Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak jecie ptasie mleczko?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaju

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 02-04-2009, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście: najpierw czekolada, później pyszny środek:)
Najbardziej lubię tradycyjne, waniliowe:)

Podpis "Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedzieć: to był szczęśliwy dzień."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Całkiem_Zwykła

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 02-04-2009, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jem dokładnie tak jak Majek ...Najpierw czekolada z boków aa później środek Złośliwa hehe mmmm pyszności Złośliwa

Podpis =5 maj 2009 - Córunia- Julka= :*

=16 październik 2010 - Nasz Dzień= :*
Powrót do góry

sensitive1988

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 02-04-2009, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kaju napisała:
Oczywiście: najpierw czekolada, później pyszny środek:)
Najbardziej lubię tradycyjne, waniliowe:)

Ja też Uśmiechnięta

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry

Patka

Użytkownik zbanowany
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 02-04-2009, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja jem tak samo jak Wy. szczesliwy2
Powrót do góry

Anitas

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 04-04-2009, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obieram Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sob 04-04-2009, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ogółem to nielubie ptasiego mleczka,ale jak czasem zdarza mi sie je jesc to oczywiscie najpierw czekolada a potem pianka Uśmiechnięta z wiekszoscia takiego typu slodkosci tak robie Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Menju

PostWysłany: Sob 04-04-2009, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ehmmm, przepraszam za małą dygresję, ale czegoś tu po przeczytaniu kilku stron nie rozumiem i już się pogubiłem... Smutna .
Może być i z czekoladą - rozumiem, wanilia również -rozumiem, śmietanka - to już zrozumiałem od chwili, gdy zobaczylem "9,5 tygodnia" , w którym to dziele zmarnotrawiono wiele jedzenia podczas kręcenia dubli...

P.S. Czy ten wątek nie powinien być aby w "Sprawach kobiecych i intymności"? Podejrzliwa
Przecież Majek szanowna, do której nigdy broń Boże nic nie miałem i nie mam, już na początku walnęła bez ogródek cytuję:
"najpierw objadam czekoladę z boków, a na koniec zajadam się pyszną pianką ".... Zszokowana

Z jakiego Wy kobitki właściwie ptaszka zajadacie to mleczko? nie_kapuje Dajcie wiedzy... placz2
Powrót do góry

stumilowa

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 11-04-2009, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czytałam sobie poprzednie wypowiedzi mile zaskoczona, że obgryzanie czekolady z boków jest praktyką powszechną (zawsze za tą praktykę dostawałam po łapach), po czym zobaczyłam, co napisał Menju i umarłam ze śmiechu Śmiech do łez .

Nie chcę być tendencyjna w ocenie, ale czy facetom wszystko musi się kojarzyć w ten sposób? Puszcza oko

Podpis Time you enjoy wasting, was not wasted.
[John Lennon]
Powrót do góry

Elizabeth

PostWysłany: Pon 20-04-2009, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja jem tonami.... Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Pon 20-04-2009, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

stumilowa napisała:

Nie chcę być tendencyjna w ocenie, ale czy facetom wszystko musi się kojarzyć w ten sposób? Puszcza oko

Wiesz Stumilowa, starsi wiekiem faceci nie nadążają czasami za młodszym, wysublimowanym kulinarnie kobiecym pokoleniem ... SmutnaI mamy potem same stresy, że nie umiemy nawet z mleczkiem ptaszka se poradzić... Niezdecydowana
Powrót do góry

group

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Pon 20-04-2009, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Matulu. Nie mogę jeść ptasiego mleczka bo tam jest białko jajek Smutna ale jak jeszcze mogłam to zdejmowałam czekoladę - wyrzucałam i jadłam sam środek Puszcza oko

Podpis czasami czuję że jest mnie za dużo
Powrót do góry

la_luna

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Czw 14-05-2009, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja wpierw zjadam czekolade, a na koncu sam środek:D ale znam tez osoby, które polykają wrecz ptasie mleczka w całości - nie wiem jak one to robiąPuszcza oko
Powrót do góry

Tidy

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 14-05-2009, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również zjadam najpierw czekoladę a po tem pyszną piankę Śmieje się
Powrót do góry

estrella

Zodiak: Byk

PostWysłany: Czw 21-05-2009, 17:04    Temat postu: Re Jak jecie ptasie mleczko? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
MeYa dała pomysł na nowy wątek.
Więc tak jak w temacie: Jaki macie sposób na jedzenie ptasiego mleczka?

Mój jest jeden niezmienny:
najpierw objadam czekoladę z boków, a na koniec zajadam się pyszną pianką Ok

Polskie ptasie mleczko (firmy Wedel - to czerwone opakowanie) można też dostać tutaj, w Irlandii Bardzo szczęśliwa

Robię dokładnie tak samo Bardzo szczęśliwa A teraz lubię sobie czasami kupi te podwójne, długie mleczka z Wedla w mlecznej czekoladzie Uśmiechnięta Mmmmm pycha, aż mi ochota przyszła Puszcza oko
Powrót do góry

dziuba

Zodiak: Bliźnięta
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 21-05-2009, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja właśnie ujrzałam dno kartonika (już drugie niestety! ;()po wedlowskim waniliowym ptasim mleczku. Było przepysznie!
I jadłam całkiem normalnie- bez odłupywania czekolady...

Podpis You'll never know if you don't go,
You'll never shine if you don't glow!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

Skocz do: