśmy z M i trochę mi się śmiać chciało z efektów specjalnych. Ja wiem, że to film fantasy ale to co Legolas wyprawiał w niektórych scenach nijak się miało do jakichkolwiek praw fizyki i grawitacji. Złośliwa Ogólnie podobał mi się, choć uważam ogromną przesadą rozbijanie filmu na 3 części.

Przecież on jets elfem a nie człowiekiem, do tego granym przez Orlando blooma... Jemu wolno Bardzo szczęśliwa. Ale wam zazdroszczę, że już byłyście, ja chciałam, to nie było biletów, tylko w pierwszym rzędzie, teraz albo w niedzielę, albo dopiero w następnym tygodniu będę miała szansę. Ale na gwiazdkę dostałam na dvd dwie poprzednie części. Yupi!
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 02-01-2015, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My również byliśmy w kinie. Jak dla mnie film troszkę za długi, ale bardzo przyjemnie oglądało się go w 3d. Jak dla mnie dobry film do obejrzenia w kinie.

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

Malinka7

PostWysłany: Sob 03-01-2015, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W sumie podpisuje się na liście osób, które uważają, że ta część była najlepsza. Bitwa MEGA! Uśmiechnięta Mogłoby być trochę więcej smoka, bo fajnie wyglądał, ale i tak nie ma się do czego poważniejszego przyczepić. Dobrze się oglądało. Pomimo, że długi. Mógłby jeszcze trochę potrwać nawet, jak dla mnie. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Pon 05-01-2015, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam wczoraj na wersji 3D i było super Uśmiechnięta Najlepsza część trylogii, a wiem co mówię bo świeżo oglądałam poprzednie części. Efekty świetne, obraz bardzo wyraźny i nie męczył oczu, a bitwa to już totalny majstersztyk - najlepsza jaką widziałam na ekranie. Wątki nawiązujące do WP też świetnie, cieszę się że Jackson zdecydował się wyjść poza ramy książki.
Powrót do góry

Malinka7

PostWysłany: Wto 06-01-2015, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślicie, że wyjdą ekranizacje kolejnych dzieł Tolkiena? Przeczytałam gdzieś, że jego syn również się na to nie zgadza, ale w sumie z WP I Hobbitem było podobnie a jednak wyszedł i obie trylogie odniosły sukces. Ciekawa jestem co będzie dalej. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gaga

PostWysłany: Pon 12-01-2015, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez o oporach słyszałam ze strony rodziny Tolkiena, ale sam Jackson z kolei wypowiadał się gdzieś, ze na razie sobie od tych tematów odpocznie (tolkienowskich) a potem...kto wie, ale nie wyklucz i za to trzymam mocno kciuki, jest nadzieja. Bo Bitwa ... niesamowita była i to nie może być koniec...
Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Czw 15-01-2015, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chciałabym jeszcze zobaczyć kolejną ekranizację tolkienowskiego Śródziemia zrealizowaną przez Jacksona. W każdej klatce obu trylogii widać jego pasję i miłość do świata Tolkiena, bardzo podobają mnie się jego dzieła. Pożyjemy, zobaczymy...
Powrót do góry

Gaga

PostWysłany: Pon 19-01-2015, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zakladka napisała:
Chciałabym jeszcze zobaczyć kolejną ekranizację tolkienowskiego Śródziemia zrealizowaną przez Jacksona. W każdej klatce obu trylogii widać jego pasję i miłość do świata Tolkiena, bardzo podobają mnie się jego dzieła. Pożyjemy, zobaczymy...

Dlatego jestem przekonana, że to nie koniec jego Tolkien story Puszcza oko
I mocno za to trzymać kciuki Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: