Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Interstellar

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pon 10-11-2014, 14:16    Temat postu: Interstellar Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
Na skutek błędów popełnionych przez ludzkość w XX w. Ziemia staje na krawędzi zagłady. Nastąpił upadek państw, a ich rządy straciły władzę. Szczątkowo funkcjonująca gospodarka nie jest w stanie zapewnić ludziom nawet żywności. Gdy jednak odkryta zostaje możliwość podróżowania w czasoprzestrzeni, naukowcy wywodzący się z resztek organizacji NASA podejmują się jej zbadania, tym samym stając się ostatnią deską ratunku dla ludzi i ich planety.

źdódło: Filmweb.

Jak nie przepadam za filmami kosmiczno/science-fiction, to ten bardzo mi się podobał. Świetna fabuła, film już od pierwszej minuty przez cały czas (3 h) trzyma w napięciu i po wyjściu z sali czułam jakbym faktycznie odbyła lot w kosmos - zagubiona w czasie i przestrzeni, 3 godziny zleciały jak 5 minut. Złośliwa Film science-fiction, ale nie ma takiej typowej bujdy na resorach, po której aż flaki się wywracają, wszystko jest niesamowite i ciekawe.
Świetna rola Matthew McConaughey'a - nie mogła oderwać od niego wzorku. Nieprzyzwoity
Jeśli zastanawiacie się na co pójść do kina, to śmiało polecam, ja jestem bardzo zadowolona. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Bajabusia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 20-11-2014, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widziałam film i również bardzo mi się podobał, choć musze przyznać, że jak dla mnie początek lekko przegadany, no i końcówka w porówniu do reszty filmu słabo. Ale ogólnie i tak wieeelki plus dla filmu - jeden z lepszych filmów, jakie ostatnio oglądałam Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: