Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hula Hop
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Artifficial_Minds

PostWysłany: Nie 11-01-2009, 13:17    Temat postu: Hula Hop Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przymierzam się do zakupu tego kółka i mam kilka pytań Uśmiechnięta
Ćwiczycie z hula hop? Jeśli tak to jak długo, jakim kółkiem i czy są efekty?

Zrobiłam małe rozpoznanie i znalazłam kilka typów:
-zwykłe (lekkie i puste w środku)

-anionowe (pokryte nano cząstkami srebra, wydziela aniony)
-z magnesem węglowym
-z wypustkami masującymi.
Te trzy ostatnie wyglądają mniej więcej podobnie

Zapoznałam się z opiniami dziewczyn kręcących i często wybierają koła lekkie i wypełniają je ryżem Uśmiechnięta Tak jest taniej. Ponadto zaobserwowały wyniki: szczególnie redukcja boczków.

Ja jestem szczupła ale te boczki mnie irytują..myślę poważnie nad

Co myślicie?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 11-01-2009, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Arti ja mam hula hop. Kupiłam takie zwykłe i wypełniałam go ryżem albo kaszą (nie pamiętam). Kiedyś ćwiczyłam trochę, ale znudziło mnie i efektów nie zaobserwowałam. Może dlatego że za krótko.
Swojego czasu czytałam dużo dobrego w necie o hula hop, zwłaszcza o działaniu na "boczki". Dlatego spróbowałam.

Jeśli uważasz, że nie znudzi Cię stanie i kręcenie biodrami to hula hop będzie dla Ciebie odpowiednie Złośliwa. Jak dla mnie za mało ruchu Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 11-01-2009, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam hula hop i uwielbiam. Bardzo szczęśliwa
Nie ćwiczę regularnie, bo jestem leniem, ale nawet jak pokręcę kilka minut to czuję wszystkie mięśnie i to bardzo.
Nigdy nie miałam żadnych boczków więc nie sprawdziłam na sobie czy się chudnie, ale za to mogę potwierdzić, że wcięcie w talii robi się większe. Uśmiechnięta

Miałam już różne hula hopy - ciężkie i lekkie, a aktualnie, takie najtańsze, leciutkie z supermarketu. Ćwiczenie polega przede wszystkim na szybkim napinaniu różnych mięśni brzucha żeby utrzymać kółko w ruchu. Osoba wprawiona wygląda tak, jakby stała nieruchomo w miejscu a hula hop obracało się samo (pracują same mięśnie brzucha). Nie zwracam więc uwagi na "ciężkość" - szybko przyzwyczajam się do takiego, jakie mam.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 11-01-2009, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam kiedyś, ale nigdy nie umiałam się nauczyć nim kręcić. Zakłopotana Dlatego teraz trzymam się z daleka od tego wynalazku. Śmiejąca się

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 11-01-2009, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam hula hop. Mogłabym kręcić i kręcić Puszcza oko.
Zawsze kupuję jakieś tanie, nigdy nie miałam takich z wypustkami np.
A czy widzę jakieś efekty? Hehh, sama jestem tak szczupła, że chyba o żadnych większych wcięciach nie mam co mówić Puszcza oko.
Po prostu kręcę, bo lubię.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Nie 11-01-2009, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mi po ciąży do zgubienia na brzuszku co nieco zostalo i fajnie Arti ze napisałas o hula- hop - chyba sobie kupię i chociaz 15 minut dziennie na to poświęcę gdy będę w południe oglądać Brzydulę a mały będzie spał Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Pon 12-01-2009, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj idę połazić po sklepach z zabawkami, mam nadzieję, że coś znajdę Uśmiechnięta [muszę tylko poczekać aż pralka skończy:)]
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Pon 12-01-2009, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Arti w moim mieście mają hula-hop w sklepie sportowym, z roweramiinnymi akcesoriami. W zabakowym również.
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Pon 12-01-2009, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

alanml napisała:
Arti w moim mieście mają hula-hop w sklepie sportowym, z roweramiinnymi akcesoriami. W zabakowym również.
A skąd wiesz Podejrzliwa Kupiłaś już? Podejrzliwa Diablica lub Bardzo wściekła
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 12-01-2009, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Skoro to taka dobra zabawka to i moze ja sobie ja kupie tylko nie wiem gdzie ja tu kupic bo jeszcze nie widzialam.
W Polsce to tak jak Ala pisalas wiem ze sa w sklepach sportowych i z zabawkami ale tu to nie mam zielonego pojecia. Zszokowana
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Pon 12-01-2009, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Arti nie kupiłam ale pamiętam, że w takich sklepach widziałam. jak się przechodzi sto razy koło witryny to zapadnie w pamięć.
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 12-01-2009, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nie umiałam tym kręcić,ale skoro robi wcięcie,to może trzeba by było pomysleć po porodzie Uśmiechnięta
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Pią 16-01-2009, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupiłam! Radość
Dzisiaj kręciłam..i co? Normalnie spada mi średnio co 30-40 sekund Zszokowana a kiedyś tak dobrze mi szło.
Mięśnie brzucha tak pracują, że aż się zdziwiłam. Jak byłam mała to nie zwracałam na to uwagi, a może miałam tyle ruchu, że był to pikuś.

W każdym razie. Zmierzę się - tak z ciekawości bo odchudzać się nie zamierzam - w pasie. Boczków zmierzyć nie umiem a w sumie chciałabym bo o nie mi chodzi:P No i zobaczymy efekty Uśmiechnięta
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 16-01-2009, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Arti a kupilas te zwykle hula hop czy to z wypustkami???
Ogladalismy na allegro i sa te z wypustkami ale kurcze drogie. Przydaloby mi sie takie na moje boczki.
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Pią 16-01-2009, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupiłam zwykłe za 6.90 Bardzo szczęśliwa
I wiesz co Suzi, mam wrażenie, że takim lekkim się ciężej kręci. Ciężko je rozbujać.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

Skocz do: