Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ile płacicie u swojego gina ? (prywatnie)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malaga

PostWysłany: Czw 02-09-2010, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja za wizytę płacę 80zl , przy ciązy dodatkowo 20zl za badanie usg, za receptę nie płace, natomaist cytologia chyba 30zl.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Namiastka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 02-09-2010, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zaplacilam 50 zl za wizyte z usg pochwy, pozniej na nastepna wizyte zaplacilam znowu 50 zl za usg piersi, wypis recepty za darmo Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 02-09-2010, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja płaciłam 100 zł - w tym było usg recepty za darmo..
i zrezygnowałam bo sierdziłam że za drogo...

Moja koleżanka chodzi do profesora i tyle samo brał - także planuje się do niego wybrać Uśmiechnięta
Powrót do góry

DariaAngel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 06-09-2010, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Za wizytę płacę obecnie 100zł ( w tym usg ).
Wcześniej chodziłam do innego lekarza, u niego stawka wynosiła 80 zł, jeśli cytologia to +20 zł.
W naszym mieście ceny właśnie tak się kształtują - około 100zł.
Powrót do góry

Jesienna

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 09-09-2010, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja płacę 200zł za wizytę u ginekologa w prywatnej klinice, za badania i recepty nie płacę nic.
Powrót do góry

vajolaa

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 09-09-2010, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Za wizytę płacę 80zł.
Powrót do góry

esiane

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 12-09-2010, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja płacę 80 zika i to w małym miasteczku. Jestem bardzo zadowolona, dlatego nie narzekam na cenę ; )
Powrót do góry

palka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 16-09-2010, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z cytologią 100zł, bez cytologi 80zl, a jeżeli przychodzę z jakimiś wynikami badań albo coś takiego to nie płacę.
Powrót do góry

monika_2721

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 17-09-2010, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

60 zl z cytologią i USG dopochwowym
Powrót do góry

narkeli

PostWysłany: Pią 17-09-2010, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś płaciłam 100zl + 30żl za cytologie. Teraz chodzę do prywatnej kliniki, która ma umowę z NFZ, więc nie płacę za nic. Na wolny termin czekam maksymalnie tydzień, a "mój" lekarz jest świetny:) jak tu narzekać na służbę zdrowia:)

Podpis bycie lwem to nie jest kwestia grzywy
Powrót do góry

monika24

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 15-10-2010, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja place 100 zł za wizyte,zawsze mam robione usg,wypisane recepty.

Podpis Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
Powrót do góry

dede22

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Sob 20-11-2010, 16:52    Temat postu: Ceny u gina Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chodzę od ponad 2 lat i na początku płaciłam za "trzaśnięcie dzwiami" 50zł za badanie ok 100zł a teraz to różnie czasem 50zł a czasem nic a czasem za wypisanie tylko recepty 10zł także zależy jak mu "zawieje"
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 21-02-2011, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zmieniłam lekarza i co za tym idzie nie korzystam już z NFZ. Leczę się teraz w prywatnej klinice i na "dzień dobry" 100 zł... kolejna wizyta to kosz ok. 300 zł. Zszokowana
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 21-02-2011, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja płacę za wizytę 100 zł. Ostatnio robiłam tylko USG piersi, to dałam 50 złotych.
Powrót do góry

milka

Zodiak: Baran

PostWysłany: Pon 21-02-2011, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja płacę 70 zł, za cytologię chyba 30 zł, USG tak samo, też 30 zł.

Podpis jakoś w lipcu 2008 r. trafiła nas strzała amora:*
27.09.2008 r. padło najważniejsze pytanie :*
29.08.2009 r. przysięgliśmy sobie dozgonną miłość aż po grób :*
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: