Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak dbać o długie włosy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Fryzury
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pentelka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 11-01-2016, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie o taki sprzęt chodzi żeby nie niszczył włosów, a fryzura wyglądała jak prosto od fryzjera Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Alinka27

PostWysłany: Czw 28-01-2016, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

to ta prostownica z babyliss jest do tego idealna. Sama często stosuję i włosy mi się nie niszczą.
Powrót do góry

pentelka

Zodiak: Baran

PostWysłany: Pon 11-04-2016, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje też są błyszczące, nie narzekam na ich kondycję, także warto inwestować w dobry sprzęt bo zaoszczędza się na kosmetykach i fryzjerze.
Powrót do góry

LindaB33333

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 13-05-2016, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wsmarowuję we włosy olejek z keratyną od Welli SP Uśmiechnięta
Fajnie się sprawdza.
Teraz zastanawiam się też nad zakupem szczotki parowej od firmy FOX. Miała któraś z Was ten produkt?
Powrót do góry

Milka21

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 05-06-2016, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

vartahel napisała:
Co sądzicie o przedłużaniu włosów? Długo się zastanawiałam i czytałam wiele opinii, i tych dobrych i niestety tych odradzających. Jestem z Krakowa i szukałam profesjonalisty, bo wolę zapłacić trochę więcej, ale mieć jakąś gwarancję na jakość wykonania przedłużenia. Znalazłam /reklama/– wiecie coś więcej? Może któraś z was już tam dokonała zabiegu i może mi coś podpowiedzieć?
Będę bardzo wdzięczna Uśmiechnięta

Przedłużanie włosów niestety jeszcze bardziej niszczy cebulkę. Włosy stają się cięższe i łatwo wypadają ;<<<
Zamiast sztucznego przedłużania lepiej używać preparatów na szybszy porost, jak vitapil, czy hairmedstor.
Powrót do góry

Zlosnicazla

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 27-12-2016, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przede wszystkim myję codziennie i jak nie ma potrzeby to nie suszę do końca. W sensie daję im doschnąć samym.
Używam szamponu Radical (ziołowy do włosów zniszczonych na zmianę z do wypadających).
szczotka z naturalnym włosiem.
I używam mojego ostatniego odkrycia - biodermokosmetyku Revitacell. Aplikuję wieczorem i o dziwo nie obciąża włosów (po zwykłych maskach miałam olej na głowie).
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pon 30-01-2017, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie istotna jest dobra szczotka, odpowiednie kosmetyki do włosów. No i zaplatanie włosów na noc Puszcza oko
Powrót do góry

Tsida

Zodiak: Waga

PostWysłany: Wto 16-05-2017, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Żeby moje długie loczki utrzymać w ryzach serio potrzebny by był stały profryzjer. Staram się używać porządnych kosmetyków oraz myć włosy codziennie. Mimo to taką burzę loków ciężko ogarnąć Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 24-06-2017, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Alinka27 napisała:
to ta prostownica z babyliss jest do tego idealna. Sama często stosuję i włosy mi się nie niszczą.

Też mam prostownicę z babyliss, fajnie że w tych nowych modelach jest regulacja temperatury, można sobie nastawić odpowiednią do stanu włosów, dobre kosmetyki i prostowanie od czasu do czasu nie zaszkodzi, moja ma jonizację, to też dodatkowo wygładza włosy
Powrót do góry

sarita6

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 18-05-2018, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najlepiej używać naturalnych kosmetyków tak aby żadne SLSy i inne paskudztwa nie obkleiły struktury włosa i nie spowodowały łamliwości ja stosyje ten https://ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/Szampon-do-wlosow-%E2%80%9ESnake-Factor/65 szampon na bazie tłuszczu z węża, wiem brzmi okropnie, ale rekompensuje ten składnik to, że włosy są po nim odżywione i miękkie a zniszczenia jakby zregenerowane
Powrót do góry

primavera

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 18-06-2018, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Milka21 napisała:
Przedłużanie włosów niestety jeszcze bardziej niszczy cebulkę. Włosy stają się cięższe i łatwo wypadają ;<<<
Zamiast sztucznego przedłużania lepiej używać preparatów na szybszy porost, jak vitapil, czy hairmedstor.

Miałam kiedyś przedłużane i faktycznie obciążyło mi cebulki. Potem zrezygnowałam, ale znów zamarzyły mi się długie i teraz znalazłam info o metodzie nano,. Słyszałyście o czymś takim? Robią to w salonie Miraflores i z tego co wiem używają naturalnych włosów. I to ma właśnie nie obciążać. Może to by było rozwiązanie? Nie mam pojęcia
Powrót do góry

lady_in_red

PostWysłany: Sro 20-06-2018, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja robiłam przedłużanie tą metodą własnie. I rzeczywiście nie obciążyło moich włosów. A panie w Miraflores bardzo miłe i profesjonalnie. Mam właśnie od paru miesięcy przedłużki i jest cały czas ładnie, naturalnie.
Powrót do góry

pmarek

PostWysłany: Czw 21-06-2018, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może powinnaś rozpocząć odpowiednią suplementację https://www.aptekagemini.pl/category/nutrikosmetyki-skora-wlosy-paznokcie Takie tabelki pomogą zachować odpowiednią kondycję włosów
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 26-06-2018, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na noc zaplatam, zmieniłam szczotkę by ich nie szarpać. No i oczywiście nie używam suszarki czy prostownicy
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Fryzury Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: