Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Ja rzucić palenie papierosów?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 23-07-2010, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie 15 miesięcy temu rzuciłam palenie, w dniu kiedy poszłam do sklepu po kolejna paczkę i sprzedawca powiedział do mnie..." 10, 50 poproszę"
Podziękowałam za obsługę, ale zakupu nie dokonałam Uśmiechnięta

Za drogie i szkoda mojego zdrowia Podejrzliwa

Życzę wytrwałości w rzucaniu Bardzo smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 23-07-2010, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój kolega rzucił chodząc wszędzie z normalnym papierosem tyle, że nie zapalonym. Ale do tego potrzebna silna wola, żeby go nie odpali. Papieros pomógł mu pozbyć się nawyku.

Moja babcia rzuciła palenie po zawale - czasem człowiek budzi się za późno, na szczęście udało sie przeżyć, rzucić i żyć dalej Uśmiechnięta

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 23-07-2010, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja świetna metoda! Uśmiałam się jak przeczytałam Twojego posta. Śmiech do łez

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 24-07-2010, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój dziadek przestał palić po 60 latach palenia - po tym, jak poszedł do szpitala na pierwszą chemioterapię związaną z zaawansowanym rakiem płuc.

Może warto się zastanowić co jest na końcu naszej drogi, i czy papierosy nam tej drogi nie skracają.
Powrót do góry

Maja_82

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sob 24-07-2010, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Maja świetna metoda! Uśmiałam się jak przeczytałam Twojego posta. Śmiech do łez

Po poście widać jaką jestem materialistką Podejrzliwa
Powrót do góry

JULKAP

PostWysłany: Pią 20-08-2010, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja pale nie całą paczkę dziennie tylko tyle i aż tyle raz udało mi się na 3 miesiące no i 9 jak byłam w ciąży może do Was się przyłącze kurcze ale to nie jest łatwo a z drugiej strony 20zł na śmierdziuchy co dzień to trochę dużo(bo mój mąż też pali)a mówią że fajki jeszcze zdrożeją Smutna
Powrót do góry

KotBehemot

PostWysłany: Sob 21-08-2010, 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mozna rzucic, zastepujac papierosa lizakiem, albo guma do zucia,albo super pomysl, jak pisze yakamoz, samym niezapalonym papierosem. Chociaz to sa sposoby dzialajace bardziej dla uzaleznionych w wiekszym stopniu psychicznie niz fizycznie.
A z drugiej strony, po co rzucac? Uśmiechnięty Papieros to czesto jedyna przerwa jaka sie bierze w pracy, czy jedyna chwila na balkonie w domu, a na imprezie najlepiej poznaje sie ludzi wlasnie na fajce Uśmiechnięty
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

miedsiestra

PostWysłany: Sob 21-08-2010, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie palę 11 dni Bardzo szczęśliwa Silna wola i nic więcej jest potezbne Uśmiechnięta chęci i brak kasy na te cholerstwo....

Podpis Wolę najgorszą prawdę niż piękne kłamstwo....
Powrót do góry

italiana

PostWysłany: Sob 20-11-2010, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie palę od wczoraj - nie jest źle... staram się nie myśleć o fajkach, piję dużo herbaty i jem czekoladę. Może tym razem uda mi się (palę od maja). Trzymajcie kciuki!

Podpis Uśmiechnięta
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 20-11-2010, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pale już z 12 lat, oczywiście z przerwami- ciąże, choroby, szpitale. Myślałam,że po ciąży już nie wrócę- niestety- stresów tyle, nie wyobrażam sobie niepalenia. Tylko w ekstremalnych warunkach. Wiem,ze przyjdzie taki okres,ze mnie nie będzie stać, ale to może właśnie bedzie ta ekstremalna sytuacja i mi sie uda rzucić. Przewraca oczami
Powrót do góry

mona5

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 18-03-2011, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja rowniez próbowałam rzucic wstretny nałóg ale niestety bez skutu:(
ale za to mojemu zezowi udało sie za pomocan tabletek TABEX koszt całej kuracji to 55 zł wiec nie az tak duzo ale pewnie do tego tez potrzebna silna wola
Powrót do góry

dede22

Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 21-03-2011, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja co prawda paliłam jeszcze "za gówniarza" bo w gimnazjum zaczełam i paliłam tylko 3 lata, ale potrafiłam spalić paczkę dziennie, wtedy poznałam Artura i on jakoś tak na mnie wpłynął tymi tekstami "smierdzisz, nie pal" ja do całowania a on "nie!" i potem zaczeły się "zakazy" i jakoś tak mnie ograniczył, i od 1 klasy Lo nie pale, czyli już jakoś ok chyba 7 lat, ale czasami ciągnie strasznieeeeeeee, szczególnie przy alkoholu..ale nie zaczynam, bo jak słysze ile teraz kosztują papierosy paczuszka to ... Zszokowana Zszokowana

Podpis 16.08.2005r - Początek z moim A Uśmiechnięta :*

05.06.2008 => Narodziny naszej córeczki.
godz: 08:00 Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

meihna

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 24-03-2011, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja palę czasami, żebrane, sama raczej nie kupuję 8-)palenia nie można rzucić, można jedynie przestać palić UśmiechniętaMój znajomy zaczął zajadać jogurty activii żeby nie palić, potem kupował otręby, żeby coś chrupać, hihi, tak się wciągnął w błonnikowy biznes, że został konsultantem vitalio :happy: więc naprawdę można podjadać, byle by zdrowe nie tuczące rzeczy. Po prostu przestać kupować, myśleć o tym. Pierwszy okres będzie najgorszy, ale jak ktoś naprawdę chce, to da radę! Cool
Powrót do góry

Zuzia Fruzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 10-04-2011, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeżeli naprawdę chcecie rzucić palenie, to polecam tą książkę:

Jest jeden warunek, trzeba ją przeczytać do końca Cool

Podpis Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić,
bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny.
(Hemingway)
Powrót do góry

meihna

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 09-05-2011, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak książka może pomóc w rzuceniu palenia? Chyba, że zawiera jakieś magiczne zaklęcia Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: