Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ile wydajemy na prezenty świąteczne?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 12-12-2009, 21:50    Temat postu: Ile wydajemy na prezenty świąteczne? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Siadłam przed chwilą i podliczyłam, ile w tym roku wydałam na prezenty dla najbliższych (w sumie 5 osób) i tak się zastanawiam jaki jest Wasz wynik? Czy większy od zaplanowanego budżetu, czy może udało się coś zaoszczędzić? Oczywiście, wszystko zależy od specyfiki prezentów, miejsca zakupu itp., ale w końcu jakieś pieniążki się na to wszystko wydaje. Jak jest u Was?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 12-12-2009, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jeszcze wszystkiego nie mam, ale to co już mam (3 osoby) było zaplanowane w budżecie i się zmieściłam.
Wiem na pewno, że dla brata prezent mi podrożeje bo w ciągu 3 dni cena wzrosła o 10zł. Ale to jeszcze nie majątek, choć jak się podliczy wszystkie takie podwyżki to już będzie inaczej Puszcza oko.

Więcej powiem jak kupię wszystko, czyli za pewno w przyszły weekend Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 12-12-2009, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi prezent dla mamy wyszedł w cenie, dla siostry też. Jedynie dla D. cena wzrosła znacznie, znacznie, bo w ostatniej chwili zdecydowałam się na coś innego, więc kilka stówek poleci Złośliwa.
Jeszcze dla Teściowej i szwagierki nie mam, ale to już kupujemy razem z D.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 13-12-2009, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nam się nie udało zaoszczędzić i niestety nie mamy jeszcze wszystkich. Planowaliśmy kupować prezenty za 50zł dla każdego, ale ciężko tak. Dla mojego taty wyszło więcej. Ciężko jest wydać mało. Chyba, że by się kupowało prezenty już od października, to może coś się zaoszczędzi.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 13-12-2009, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie podobnie jak u Gieni- wydalam więcej niż planowałam Przewraca oczami

Średnia na prezent to około 50 zł. A do obdarowania mieliśmy 12 osób.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 14-12-2009, 6:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mysle ze my zmiescilismy sie w normie,tak okolo 20-25€ wydalismy na prezenty,dla niektorych osob nawet po mniej. Ale raczej nie zaoszczedzilismy nic. Puszcza oko
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Czw 17-12-2009, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też wydałam, więcej niż planowałam, ale już trudno. Będę miała miny uśmiechniętych znajomych to się ucieszę. Puszcza oko

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

żmijka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 17-12-2009, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja także co roku wydaję więcej, niż planuję, no ale ... Puszcza oko Zadowolone miny i uśmiech na twarzy osób otrzymujących od nas prezent- bezcenne Puszcza oko

Podpis ... już teraz wiem, szczęście chowa się wśród zwykłych dni...
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Czw 17-12-2009, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Masz racje Zmijko masz racje:)!

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

fef

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 17-12-2009, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się wziełam na sposób i budżetu nie zaplanowałam, bo jeszcze nigdy się w nim nie zmieściłam Przewraca oczami . Do ostatniej chwili coś dokupuję, a potem denerwuję się, że znów przekroczyłam ustalony limit Złośliwa .

Podpis Przyjaciele są jak anioły, podnoszą, gdy Twoje skrzydła opadają...
04.11.2003 dziecko 15.07.2009
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pią 18-12-2009, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie z prezentami jest różnie. Jeden tańszy, drugi droższy. Trochę kasy poszło.. Puszcza oko
Powrót do góry

szarotka_

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pią 18-12-2009, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przyznaję, że na prezenty wydaję dużo. Ale jest to moment, kiedy mogę kupić, np. mamie coś luksusowego, niepraktycznego i tylko dla niej. Wiem, że sama nigdy nie przepuściłaby pieniędzy na markowe perfumy, więc ma od córeczki. W efekcie często wychodzi 200-300 zł na osobę. Ale przecież nie chodzi tylko o kasę, ale przede wszystkim o to, żeby prezent był trafiony, pasował do danej osoby i ciepło się kojarzył.

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 18-12-2009, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeszcze nie podliczyłam wszystkich prezentów, ale już wiem ze wydałam duuużo. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 18-12-2009, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nawet nie liczę. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 23-12-2009, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja policzyłam, wolę być świadoma swoich wydatków. Razem z P. wydaliśmy na prezenty dla 6 osób - 320 zł, a dla samego P. prezent wyniósł mnie 200 zł. Także nie za dużo, nie za mało Neutralna .
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: