Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hula Hop
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 16-01-2009, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A do takiego zwyklego sypie sie ryz co nie?? A po co to?? Bo ja nie wiem. Zakłopotana
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 17-01-2009, 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Artifficial_Minds napisała:
Kupiłam zwykłe za 6.90 Bardzo szczęśliwa
I wiesz co Suzi, mam wrażenie, że takim lekkim się ciężej kręci. Ciężko je rozbujać.

Też mi się wydaje, że to leciutkie jest bardziej wysiłkowe. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Sro 21-01-2009, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kręcę.
Na razie jest ciężkawo bo bolą mnie boczki ale chyba trzeba to rozćwiczyć Złośliwa.
Zmierzyłam się i będę miała porównanie czy to coś daje.

Także eksperyment czas zacząć! Diablica lub Bardzo wściekła.
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Sro 21-01-2009, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupilam sobie dzisiaj hulla hop tylko cos nie wycodzi mi krecenie. Zakłopotana Musze nauczyc sie krecic tylkiem. Śmiech do łez
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Czw 22-01-2009, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi i jak?? Lepiej Ci idzie? Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 22-01-2009, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dzięki Tobie Arti wyciągnęłam swoje hula-hop i zaczęłam kręcić Uśmiechnięta. Co prawda trochę niesystematycznie i do tego co pisała Jowita mi daleko

Jowita napisała:
Ćwiczenie polega przede wszystkim na szybkim napinaniu różnych mięśni brzucha żeby utrzymać kółko w ruchu. Osoba wprawiona wygląda tak, jakby stała nieruchomo w miejscu a hula hop obracało się samo (pracują same mięśnie brzucha)

Ja ruszam głównie biodrami, ale później czuję trochę brzuch Puszcza oko.

A Tobie Arti jak idzie? Podejrzliwa

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Pią 23-01-2009, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Artifficial_Minds napisała:
Suzi i jak?? Lepiej Ci idzie? Bardzo szczęśliwa

Nie wychodzi mi. Smutna
Moj maly widzial jak probowalam krecic i pozniej on chcial. Wszedla do srodka,zlapal raczkami hulla hop i krecil sie w kolko. Śmiejąca się
Powrót do góry

agta

PostWysłany: Pią 23-01-2009, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też chyba muszę zakupić hula i zacząć kręcić Puszcza oko. Jak byłam dzieckiem to bardzo to lubiłam Bardzo szczęśliwa.

Podpis Uśmiechnięta
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Pią 23-01-2009, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi napisała:
Nie wychodzi mi. Smutna
Moj maly widzial jak probowalam krecic i pozniej on chcial. Wszedla do srodka,zlapal raczkami hulla hop i krecil sie w kolko. Śmiejąca się
Jakie to słodkie Bardzo szczęśliwa . Myślałam, żeby takie malutkie chrześnicy kupić ale chyba jeszcze za wcześnie.

Ja mam takie dni, że się super kręci i takie ,że mi non stop spada..
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 24-01-2009, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurde wiecie ja też sobie chyba kupię;P Generalnie to boczków nie mam, ale przypomniały mi się czasy gdy chodziłam na gimnastykę i taniec i często się tak kręciłoPuszcza oko Tęsknię za tym Złośliwa .

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Suzi

PostWysłany: Wto 03-02-2009, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I juz po moim hula hop. Maly najechal traktorkiem i peklo. Ale i tak nie wychodzilo mi krecenie. Śmiejąca się
Powrót do góry

grisalle

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 31-01-2010, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, ja po bardzo długiej przerwie (w podstawówce było ostatni raz) wczoraj znalazłam hul-a hop - udało mi się kręcić tylko przez 5 min. Mało, kiedyś mogłam godzinę i chyba potrenuję z wami a trochę ruchu mi się przyda. Poza tym piszą na forum i nie tylko tym, że bioderka się fajne robią - więc czemu nie Puszcza oko zawsze to mniejszy wysiłek jak przy robieniu brzuszków. Ale brzuszek czuje... he he Uśmiechnięta Mam nadzieję ze wytrwam w postanowieniu
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 11-02-2010, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zakupiłam hula-hop.Jak na razie to tragedia Złośliwa ,ale nie poddam się. Śmiejąca się
Powrót do góry

milka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 11-02-2010, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W takim razie ja też kupuje hula hop, przekonałyście mnie, może w końcu moja figura wróci do normy po tej tuczącej zimie ;P

Podpis jakoś w lipcu 2008 r. trafiła nas strzała amora:*
27.09.2008 r. padło najważniejsze pytanie :*
29.08.2009 r. przysięgliśmy sobie dozgonną miłość aż po grób :*
Powrót do góry

grisalle

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 11-02-2010, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie widzę jakos rezultatów Uśmiechnięta jedynie bolą mnie mięśnie brzuszka, a i krece na razie tylko po 5 min Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

Skocz do: