Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Humory w ciąży
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 19-06-2011, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzidzia napisała:
Van Rozczulające. Śmiech do łez

Tak, bardzo - zwłaszcza w sklepie pełnym ludzi. Złośliwa

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Nie 19-06-2011, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van - mocna jesteś. Bardzo szczęśliwa Hormony jednak potrafią nieźle działać, co? Bardzo szczęśliwa

Ja pamietam, że oprócz tego, ze mnie wzruszało więcej rzeczy niż normalnie, to wszystkie emocje były jakieś takie na wyrost. Np. musiałam przestać grać w gierkę, w którą grałam, bo jak zza rogu wyskakiwał potwór/wróg to podskakiwałam na krześle, a pare razy nawet mi się rece dosc mocno na klawiaturze zatrzęsły hahaha.

Van'yess napisała:
Nie mam za często humorów, a jak mnie coś dopada to staram się myśleć racjonalnie. Złośliwa Jak widać się da powstrzymać, żeby całe otoczenie nie musiało znosić fochów.

W pełni się z Tobą zgadam. Grunt to zdawac sobie sprawę i chcieć. Wtedy zawsze się jakieś rozwiązanie znajdzie.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 19-06-2011, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell - dla mojej koleżanki moim humorem ciążowym jest to, że mówię wprost: nie mogę jeść smażonego i bardzo tłustego. Przewraca oczami
No pewnie, powinnam udawać że wszystko jest ok, a później się męczyć cały dzień. Puszcza oko

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 04-08-2016, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ogólnie nie mam humorków ale dziś poprosiłam narzeczonego żeby podał mi telefon a on do mnie że jestem leniwa i się zaśmiał tak na żarty a mnie ogarnął taki płacz że nie mogłam go opanować Bardzo szczęśliwa .
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: