Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Irlandia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zagranica
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 12-05-2011, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie znałam tej piosenki i właśnie posłuchałam jej sobie na youtube.
Ona czasem nie wieje u nas. Puszcza oko
Mi Irlandia też się bardzo podoba, na samym początku byłam zachwycona całą tą zielenią, oceanem, do którego mam bardzo blisko. Dziś zachwyt trochę opadł, bo od 3,5 roku mam to wszystko na co dzień, ale nadal jestem zdania, że jest tu pięknie! Więc zapraszam do zwiedzania.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 12-05-2011, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek - no tak nie wieje przez cały czas, ale jak bywałam w Irlandii to zawsze w okresie jesienno-zimowym więc sama rozumiesz.
W tym roku może uda się w lato, więc pewnie będzie jeszcze cudniej i bez wiatrów. Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 13-05-2011, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ona napisała:

Sisi - jechałabyś na wycieczkę czy na dłużej?

Raczej na wycieczkęUśmiechnięta. Może się kiedyś uda:). Chociaż chciałabym też pojechać do Norwegii i jak będę miała okazję się gdzieś wybrać to będę miała problem z wyborem:). A o jakiej porze roku najlepiej do Irlandii?

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 13-05-2011, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sisi chyba najlepiej na wiosnę, zaczyna się ona tutaj od 1 marca, pogoda jest zazwyczaj wtedy najładniejsza, choć bywa, że latem i jesieną tez jest pieknie, ale z tym to już większa ruletka. Puszcza oko
Najlepiej wypożyczyć samochód prosto z lotniska w Dublinie, mieć ze sobą dobrą mapę lub nawigację, a nocleg w b&b (noc+śniadanie) lub w hostelu, ew. hotelu zawsze się znajdzie.

Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 19-05-2011, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek mam nadzieję, że kiedyś mi się uda wybraćPuszcza oko.

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 01-09-2011, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:

W tym roku może uda się w lato, więc pewnie będzie jeszcze cudniej i bez wiatrów. Uśmiechnięta

I jak tam sunflower Irlandia zaliczona w tym roku?

Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Pon 05-09-2011, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
I jak tam sunflower Irlandia zaliczona w tym roku?
Tak zaliczona. Byłam w styczniu, chociaż przez parę dni chorowałam ale zwiedziłam co nie co. Uśmiechnięta Nie dało rady jechać w lipcu, ale nic straconego, myślę że za rok w maju się wybiorę, bo lepsza wtedy jest pogoda. Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 18-09-2011, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
Tak zaliczona. Byłam w styczniu

Oj to chyba trafiłaś na tak rzadko spotykany tu śnieg. W jakich okolicach byłaś?
My jakiś czas temu w końcu pozwiedzaliśmy trochę południe Irlandii, dokładnie to Kilarney, okolice też piękne, w wolnej chwili wrzucę zdjęcia.

Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Nie 18-09-2011, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek, był śnieg a ja jeszcze zachorowałam ale nie było źle.
Byłam w Dún Laoghaire, pięknie tam jest Uśmiechnięta ale jeszcze tyle bym chciała zwiedzić. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun to tam skąd promy płyną, tak? Podejrzliwa
Jeszcze tam nie byłam, ale wierzę na słowo, że jest pięknie.
Co do sniegu i zimy to w tym roku znów ma być podobna zima. Niezdecydowana

Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek, tak z z tamtąd promy płyną. Uśmiechnięta
Wiem, teraz to też zimno macie, współczuję.

Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:

Wiem, teraz to też zimno macie, współczuję.

Aj nie jest tak źle Sun. W dzień ok 15 stopni, w nocy 12. Tu dobre jest to, że nie ma dużych różnic temp. między dniem i nocą.
A w ostatnim czasie to taka pogoda, na przemian słońce i deszcz, dzięki temu codziennie można podziwiać piękne tęcze.

Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Czw 17-11-2011, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć! Jakoś nie zwróciłam uwagi wcześniej na to forum o Naszej Zielonej Wysepce Puszcza oko . Też tu mieszkam 7 rok. Pracuję, studiuję i bardzo dobrze mi tu Uśmiechnięta .

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 26-11-2011, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Paula czyli przyjechałaś zaraz po tym jak Polska weszła do UE? Nie chce Ci się jeszcze wracać do Pl?
Ja mam kilku znajomych, którzy są też właśnie już 7 lat tutaj i chcą wracać już. Choć z drugiej strony taki plan powrotu zalezy od wielu innych czynników, nie tylko "stażu" na emigracji.

Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Wto 29-11-2011, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak tak właśnie jakoś tak przyleciałam do Irlandii, był to koniec sierpnia. Uśmiechnięta
Myślę już o powrocie bo przyszłość z D planujemy w Polsce no ale zobaczymy jak to będzie. D ma teraz szansę na prace w Polsce dlatego też ostatnio go tu ze mną nie ma i tak jakoś radzimy sobie chwilowo bez siebie. Przylatuje do mnie 18 grudnia, parę dni temu ja wróciłam z Polski także jest ok. Myślałam nad obywatelstwem irlandzkim no ale teraz z racji tego, że myślę o powrocie muszę się wstrzymać. A ty Majek z kim tu jesteś? Bo nie wiem, nie pamiętam czy rozmawiałyśmy o tym. U mnie kiepsko z pamięcią. Puszcza oko

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zagranica Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

Skocz do: