Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak długo bierzecie tabletki antykoncepcyjne?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smieszka

PostWysłany: Sro 23-12-2015, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja brałam ponad 4 lata i chociaz regularnie sie badałam, to żałuje - bo bardzo źle wpłyneły na moja watrobę. Teraz mam jakies guzy na watrobie i nie moge brac juz hormonow, ktore przechodzą przez krwiobieg Niezdecydowana
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

pankejk

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 20-01-2016, 10:27    Temat postu: Tabletki Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś brałam przez rok, teraz biorę piąte opakowanie nowych tabletek. Na początku bałam się skutków ubocznych bo taka jest nagonka, wszyscy straszą, ale postanowiłam nie czytać tej rubryczki w ulotce i nie doszukiwać się. Raz czy dwa miałam jakieś plamienia, a tak to wszystko jest w porządku. Cera na plus, włosy na plus, antykoncepcja na plus. Nie przytyłam, śmiało mogę polecić
Powrót do góry

Melizza

PostWysłany: Pią 22-01-2016, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja po prostu muszę brać tabletki antykoncepcyjne. Mam tak bolesne miesiączki, że gdyby nie Vixpo, który biorę od jakiegoś czasu, to musiałabym chodzić na zwolnienie co 28 dni. I pewnie będę je brać tak długo jak to możliwe, bo przynoszą mi sporą ulgę. Vixpo biorę czwarty miesiąc, ale od kilku lat brałam różne tabletki z przerwami na ciąże i okres karmienia
Powrót do góry

Gosia29

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 25-01-2016, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Melizza - a jak długo bierzesz Vixpo? Mi sporą ulgę w tym temacie przyniósł Vibin, ale może to dlatego, że lekarz zlecił wszystkie potrzebne badania i w końcu dobrał odpowiednie tabletki. Wcześniej to była męczarnia. A po Vibinie się wszystko unormowało i chodzi jak w zegarku. No i nie mam żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych. Trochę mi podskoczyła temperatura na początku, ale to na pewno dlatego, że zaczynałam brać w okresie przeziębień i choróbsk wszelakich, więc się tym nie martwiłam. Teraz temperatura jest ok. W ogóle wszystko jest ok Uśmiechnięta Lekarz tylko trochę mniej zadowolony, bo rzadziej go odwiedzam i mniej mu wpada do kieszeni Złośliwa
Powrót do góry

Melizza

PostWysłany: Pon 25-01-2016, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gosia29, nie pamiętam dokładnie, ale już chyba 7 opakowanie. A Vibin w jakim jest systemie? Ja biorę 24+4. Kiedyś miałam takie tabletki, które brało się z przerwami, ciągle mi się myliło kiedy brałam a kiedy nie i w rezultacie i tak się bałam ciąży i tak Smutna
Powrót do góry

pankejk

PostWysłany: Wto 26-01-2016, 19:55    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też przez macicę dwurożną mam bardzo bolesne i obfite miesiączki, a przy okazji tabletki mają służyć poprawie cery bo cierpię na trądzik osób dorosłych Bardzo smutna wszystkie te kwestie się poprawiły, ulga niesamowita. Bo jeszcze bolesny okres jakoś ogarniałam przeciwbólowymi, ale to że jest mniej obficie to największy plus ! biorę belarę
Powrót do góry

CookieMonster

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 28-01-2016, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja biorę tabletki od ponad 8 lat i nie zamienię ich na żadną inna antykoncepcję Uśmiechnięta Są wygodne, zawsze pod ręką. Ja akurat biorę Vixpo.
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Sob 30-01-2016, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

@Melizza vibin masz 21+7, brałam.

Ja niestety mam teraz przerwę na badania, ale jeśli wszystko będzie ok, na pewno wrócę do pigułek. Wygodne i pewne.
Powrót do góry

CookieMonster

PostWysłany: Sob 30-01-2016, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tabletki dla mnie to najlepsza metoda antykoncepcji. A wystarczy regularność, cera się poprawia jak już ktoś napisał wyżej, miesiączka jest regularna i mniej bolesna. Ale pamiętajcie o regularnych badaniach krwi i wątroby Uśmiechnięta
Powrót do góry

pankejk

PostWysłany: Pon 01-02-2016, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nastawiam sobie budzik zwykle, czasem nawet mój partner pyta czy wzięłam pigułkę, wypracowaliśmy sobie rytm, a wiadomo że punktualne przyjmowanie tabletki to praktycznie 100% ochrony Uśmiechnięta u mnie akurat belara, też w tym systemie 21+7
Powrót do góry

Melizza

PostWysłany: Wto 02-02-2016, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pankejk napisała:
Ja nastawiam sobie budzik zwykle, czasem nawet mój partner pyta czy wzięłam pigułkę, wypracowaliśmy sobie rytm, a wiadomo że punktualne przyjmowanie tabletki to praktycznie 100% ochrony Uśmiechnięta u mnie akurat belara, też w tym systemie 21+7

To może Różowe Lusterko zainstaluj sobie w telefonie? To pewniejsze od budzika i przypominającego partnera Uśmiechnięta
Powrót do góry

pankejk

PostWysłany: Sro 03-02-2016, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A sprawdzę sobie, ostrożności nigdy za wiele Uśmiechnięta chociaż do tej pory mój zestaw budzik+partner jeszcze nie zawiódł Bardzo szczęśliwa w końcu nie przeżywam ciągle że może zaszłam w ciążę, jak to było przy prezerwatywach, mimo że nic nam nie pękło to i tak czułam się mega niepewnie
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Pon 15-02-2016, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wypróbować nie zawadzi, zwłaszcza, że apka jest bezpłatna przecież. Uśmiechnięta
Powrót do góry

pentelka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 19-02-2016, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sobie w telefonie ustawiam przypominajkę na przyklejenie plasterka, ale zazwyczaj sama pamiętam bo przecież nie muszę tego robić codziennie a co siedem dni Uśmiechnięta
Powrót do góry

SophieFox

Zodiak: Baran

PostWysłany: Pią 19-02-2016, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stosuje od okolo 6 lat z małymi przerwami Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: