Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ile jest kobiet lubiących piłkę nożna i inne..... ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 27-10-2010, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W moim środowisku nikogo to nie dziwi że lubię piłkę nożna, siatkówkę, formułę, skoki itp.
Od małego ojciec brał mnie na mecze piłki nożnej , teraz mój R sam jest piłkarzem . A co więcej jak mam wenę obstawiam czasem mecze i wygrywam Bardzo szczęśliwa

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gosiunia73

PostWysłany: Wto 07-08-2012, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też lubię piłkę nożną, skoki narciarskie, siatkówkę. W młodości trenowałam piłkę nożna super przygoda Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Oleczka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 27-10-2012, 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja lubię z chłopakiem oglądać piłkę nożną. Uśmiechnięta Oglądam jeszcze piłkę ręczną - jakieś większe imprezy, siatkówkę - ligę i imprezy światowe i europejskie i boks. Uśmiechnięta
Powrót do góry

zielonookaa

PostWysłany: Sob 27-10-2012, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od małego interesuję się sportem, każdą dyscypliną. Na meczach moich ukochanych drużyn jestem regularnie, plus skoki narciarskie gdy tylko są w Polsce lub Czechach oczywiście jestem i nie jest prawdą, że tylko mężczyzna może być prawdziwym kibicem, a kobieta ogląda się tylko za zawodnikami.

Podpis 25.09.2011r. :*
Powrót do góry

lenkao

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 27-10-2012, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Generalnie lubię sport. I również denerwuje mnie stereotyp, że kobieta nie zna się na piłce nożnej, itd. Przewraca oczami
Sama oglądam mecze( gorzej u mnie z czynnym uprawianiem) i sprawia mi to wielką przyjemność. Puszcza oko

Podpis Życie niesie wiele możliwości, pozostaje tylko mieć odwagę.
Powrót do góry

Yussi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 28-10-2012, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeżeli chodzi o piłkę nożną, to nie tylko lubię czasem pooglądać mecz, ale też uwielbiam grać w nogę. Jest to moja ulubiona gra zespołowa. Bardzo szczęśliwa Dawno nie grałam i tęskno mi za tym Smutna .

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry

Alessa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 28-10-2012, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam. Mam swój ulubiony klub Juventus. Kibicuję im bardzo długo. Jestem zarejestrowana na forum, gdzie umawiamy się w pubie i razem mecze oglądamy. Świetna sprawa, bo można wspólnie cieszyć się że zwycięstw. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

AnnaKarenina

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 16-04-2013, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja oglądam mecze dość regularnie... Ale od kiedy zaczęłam "forować" to coraz częściej oglądam przez ramię Puszcza oko.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: