Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ile mamy lat?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ile mamy lat?
poniżej 18 lat
3%
 3%  [ 14 ]
18-19 lat
9%
 9%  [ 38 ]
20-24 lata
43%
 43%  [ 176 ]
25-29 lat
23%
 23%  [ 94 ]
30-34 lata
9%
 9%  [ 40 ]
35-39 lat
5%
 5%  [ 23 ]
40 lat i więcej
4%
 4%  [ 20 ]
Wszystkich Głosów : 405

Autor Wiadomość
XYZB

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 22-07-2010, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kobieta 100% - jakbym się uparła to czemu nie? Przecież w dzisiejszych czasach matki są coraz młodsze Puszcza oko
Menju jak nie córką to synem, czyż nie? Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

macabre

Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 22-07-2010, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

XYZB napisała:
Wszystkie mogłybyście być moimi córkami Zszokowana
Co ja tutaj robię Puszcza oko

Kurcze przez takie posty mi głupio, że śmigam do wszystkich na 'Ty'. Zakłopotana

Choć kiedyś grałam w grę online z panem w wieku mojego ojca i stwierdził, że się czuje w Internecie jak ryba w wodzie, bo wszyscy mówią mu po imieniu i się czuje dużo młodziej Bardzo szczęśliwa Po czym dodał ''mam córkę w twoim wieku'' Śmiech do łez

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Menju

PostWysłany: Czw 22-07-2010, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

XYZB napisała:
Kobieta 100% - jakbym się uparła to czemu nie? Przecież w dzisiejszych czasach matki są coraz młodsze Puszcza oko
Menju jak nie córką to synem, czyż nie? Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa

Ano również nie, już raczej moglibyśmy naszym partnerom przyprawić wspólnie rogi. Śmiech do łez
Powrót do góry

XYZB

PostWysłany: Czw 22-07-2010, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Macabre, nie przejmuj się Bardzo szczęśliwa gdybym chciała abyś mnie traktowała jak "starszą panią" to napewno bym o tym napisała A ja czuję się jak Wasza dobra znajoma i naprawdę dobrze się bawię a jak mogę Wam pomóc to tym bardziej jest mi fajnie Bardzo szczęśliwa Jak masz problem ze zwracaniem się do mnie to możesz pisać do mnie per " Ciotka" OK? Śmiejąca się
Menju ! Naprawdę Zakłopotana Co Ty nie powiesz? Puszcza oko
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Czw 22-07-2010, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

XYZB napisała:

Menju ! Naprawdę Zakłopotana Co Ty nie powiesz? Puszcza oko

Ano nic już więcej w tym temacie nie powiem. Pa pa... Śmiejąca się
Powrót do góry

XYZB

PostWysłany: Czw 22-07-2010, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju Żegnaj Puszcza oko
Powrót do góry

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 22-07-2010, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dopiero teraz zauważyłam, że tu są dojrzałe kobiety Bardzo szczęśliwa Ja takie lubię Cool Życie zaczyna się po 30, po 40 się ozkręca a po 50 właściwie się szaleje Puszcza oko

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 22-07-2010, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie rozumiem tej dyskusji ile mamy w akcie urodzenia, wazne na ile sie czujemy. Złośliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

miedsiestra

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 22-07-2010, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam 28 lat....ale kiedyś na spacerze z córką mijało nas starsze małżeństwo,kiedy już nas minęli to on powiedział do żony:"do czego to doszło żeby dzieci miały dzieci" Bardzo szczęśliwa

Podpis Wolę najgorszą prawdę niż piękne kłamstwo....
Powrót do góry

szarobura111

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 23-07-2010, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gratuluje miedsiestra, ha ha.
Ja mam 30 lat a jak kupowałam dla babci kwiatki 24 czerwca to pani w kwiaciarni myślała, że to dla mnie na zakoczenie roku.
Ubaw po pachy.
Powrót do góry

miedsiestra

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 23-07-2010, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To też nieżle Bardzo szczęśliwa Wychodzi na to że nie ważne ile lat mamy ale na ile się czujemy Uśmiechnięta

Podpis Wolę najgorszą prawdę niż piękne kłamstwo....
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 25-07-2010, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kobieta100% napisała:

Mam 33,5 roku.
To taki głupi trochę wiek. Już nie młoda ale też nie w średnim wieku. Jeszcze nie stara:)

Wcale nie uwazam ze ten wiek jest glupi. Mam 33 lata i jest mi z tym swietnie. To jest wiek kiedy kobieta wie czego chce od zycia, a przynajmniej powinna wiedziec. Złośliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 25-07-2010, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Wcale nie uwazam ze ten wiek jest glupi. Mam 33 lata i jest mi z tym swietnie. To jest wiek kiedy kobieta wie czego chce od zycia, a przynajmniej powinna wiedziec. Złośliwa

Zgadzam się z tym w 100%. Poza tym fajnie mieć ponad trzydziestkę na karku. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 25-07-2010, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Katii napisała:
Zgadzam się z tym w 100%. Poza tym fajnie mieć ponad trzydziestkę na karku. Bardzo szczęśliwa

Bardzo fajnie, jak dla mnie najlepszy wiek, jak na razie. Puszcza oko

Powrót do góry

miska203

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 26-07-2010, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam 19 lat Uśmiechnięta jak idę gdzie z mamą , biorą nas za siostry... więc albo ja tak staro wyglądam, albo moja mama tak młodo:P

Podpis Prawdziwa miłość zaczyna się tam, gdzie niczego już w zamian nie oczekuje - Antoine de Saint-Exupéry.

26.12.2009 r. <3 :*
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 19 z 22

Skocz do: