Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ile jest kobiet lubiących piłkę nożna i inne..... ?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka112

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 25-08-2007, 13:13    Temat postu: Ile jest kobiet lubiących piłkę nożna i inne..... ? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam 20 lat i od paru lat interesuje sie sportem, przede wszystkim jest to piłka nozna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna i inne. Uprawiam te dyscypliny rekreacyjnie oraz ogladam bierzące mecze w TV. Drazni mnie to niesamowicie, iż większość mężczyzn uwaza, ze kobiety nie mają pojecia o meczach (chociazby piłki noznej), nie znaja sie na taktykach gry, piłkarzach, klubach itd. Za kazdym razem jest to w towarzystkie obsmiewane. Męzczyzni patrzą na taka kobieta jakby sie wymądrzałą, ze nie ma ona prawa takich rzeczy wiedziec. Jak mnie to wkurza...to jest dyskryminacja .. Kiedy goscie wrescie zrozumia, ze nie nie tylko oni znaja sie na sporcie i sie na bierząco z wszystkim "new"-sami Smutna

Przeniosłam temat do innego działu, ten wydaje mi się odpowiedniejszy - Madzia.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kiara

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Sob 25-08-2007, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja przyjaciółka również interesuje się sportem oraz motoryzacją - jest w tym naprawdę dobra Uśmiechnięta . Zna się na rzeczy Bardzo szczęśliwa jednak nikt jej nie wyśmiewa jeśli zaczyna rozmawiać na ten temat z kolegami... wręcz przeciwnie - mężczyźni są zachwyceni, że posiada typowo męskie zainteresowania Uśmiechnięta . Więc jak widzisz nie wszyscy mężczyźni myślą o kobietach źle...
Głowa do góry! Bardzo uśmiechnięta .

Podpis "Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż Twoje."
Serduszko 06.02.05 Serduszko
Powrót do góry

Purple Lips

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 25-08-2007, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bez problemu rozmawiam z facetami o motoryzacji zwłaszcza o samochodach sportowych.. ale wkurza mnie najbardziej to, ze jak mowie komus ze moj M. potafi pucować swoje auto ponad 6 godzin, latać wokoł z szmatką co chwile, to oni odpowaidaja..-" a co w tym dziwnego?" o sporcie nie mowie robią z nas "kaleki" jak bysmy sie nie znały na niczym..;/

Dołączone po 2 minutach 26 sekundach:

w dodatku dzis w telewizji faceci stwierdzili , ze zadna kobieta nie zasiedzie kierownucy bolidu Formuły 1, poniewaz to nie dla niech.. myslałam ze mnie szlak trafi.. i czekam az w koncu pokaze sie kobitka która poprowadzi takiego Bolida.. męskie szowinistyczne świnie..;/ uh.. Zdegustowany
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 25-08-2007, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz sportem nie interesuję się w ogóle ale był czas, że miałam totalnego hopla na punkcie kolarstwa szosowego i torowego. Bardzo szczęśliwa
Na początku faceci patrzeli na moje sportowe wywody z przymrużeniem oka... no ale tylko do czasu... Złośliwa bo jak zobaczyli, że często wiem na ten temat więcej niż oni to siedzieli cichutko jak myszki. Cool
Powrót do góry

ewelinka112

PostWysłany: Nie 26-08-2007, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak jest dziewczynki! Czas najwyzszy pokazac facetom kto tu rządzi !! Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

Aneta

Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 28-08-2007, 6:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W liceum byłam niesamowicie obkuta z piłki nożnej w Polsce, wiedziałam kto gdzie z kim i kiedy chodziłam regularnie na mecz - nawiązałam dzięki temu bardzo dużo znajomości - męskich (w tym z moim M.) i żaden facet nigdy się ze mnie nie śmiał - wręcz przeciwnie, byli pod wrażeniem mojej wiedzy.

Teraz jest już u mnie z wiedzą gorzej - a na mecze chodzę rzadziej, ale w dalszym ciągu w telewizji dużo oglądam...

Wszystko zależy od otoczenia - ot tego jak ono odbiera ogólnie kobietę!
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak

PostWysłany: Wto 28-08-2007, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam sport. Przez 12 lat gralam w kosza, do tej pory jak mam okazje to ogladam w tv pilke, siatke, reczna i chyba wszystkie inne sporty Podejrzliwa
No i zuzel oczywiscie Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

ewelinka112

PostWysłany: Wto 28-08-2007, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka ! to tak jak ja..prawie wszystko. Uwielbiam sport. UśmiechniętaUśmiechniętaUśmiechniętaUśmiechnięta moze kiedys sie spotkamy to pogramy we wszystko pokolei.. Uśmiechnięta hiihhihihi
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak

PostWysłany: Wto 28-08-2007, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ewelinka bardzo chetnie tylko musisz mi obiecac ze moje kolanko na tym nie ucierpi Puszcza oko
Na torze tez sie poscigamy? Raz probowalam na motocyklu zuzlowym... Lepiej nie gadac Puszcza oko
Powrót do góry

janka
Gość

PostWysłany: Wto 28-08-2007, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Lubię bardzo piłke nożną, sama kiedyś byłam w drużynie kobiecej. Lecz było ,to krótko ,bo wtedy wykryto u mnie wadę serca i skończyła się moja kariera piłkarska Smutna .
Powrót do góry

anetta01

PostWysłany: Wto 28-08-2007, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem jak kobietki się czymś zainteresują to wiedzą wszystko na ten temat. A faceci podpinają się pod stereotypy i cwaniakują. Znam dziewczyny, które są prawdziwymi kibicami piłki nożnej i żaden facet im nie dorówna.
Powrót do góry

inka

PostWysłany: Czw 30-08-2007, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bardzo interesuje sie siatkowka(moze dlatego ze gralam)dla mnie jaest to najwspanialszy sport-wymagajacy kondycji,szybkosci(rowniez w podejmowaniu decyzji)wspolpracy zespolowej-no i oczywiscie nie ma zadnego obijania sie na boisku,bo sa szybkie akcje..........i jeszcze wiele plusow.Natomiast z pilka nozna musze byc na biezaco(praca)
Jesli chodzi o facetow, to im moja wiedza raczej imponuje niz przeszkadza.

Podpis "Jedyna milosc, ktora nas nigdy nie zdradzi, to milosc wlasna"_C.K.N._
Powrót do góry

camisanegra

PostWysłany: Sob 08-09-2007, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do mnie się przyzwyczaili, że się interesuję piłką nożną(głównie). Jednak jak wyjeżdżam w inne miejsce(na przykład na miesiąc-dwa), jestem "na tapecie" kobieta, która lubi sport...i piłkę nożną. Ciekawe jest to, że bardziej kobiety patrzą dziwnie na takie zainteresowania niż panowie. Wielu chyba taki obrót sprawy odpowiada Złośliwa . Mają w końcu z kim oglądać mecz siatkówki czy piłki.

Podpis a taki sobie podpis
Powrót do góry

joanna1984

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 09-09-2007, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ewelinko przerabiałam to samo, z tym, że ja chciałam grać za wszelka cenę w piłkę nożna z chłopakami. Na początku koledzy mieli niezły ubaw. Po jakimś czasie kiedy wprawiłam sie w grze sami wytypowali mnie do reprezentacji klasy potem nawet szkoły na zawody (grałam w męskiej drużynie oczywiście). Nawet przed maturą trener osiedlowej drużyny z chłopakami zjawili sie u mnie i prosili (naprawde prosili Cool Bardzo szczęśliwa ) żebym weszła do drużyny. Musiałam odmówić bo byłam w ciąży. Zapracowałam sobie na ich szacunek i uznanie.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 27-10-2010, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ewelinko na mnie też zawsze dziwnie patrzyli - jak to dziewczyna i mecze ogląda? Zszokowana A ja to uważałam za coś zupełnie naturalnego Uśmiechnięta
Piłkę nożną teraz oglądam jedynie przy okazji jakichś większych imprez, np. MŚ, ME, albo finały lig Uśmiechnięta
Za to mam totalnego fioła na punkcie siatkówki (niejedna forumka to potwierdzi) i bez tego sportu żyć nie moge.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: