Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ile mamy lat?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ile mamy lat?
poniżej 18 lat
3%
 3%  [ 14 ]
18-19 lat
9%
 9%  [ 38 ]
20-24 lata
43%
 43%  [ 176 ]
25-29 lat
23%
 23%  [ 94 ]
30-34 lata
9%
 9%  [ 40 ]
35-39 lat
5%
 5%  [ 23 ]
40 lat i więcej
4%
 4%  [ 20 ]
Wszystkich Głosów : 405

Autor Wiadomość
ptycha

PostWysłany: Czw 17-08-2006, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja mam 29 lat
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 18-08-2006, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

merkunek napisała:
37 spoks, a zwłaszcza, ze duchem osiemnastka jesteś Uśmiechnięta

Otóż to Puszcza oko nieważne ile się ma tylko na ile się czuje.. i jak się zachowuje..

znam jeden taki przypadek faceta , co ma 28 lat.. dziecko a zachowuje się tak nieodpowiedzialnie.. jak gówniarz.. że głowa mała Diablica lub Bardzo wściekła

Mi w zależności od stroju dają często 15-16lat.. ale mam niewiele więcej 18 a za dzień 19 w zasadzie Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Kasia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 18-08-2006, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam 27 lat ale wyglądam na mniej i nie wiem czy się cieszyć czy płakać, bo niedawno jeden pan w sklepie obuwniczym myślał, że idę do bierzmowania (i na pewno nie w charakterze świadka Diablica lub Bardzo wściekła ).
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 18-08-2006, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kasia Śmiejąca się To jest bardzo miłe tylko trzeba się wyluzować. Mnie to przez długi czas krępowało i wręcz się oburzałam. Ale z czasem nabrałam dystansu i teraz wręcz mnie to bawi Uśmiechnięta

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Kasia

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 18-08-2006, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
kasia Śmiejąca się To jest bardzo miłe tylko trzeba się wyluzować. Mnie to przez długi czas krępowało i wręcz się oburzałam. Ale z czasem nabrałam dystansu i teraz wręcz mnie to bawi Uśmiechnięta

Hmm... niby tak... ale ten pan był wyjątkowo niemiły Puszcza oko nawet mnie nie przeprosił, jak odpowiedziałam że już nawet nie pamiętam, kiedy miałam bierzmowanie, bo tak dawno to było Podejrzliwa
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 18-08-2006, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kasia napisała:
efrell napisała:

Hmm... niby tak... ale ten pan był wyjątkowo niemiły Puszcza oko nawet mnie nie przeprosił, jak odpowiedziałam że już nawet nie pamiętam, kiedy miałam bierzmowanie, bo tak dawno to było Podejrzliwa

właśnie nabrać dystatnsu i cieszyć się !!!
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 19-08-2006, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kasia ja mam to samo Bardzo uśmiechnięta Przedwczoraj poszłam do sklepu kupić coś do picia i pan powiedział do mnie: "słucham cię dziecinko" Złośliwa

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Sob 19-08-2006, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak mi przyszlo na mysl - w sumie nic odkrywczego, ale przypomnijcie sobie, jak wygladaly nasze mamy w okolicach 30-tki. Dzisiejsze trzydziestolatki wygladaja duzo mlodziej, a pewnie w dobie szybkiego rozwoju kosmetologii bedzie jeszcze lepiej Uśmiechnięta Bedziemy mlode i piekne do poznych lat! Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Kasia

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob 19-08-2006, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
Kasia ja mam to samo Bardzo uśmiechnięta Przedwczoraj poszłam do sklepu kupić coś do picia i pan powiedział do mnie: "słucham cię dziecinko" Złośliwa

Moja siostra (24l) była z kuzynką (20l) w sklepie po tusz do rzęs. Pani podeszła do nich i zapytała: co wam podać, dziewczynki? Moja siostra, nie odzywając się, odwróciła się i wyszła Bardzo szczęśliwa Tuszu oczywiście nie kupiła.
Wierzcie mi, że jeśli to jest nagminne, to potrafi być naprawdę denerwujące.
Ale ja staram się podchodzić do tego na luzie. Generalnie mnie to bawi i, chociaż zdarza mi się to bardzo często, to za każdym razem jestem strasznie zaskoczona i nie potrafię jakoś na to odpowiedzieć.
Powrót do góry

sylwia.wk

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sob 19-08-2006, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mnie jeszcze niedawno pytali o dowod gdy kupowalam papierosy czy alkohol. i powiem ze mnie to cieszylo czulam sie nastolatka!

Podpis sylwia i dorianek
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sob 19-08-2006, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kasia wiem co czujesz hehe. Kiedyś bardzo mnie to dręczyło, bo gdzie się nie ruszyłam tam musialam dowód wyciągać. Przełomem był incydent w sklepie samoobsugowym, gdzie dałam się sprowokować dowcipnemu sprzedawcy. W. czekal grzecznie z pieskiem przed sklepem a ja poszłam zrobic drobne zakupy i oczywiscie kupic papieroski. Przy kasie pan, jak sie później okazalo kierownik sklepu Śmiejąca się "dowodzik proszę", mówie "zapomnialam" na co on, ze i tak mi nie wierzy że go mam Przewraca oczami to grzecznie i z usmiechem proponuję, że mu ten dowodzik przy okazji pokarze, bo pracuję dwa sklepy dalej, a gość do mnie "nie wierze ci ze pracujesz" Zszokowana No to się już wkurzyłam, żeby mi takie gadki non stop prawił Diablica lub Bardzo wściekła i mówię: "ok, za drzwiami stoi moj narzeczony, może go zawołam i laskawie sprzeda mi pan te fajki" Diablica lub Bardzo wściekła Na co facet odpowiada" I tak ci nie wierze" No rozpacz! Zostawiłam zakupy na ladzie i wyszłam ze sklepu, ciskając piorunami z oczu. Poskarzyłam się W., a on ze śmiechem na ustach wszedł do klepu i mówi: "Moja narzeczona przed chwilką chciała zrobić tu zakupy, czy mógłbym zapłacić? " Śmiejąca się Śmiejąca się Śmiejąca się Facet pczerwieniał po koniuszki włosów i od tej pory jak się z nim widzę, obydwoje wybuchamy śmiechem Śmiejąca się
Po tym wydarzeniu wyluzowałam Uśmiechnięta

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Kolinka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sob 19-08-2006, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja jakoś w tym kierunku nie miałam problemów. zwykle w drugą stronę - heh zawsze mi dawali więcej niż miałam. Teraz jest ok, bo staram się wyglądać na swój wiek Puszcza oko
jedną tylko sytuację pamiętam miałysmy z koleżankami po 22 lata i na wakacjach udawałyśmy, że mamy 18 i wszędzie nam wierzyli Bardzo szczęśliwa - znaczy wyglądałyśmy smarkaczo - albo się tak zchowywałyśmy Bardzo szczęśliwa

Podpis szczęśliwa żonka od 30.09.2006
Powrót do góry

esme

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 05-09-2006, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

nie rozumiem czemu wstyd sie przyznawac kobiecie do wieku??mam 26 lat,niedlugo 27...wygladam zaleznie od dnia i nastroju o +5/-5
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Sro 06-09-2006, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Esme jak bedziesz miec 40 to zrozumiesz pewnie. Puszcza oko
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Sob 16-09-2006, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ptycha napisała:
Esme jak bedziesz miec 40 to zrozumiesz pewnie. Puszcza oko

oj zrozumiesz, zrozumiesz...............

Skonsternowana
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 4 z 22

Skocz do: