Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Ja rzucić palenie papierosów?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XYZB

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 11-07-2010, 2:37    Temat postu: Ja rzucić palenie papierosów? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Próbuję pozbyć się tego nałogu. Niestety nie bardzo mi to wychodzi. Zakupiłam nawet E-papierosa ale jest mało skuteczny.Chociaż ograniczyłam w jakimś stopniu palenie ( dlatego że muszę podłączać go do ładowarki), tylko jak on się "ładuje" to ja oszukuję samą siebie , bo wówczas zapalam normalnego papierosa. Wiem, że jest to nie w porządku ale co ma zrobić? Palę 33 lata! Zakłopotana
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 11-07-2010, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

XYZB moja babcia paliła nawet nie wiem ile lat, ale pewnie jeszcze dlużej jak Ty i rzuciła z pomocą plastrów Uśmiechnięta Po prostu pewnego Bożego Narodzenia dostała w prezencie od mojego taty i jego brata plastry, zaczela stosowac i sie udało Uśmiechnięta
Wiem, że niektorzy rzucali po prostu z dnia na dzien, bo inaczej nie daliby rady.
Są też osoby, które rzuciły z powodu choroby, ale tego oczywiście Ci nie życzę.

Zorientuj sie w cenach plastrów i spróbuj w ten sposób Bardzo uśmiechnięta
Trzymam kciuki, żeby sie udało!

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sensitive1988

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 11-07-2010, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Również polecam plastry i dodatkowo jak będziesz miała ochotę zapalić to zacznij żuć gumę miętową Puszcza oko . Tak robił mój kolega z pracy i się udało Puszcza oko .

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 11-07-2010, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uzywalam plastrow, gum, tych smiesznych sztucznych papierosow i dalej palilam, takze ja osobiscie nie polecam. Mi pomogly tabletki tabex, ziolowe, w kazdej chyba aptece maja. Tyle ze trzeba brac je o scisle okreslonych godzinach, po 3 dniach nie moglam zniesc smaku, zapachy fajek.
A juz najlepiej rzucic bez zadnych wspomagaczy.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 11-07-2010, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja rzuciłam z dnia na dzień, bez żadnych wspomagaczy. Pomogło, bo nie palę i nie ciągnie mnie nawet. Uśmiechnięta
Mój tata próbował rzucać na tabletkach. Początkowo nawet mu pomagały, bo palił mniej, ale im dłużej je brał tym więcej miał skutków ubocznych. Ciągle był śpiący, bolała go głowa, tracił apetyt. Moim zdaniem najlepiej rzucić przy pomocy silnej woli. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

XYZB

PostWysłany: Pią 16-07-2010, 1:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Poszłam za radą adzia88 i zakupiłam plastry,ale ta cała kuracja jest bardo , bardzo droga. A i tak pomimo że nalepiłam sobie plasterek to chciało mi się zapalić, wolę na dzień dzisiejszy E- papierosa. mam dym i żar, no i nawyk trzymania czegoś między palcami. Wiem, że ograniczyłam palenie. Nie palę tak dużo , jak wcześniej,ale jak chcę to dalej palę. Nie mam silnej woli.
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 16-07-2010, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie uznaje żadnych plastrów i żadnych takich rzeczy po prostu jak chce rzucić to mówię sobie ze rzucam i koniec. Wiele razy tak mi się udało. Ale niestety przyszedł stres i znów pale.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 16-07-2010, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Ja rzuciłam z dnia na dzień, bez żadnych wspomagaczy. Pomogło, bo nie palę i nie ciągnie mnie nawet. Uśmiechnięta

Ja dokładnie tak samo. Uśmiechnięta
Chociaż nie paliłam bardzo długo (3 lata zaledwie Puszcza oko ), więc może było mi łatwiej niż długoletnim palaczom.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

miss

PostWysłany: Pią 16-07-2010, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Paliłam 9 lat. Rzuciłam ot tak. Nie ciągnie mnie, nie potrzebowałam żadnych specyfików, wspomagaczy i innych. Wystarczyło odpowiednie nastawienie - kończę palić. Kropka i bez gadania.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 16-07-2010, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:

Ja też, i jak dla mnie jest to najlepsza metoda. Jak nie chcesz rzucić, to możesz się tłumaczyć słabą silną wolą itp. bajkami. A jeśli komuś zależy to rzuci bez pomocy czegokolwiek. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

mitoma

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 16-07-2010, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rzucanie nie jest łatwe. Paliłam 15 lat (zaczęłam wcześnie:)) Aktualnie nie palę ponad miesiąc. Tym razem rzuciłam bez żadnych wspomagaczy; plastrów i takich innych cukiereczkówUśmiechnięta. Przepraszam, jednak był wspomagacz. WŚCIEKŁOŚĆ!!!, że nie jestem w stanie zapanować nad tym, że jestem jedyną osobą w pracy, która jeszcze pali. Że po prostu śmierdzę fajkami. No cóż mogłabym wymieniać wiele innych powodów...
Na razie jest ok. Ale tęsknie okropecznie za papieroskiem kochanym. Niestety już nie zapale. Smutna Teraz, zacznę się odchudzać... he, he, he
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 18-07-2010, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nikt nie mówił, że rzucanie palenia jest łatwe. Uśmiechnięta Na początku jest cholernie trudno, a najgorsze są wyjścia do pubu na piwko. Puszcza oko Na szczęście doszłam już do takiego etapu, ze i na piwie osoba paląca mnie nie rusza.

Powrót do góry

mitoma

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 18-07-2010, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgadzam się z Tobą Uśmiechnięta Z piwkiem było najgorzej. Teraz rzeczywiście to nie jest już taki problem. Jednak wszystko zmieniło teraz smak i wolę napić się winka. (to nienormalne w moim przypadku) Puszcza oko I ostatnia zmiana: bez papierosów nie mam takiego kaca Duży uśmiech
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 20-07-2010, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mitoma napisała:
I ostatnia zmiana: bez papierosów nie mam takiego kaca Duży uśmiech

I nie upijasz się tak szybko. Bardzo szczęśliwa Generalnie życie bez papieros ma dużo zalet. Puszcza oko

Powrót do góry

XYZB

PostWysłany: Sro 21-07-2010, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak zgadzam się , ma wiele zalet -szczególnie finanse Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: