Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak jecie ptasie mleczko?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dugla

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 24-01-2013, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też standardowo, najpierw czekolada, później pianka, chociaż czasem nie mogę się opamiętać i połykam w całości Uśmiechnięta.

Podpis I mówią mi,
Że Ty, że Ty chcesz więcej,
I cóż i cóż, że to co masz
Dla Ciebie jest w sam raz.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 24-01-2013, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak jeszcze jadłam słodycze, to ptasie mleczko jadłam od czekolady na "górze " później boki , dół i dopiero piankę. Złośliwa

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Pią 25-01-2013, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś obgryzałam całą czekoladę i zjadałam środek a teraz jem czekoladę z jednego boku a resztę już całą wcinam. A robię to dlatego, że najpierw chcę poczuć tą pyszną czekoladę żeby potem mieć jeszcze większą ochotę na resztę. Śmiejąca się

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Piwonia

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 27-01-2013, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odłamuję czekoladkę i zostawiam ją Tacie. Sama zjadam środeczek Bardzo szczęśliwa <mniam>
Powrót do góry

Julianka

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 06-02-2013, 11:45    Temat postu: Jak jecie ptasie mleczko? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś nawet kupiłam w Biedronce ptasie mleczko- waniliowe, ale to już nie jest to samo co bywało wcześniej. Jest jakiś inny smak. Ale jeśli mam, to po prostu czasami wkładam całą kosteczkę do ust i trzymam chwilę, aż zacznie się rozpuszczać. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 15-02-2013, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najpierw obgryzam z każdej strony czekoladę, a następnie zjadam piankę. Bardzo szczęśliwa Najbardziej lubię ptasie mleczko z Milki.
Powrót do góry

arika

PostWysłany: Czw 14-03-2013, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ol_ka1981 napisała:
Najpierw obgryzam z każdej strony czekoladę, a następnie zjadam piankę. Bardzo szczęśliwa .

Robie dokładnie ta samo.Bardzo uśmiechnięta Najbardziej lubię ptasie mleczko z Wedla. Wczoraj jadłam o smaku sernika.

Podpis Teraz już wiem.
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 17-03-2013, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Te wedlowskie jem tak, że na początku zjadam czekoladę, a te z milki połykam w całości, bo czekolada sama w sobie jest za słodka.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

pmadziq

Zodiak: Rak

PostWysłany: Nie 17-03-2013, 11:19    Temat postu: Re Jak jecie ptasie mleczko? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
MeYa dała pomysł na nowy wątek.
Więc tak jak w temacie: Jaki macie sposób na jedzenie ptasiego mleczka?

Mój jest jeden niezmienny:
najpierw objadam czekoladę z boków, a na koniec zajadam się pyszną pianką Ok

Polskie ptasie mleczko (firmy Wedel - to czerwone opakowanie) można też dostać tutaj, w Irlandii Bardzo szczęśliwa

OOoo, tak ja tez tak robię.Uśmiechnięta Podejrzliwa
Powrót do góry

Julianka

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Sro 20-03-2013, 11:03    Temat postu: Ptasie mleczko Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale musicie przyznać, że jest ostatnio jakieś dziwne w smaku? Chyba, że tylko mnie coś się "popsuło"? Puszcza oko
Powrót do góry

dagi13

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Czw 21-03-2013, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście najpierw obgryzam czekoladę, a później zjadam piankę. Uwielbiam ptasie mleczko milki.
Powrót do góry

Luna02

PostWysłany: Sro 05-06-2013, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja go nie lubię. Złośliwa Za to ciepłe lody... Mmmniaaammm! Uśmiechnięta
Powrót do góry

magic78

PostWysłany: Nie 16-06-2013, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zauważyłyście że to wedlowskie ptasie mniejsze. Niedługo to 200 g będzie w opakowaniach.
Powrót do góry

kisia

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Wto 13-05-2014, 15:35    Temat postu: Re Jak jecie ptasie mleczko? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
najpierw objadam czekoladę z boków, a na koniec zajadam się pyszną pianką
Jem dokładnie tak samo, a delicje najpierw obgryzam biszkopt z czekoladą, potem zjadam czekoladę z galaretki, potem biszkopt, spod galaretki, a na końcu galaretkę, Żelkom miskom najpierw odgryzam główki Bardzo szczęśliwa.

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

Pa_Ula

PostWysłany: Sro 14-05-2014, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie jem ptasiego mleczka, bo jest paskudne i jeszcze gorzej się nazywa. Uśmiechnięta

Podpis I am myself. Sorry I don't fit your standards.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

Skocz do: