Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Humory w ciąży
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amanite

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 28-07-2010, 12:07    Temat postu: Humory w ciąży Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć Dziewczyny
Moja siostra jest w czwartym miesiącu ciąży.
Zawsze byłyśmy bardzo zżyte ze sobą. Mogę powiedzieć, że to moja najlepsza przyjaciółka.

Tylko ostatnio coś się pokichało... ;(
Czy Wy w ciąży też miałyście takie straszne humory?
Nie można z nią wytrzymać, kłóci się, obraża, płacze i histeryzuje. Tak bez powodu!
O to, że ktoś nie domył talerza, że śmieci wysypują się ze śmietnika, że mokry ręcznik i nie ma się w co wytrzeć...
Nie mieszkam z nią, ale byłyśmy razem parę dni na wakacjach.
Uciekłam po 4 dniach, bo myślałam, że zwariuję.

Oczywiście nie piszę, żeby się pożalić, tylko by spytać o radę, jak sobie radzić z hormonami u zaciążonej kobietki:)
Bo nie tylko ja nie mogę wytrzymać, ale i jej mąż...
Boimy się jej mówić prosto z mostu, co myślimy, bo kłótnia gotowa, jednak pomijanie milczeniem nie jest najlepszym rozwiązaniem, bo kiedyś wybuchnę na amen. I ja i szwagier teżUśmiechnięta Może nawet on szybciej:)

Podpis "...Tu właśnie przychodzi z pomocą siła Miłości,
bo zawsze, gdy kochamy, to pragniemy
być lepsi niż jesteśmy..." - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 28-07-2010, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sie podlaczam pod pytanie, jak sobie poradzic z humorzasta ciezarna?

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 28-07-2010, 17:07    Temat postu: Re Humory w ciąży Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

amanite napisała:
Czy Wy w ciąży też miałyście takie straszne humory?

Nie. Ani humorów ani zachcianek nie miałam. Więc niestety nic nie doradzę.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 28-07-2010, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może po prostu porozmawiać i wyjaśnić, że nie żyje sama na świecie, a humorami psuje nastrój i sobie, i otoczeniu - i dziecko tez sie denerwuje.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 28-07-2010, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też nie miałam humorów, a wrecz przeciwnie - tryskałam radością i szczęściem. Uśmiechnięta
Niektóre kobiety wykorzystują fakt, że są w ciąży i myśla że każdy będzie tolerował ich zachowania. Przewraca oczami

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 28-07-2010, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja przyznam, że na początku ciąży - pierwszej - miałam takie dni, że ryczałam o byle co. Śmiejąca się Ale nie potrafię powiedzieć skąd to się bierze. Być może hormony "buzują".
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 28-07-2010, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W pierwszej ciąży byłam radosna,a w drugiej to albo płakałam albo krzyczałam.Drobnostki doprowadzały mnie do furii. Nie miałam na to lekarstwa.A najgorsze,że trochę mi z tego zostało. Śmiejąca się
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 28-07-2010, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
Ja też nie miałam humorów, a wrecz przeciwnie - tryskałam radością i szczęściem. Uśmiechnięta

Jeszcze za krótki czas, ale na chwile obecną mogę potwierdzić, brak humorków a za to duża radosć, ale to się jeszcze w praniu okaże Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 28-07-2010, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również nie miałam humorów.
Miałam czasem gorsze dni, ale to i bez ciąży się zdarza Puszcza oko

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sro 28-07-2010, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:

Niektóre kobiety wykorzystują fakt, że są w ciąży i myśla że każdy będzie tolerował ich zachowania. Przewraca oczami

Oj tak,a jak zwrócisz uwagę, to się jeszcze obrażą, że ciężarnej dokuczasz. Przewraca oczami

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 28-07-2010, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nigdy nie pokazywałam swoich humorów w towarzystwie czy w publicznym miejscu,nigdy nie szukałam litości,pobłażliwości czy czegoś tam. "Dramat" był zawsze w domu. Złośliwa Wszystko mnie denerwowało.Miałam ciężką ciąże,nikt mi nie pomagał,sama wszystko a miałam nakaz leżenia i wystarczyła nieumyta szklanka gdzieś tam na biurku czy ławie i normalnie mnie nosiło.A miałam zakaz denerwowania się. Przewraca oczami
Powrót do góry

amanite

PostWysłany: Czw 29-07-2010, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie, w miejscach publicznych czy w gościach jest OK...
Dopiero w domu, wobec najbliższych...

Próbowałam z nią rozmawiać, spokojnie i rzeczowo, ale ona nie widzi problemu (tzn. nie uważa, żeby się głupio zachowywała).

Nie chce jej denerwować.
Nie wiem, jak wybrnąć z sytuacji.

Podpis "...Tu właśnie przychodzi z pomocą siła Miłości,
bo zawsze, gdy kochamy, to pragniemy
być lepsi niż jesteśmy..." - Paulo Coelho
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 29-07-2010, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

amanite W ciąży nie byłam. Ale wiem że ciąża to nie choroba żeby się użalać i nadskakiwać ciężarnej , tylko wydaje mi się że przez te 9 miesięcy zwłaszcza pierwszej ciąży trzeba przymknąć oko na humory, ja wiem że to może być uciążliwe , męczące i drażniące ale to minie.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 29-07-2010, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

amanite napisała:

Nie chce jej denerwować.
Nie wiem, jak wybrnąć z sytuacji.

Nie wiem czy da sie jakos wybrnac. Teraz jest ciaza, potem bedzie malutkie dziecko, nieprzespane noce, wiec pewnie duzo sie nie zmieni, szczegolnie jak ona nie widzi problemu.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 29-07-2010, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Siostra też jest dorosła, a zdenerwuje sie jeszcze nie raz - chyba lepiej jej powiedzieć co i jak, może i sie wkurzy, ale może i później zmieni trochę swoje nastawienie - więc w ostatecznym rozrachunku na dobre jej wyjdzie taka rozmowa.
Mniej nerwów w późniejszym czasie, jeśli wyluzuje.

Do domu powinno się wracać z przyjemnością, a do takiej sfochowanej żony ciężko wracać z radością, myślę że ona też powinna to zrozumieć.

Rozmowa nie boli, a skoro jesteście naprawdę tak blisko ze sobą, tym bardziej nie powinnaś się bać z nią pogadać o wszystkim.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: