Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Ile kosztowało was urządzenie mieszkania?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Budowa i Remont
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 13-02-2018, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
Jak patrzę na moich znajomych którzy w ten właśnie sposób oszczędzają, siedzą po nocach nad remontem, każdy wieczór, każdy weekend, każdy urlop, lepią już pół roku 2 pokoje i nadal nie mogą się wprowadzić, to wolałabym spłacać kredyt. Przewraca oczami
My braliśmy większy kredyt który zakładał wydatki na wykończenie mieszkania. Każdy liczy ile zaoszczędzi samemu tyrając, ale nikt nie liczy ile może w tym czasie zarobić i dołożyć do rat.

My też taki właśnie bierzemy. Sami niewiele umiemy zrobić, pewnie będziemy wynajmować fachowców, bo oni to zrobią po prostu lepiej. Podziwiam osoby, które umieją coś w domu zrobić, naprawdę. Natomiast sama nie chciałabym tak ciułać pokój po pokoju.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

JoAnne

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 29-03-2018, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam również dla zaoszczędzenia czasu zamówić firmę sprzątająca. Zrobią to porządnie i nie trzeba się z tym użerać i nie tracić czasu swojego cennego. Można ocenić koszta na /link/ i zobaczyć, czy się opłaca takie rozwiązanie
Powrót do góry

Ody

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 11-05-2018, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tego nie da się porównać. Małe mieszkanie może być drogo urządzone i odwrotnie.
Powrót do góry

domi78

PostWysłany: Pią 28-09-2018, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No wszystko zależy od tego jak duże mieszkanie, i czy urządzamy je w stylu nowoczesnym czy też nie. Ja np. staram się dobierać wszystko w stylu klasycznym Uśmiechnięta mam kilka rzeczy też kupionych w nowoczesnym stylu. Ostatnio szukałam dekoracji do salonu i skusze się chyba na piękny komplet porcelany bo trafiłam na sklep /reklama/ jak szukałam szkła. Jak myślicie porcelana dalej w modzie ?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Budowa i Remont Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: