Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Ja rzucić palenie papierosów?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 03-05-2014, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo mnie drażnią te e-papierosy. Może nawet nie tyle papierosy, co osoby które je palą dosłownie wszędzie: w sklepie, autobusie, na poczcie. Paranoja jakaś Zszokowana

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Śpiący

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 04-05-2014, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z moim rzucaniem palenia jestem na etapie - jak dochodzę do filtra to wyrzucam. Bardzo szczęśliwa
Czyli nie udało się. Przewraca oczami

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 04-05-2014, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się udało ale to było na zasadzie, że po prostu z dnia na dzień przestałam. I tak chyba jest najlepiej. I jednoczesnie najtrudniej. Puszcza oko

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 05-05-2014, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trudno mi wierzyć w tabletki, w plastry. Wydaje mi się, że to zależy od naszej własnej silnej woli.
Wiecie jak ja rzuciłam ? Paliłam 11 lat papierosy. Poszłam z R do sklepu i R mówi "popatrz ile paczka Twoich papierosów kosztuje", popatrzyłam, przeliczyłam ile mam za to paliwa do auta, dopaliłam ostatnią paczkę i skończyło się. No bo płacić prawie 16zł za 20 papierosów gdzie te 20 papierosów miałam na jeden dzień to skandal.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

marysiasand

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 09-07-2014, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

E-papieros może być pomocny w ograniczeniu normalnych fajek. Jednak od niego łatwo się uzależnić tak samo jak od papierosów. Poza tym jest on także szkodliwy.
Jeżeli chodzi o złote środki które pomagają w rzuceniu palenia to ja wierzę tylko w siłę swojej woli.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 10-07-2014, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Siła woli często nie wystarcza Puszcza oko. Mój K. palił 14 lat, próbował rzucać wiele razy, ale mu się nie udawało. Dopiero teraz, w lutym kupił jedne z tabletek i po nich do dzisiaj nie pali. Silna wola + wspomagacz dopiero dała rezultat Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

mona lisa

PostWysłany: Pon 22-02-2016, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja podjęłam decyzję o rzuceniu ostatnio. Dość nabijana portfela firmom które 'zabijają' ludzi, no bo jak inaczej nazwać promowanie fajek, szukanie nowych, młodych klientów którzy zostaną na całe życie???

Czytałam o różnych opcjach. Leków nie chciałam, silna wola u mnie nie istnieje Bardzo szczęśliwa Nikotyny nie będę brać w gumie czy plasterku bo to przecież bez sensu! A elektronik? Hm, przecież to dalej nikotyna....
Znalazłam coś dla siebie, ale za jakiś czas dam znać Puszcza oko

Dołączone po 1 minucie 42 sekundach:

monika2222 napisała:
Siła woli często nie wystarcza Puszcza oko. Mój K. palił 14 lat, próbował rzucać wiele razy, ale mu się nie udawało. Dopiero teraz, w lutym kupił jedne z tabletek i po nich do dzisiaj nie pali. Silna wola + wspomagacz dopiero dała rezultat Uśmiechnięta.

Super! Najważniejszy jest efekt! Mój facet narzeka na moje palenie, więc Tobie jako partnerce też pewnie nie było łatwo...
Powrót do góry

Tequilla

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 05-07-2016, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem już na etapie decyzji, żeby rzucić palenie. Pod koniec zeszłego roku prawie mi się udało, ale w styczniu złamałam rękę i nogę, no i jak byłam unieruchomiona na 6 tygodni, to z nudów leżenia w łóżku znowu zaczęłam palić. Tym razem chciałabym już na dobre uporać się z nałogiem, ale tak jak ktoś napisał wcześniej - u mnie silna wola pojechała sobie chyba ba wakacje Bardzo szczęśliwa i co teraz? Zastanawiam się żeby na jakiś czas zmienić na e-papierosy z jakąś mniejszą ilością nikotyny, może o jakichś bardziej owocowych? Macie jakieś doświadczenia z takim e-paleniem? Chętnie poznam opinie. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Czw 07-07-2016, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też kiedyś paliłam i to sporo, ale udało mi się odstawić. Teraz to tak sobie lubię na imprezie pociągnąć albo towarzysko od czasu do czasu. W torebce mam eqluba truskawkowego. To elektryk jednorazowy. Idealnie sprawdza się jak mam ochotę na dymka, albo jak mi ktoś podniesie ciśnienie. Bardzo szczęśliwa Może spróbuj od takich? Na pewno łatwiej będzie Ci ograniczyć i taniej wyjdzie.
Powrót do góry

Tequilla

PostWysłany: Sob 09-07-2016, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chcesz mi powiedzieć że te papierosy są takie jednorazowe? To by było świetne rozwiązanie. I tylko jest ten smak truskawkowy, czy jeszcze jakieś inne?
Powrót do góry

Magda___Lena

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 11-07-2016, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja palę bo lubię, ale nie muszę. Nie umiem się od tego uzależnić. Zazwyczaj lubię zapalić przy piwie lub winie czy jakimś drinku albo po seksie i miewam takie dni, że wypalę paczkę w dzień, ale i takie, że w miesiącu zapalę ledwie dwa czy trzy papierosy.
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Wto 12-07-2016, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

@Magda, ale palisz tylko tradycyjnie czy e-papieroski też? Uśmiechnięta Mam podobnie!

@Tequilko ja próbowałam do tej pory truskawkowego, mentolowego i wiśnię. Z tego co wiem jest sporo różnych smaków, w tym czarna porzeczka z takich owocowych, a i z normalnych "tytoniowych" smaków też jak najbardziej coś jest - ale to musiałabyś dopytać w jakimś Inmedio czy innym Relay. Bo ja to z owocówek jestem. Uśmiechnięta O, tak wygląda truskawka:

Powrót do góry

Tequilla

PostWysłany: Nie 24-07-2016, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajny, zgrabny papierosek Uśmiechnięta Możesz mi powiedzieć na ile Ci starcza i jak wychodzi cenowo?
Powrót do góry

SophieFox

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 29-07-2016, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja mama paliła bardzo dużo, bo paczkę dziennie przez ponad 20 lat. Udało mi się jej kupic właśnie kilka takich jednorazowych jak umieściła @Natala na zdjęciu, przyznam że na początku nie szło jej najlepiej Smutna Ale przekonał ją fajny smak i możliwość próbowania różnych. Teraz zastanawiamy się nad kupnem wielorazowego jakiegoś, bo podobno znacznie taniej wychodzi, jak się tylko dokupuje liquidy. Macie z tym jakieś doświadczenia?
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Sob 06-08-2016, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Osobiście nie miałam, ale wiem jak to działa. Kupuje się taki starter z papierosem i ładowarką, a potem sobie do niego tylko te liquidy smakowe dokupujesz. Dobre jest to, że mają i takie normalne tytoniowe, mentolowe i owocowe. No i mają też różne moce, więc można sobie dobrać odpowiednik mocnych papierosów albo light. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: