Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Homoseksualizm a posiadanie dzieci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 21-11-2015, 13:35    Temat postu: Homoseksualizm a posiadanie dzieci Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy uważacie, że pary pozostające w związkach homoseksualnych powinny móc wychowywać razem dzieci? Czy wy dałybyście pozwolenie na wejście w życie takiej ustawy?

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Sob 21-11-2015, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trudny temat.

Część mnie mówi NIE bo nie godzi się to z tym jak mnie wychowano i jak spostrzegam świat. Jednak z drugiej strony czasem takie rodziny homoseksualne mogą dać dziecku więcej miłości, ciepła rodzinnego niż heteroseksualna para. Myślę, że lepiej byłoby dziecku u pary jednej płci niż w domu dziecka, przykładowo.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 30-11-2015, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 napisała:

Część mnie mówi NIE bo nie godzi się to z tym jak mnie wychowano i jak spostrzegam świat. Jednak z drugiej strony czasem takie rodziny homoseksualne mogą dać dziecku więcej miłości, ciepła rodzinnego niż heteroseksualna para. Myślę, że lepiej byłoby dziecku u pary jednej płci niż w domu dziecka, przykładowo.

Mam dokładnie to samo... Heteroseksualizm to żadna gwarancja "normalności". Znam kilku gejów, raczjer się nie obrażą za określenie, którym powierzyłabym dziecko - nawet swoje na jakiś czas. Ale też takich, kórym na pewno nie, ale to się de facto tyczy obu orietnacji... Puszcza oko
Powrót do góry

mamuka

PostWysłany: Wto 01-12-2015, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie ma znaczenie człowiek, a nie jego orientacja seksualna. I nie płeć.
Ważna jest zdrowa rodzina kochających się ludzi.
Jeśli ci ludzie są homoseksualistami, to ich sprawa. Nie widzę problemu.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Wto 01-12-2015, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pretty woman napisała:
Ale też takich, kórym na pewno nie, ale to się de facto tyczy obu orietnacji... Puszcza oko

No wlasnie Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Cery

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 05-12-2015, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mamuka napisała:
Dla mnie ma znaczenie człowiek, a nie jego orientacja seksualna. I nie płeć.
Ważna jest zdrowa rodzina kochających się ludzi.
Jeśli ci ludzie są homoseksualistami, to ich sprawa. Nie widzę problemu.

I ja się pod tym podpisuję wszystkimi kończynami
Powrót do góry

Lula

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 25-01-2016, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest to ciężki temat, z jednej strony jestem na tak z drugiej na nie. Rozumiem że osoby homoseksualne dałyby dziecku niekiedy dużo więcej miłości ciepła i dobrych warunków niż nie jedna para hetero ale wydaje mi się że u nas taka sytuacja nie miała by racji bytu, dzieci miały by przekichane w szkole itd
Powrót do góry

SpringFlower

PostWysłany: Nie 10-04-2016, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem zdania, że bez względu na orientację trafiają się czarne owce, nie sądzę, żeby orientacja wpływała na zdolność wychowania dziecka. Więc jestem na tak.
Powrót do góry

pionekwgrze

PostWysłany: Czw 20-10-2016, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zdecydowanie tak. Heteroseksualzm nie gwarantuje miłości do dziecka i umiejetności wychowania. A znam dzieci par homoseksualnych tak gejowskich jak i lesbijskich. Są w życiu swoich rodziców ważne a nie przypadkowo spłodzone na imprezie z wódą i dragami.
Powrót do góry

malaola

PostWysłany: Czw 20-10-2016, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja przyjaciółka była kilka lat z kobietą i teraz jest z facetem i chce z nim ukladać sobie życie mieć dzieci itp i jak z nią rozmawiałam o dzieciach to kiedyś uważała, że homoseksualiści powinni mieć prawo do wychowywania dzieci a teraz jak jest z facetem mówi, że sobie tego nie wyobraża bo teraz widzi, że 2 matki lub 2 ojców to nie było by normalne dla dziecka. Uważa, że dziecko powinno mieć ojca i matkę.
Powrót do góry

audrey80

PostWysłany: Wto 31-01-2017, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla dziecka pierwszym wzorcem jest rodzina a w przypadku tej homoseksualnym utrwala sobie : "Mama-mama" albo "Tata-tata" i następuje to zderzenie z tym że przecież u kolegów i koleżanek jest inaczej. Natomiast najważniejsze jest to żeby dziecko było po prostu kochane. Co z tego jak jest tradycyjnie i jest matka z ojcem jeżeli jest patologia.
Powrót do góry

Mila_wro

PostWysłany: Nie 12-03-2017, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie dzieci powinny mieć tylko osoby heteroseksualne.
Powrót do góry

wiola86

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 16-04-2017, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Znam sporą grupę osób homoseksualnych, poznałam je przez przypadek w jednym z miejsc pracy dorywczej na studiach. Były to kobiety, więc nie miałam większego kontakru z męzczyznami homoseksualistami. Szanuje, to że chcą żyć inaczej niż jest to określone społecznie, politycznie czy religijnie, jednak odniosłam wrażenie że są to osoby lekkoduszne, często silnie emocjonalne, wyraźny wydał mi się brak stabilności, nie wydaje mi się że mogłby wychowywać dziecko, być może w różnych środowiskach jest różnie ale wydaje mi się że dziecko potrzebuje rodzicow obojga płci i byłabym przeciwna takiej ustawie
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: