Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak karmimy nasze psiaki , kotki co lubia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Wto 02-02-2010, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie pamietam czy się wypowiadałam wiec napiszę.
Moja psina to chodzący odkurzacz. Zje niemal wszystko. A karmiona jest głownie suchą karmą i co najmniej 4 razy w miesiącu dostaje gotowane mieso z ryżem.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 02-02-2010, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam psa, ale ze względu na Olę jest on na zewnątrz. Uśmiechnięta
Zjada wszystko. Kupujemy mu puszki z wołowiną, indykiem. Suchą karmę oraz dostaje kostki. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

lenka8990

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 02-02-2010, 17:04    Temat postu: Pies Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój wciana głównie karmę suchą, ale to tylko podstawopwy posiłek. Do tego sam soebie zrywa owoce z drzew latem, a zimą je wysępia. Dostaje też zupy warzywne, mleko do picia i to w sumie tyle. Nie pozwalamy mu jeść słodyczy, kości- weterynarz zabronił mu dawać kości , bo szkodzą na żołądek, a mój pies często po nich miał biegunki, podobnie jak po wędlinie i mięsie.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 02-02-2010, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Próbuję sobie wyobrazić psa zrywającego jabłka z drzewa, ale jakoś nie potrafię. Napewno wygląda to niesamowicie. Śmiejąca się

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

blinka89

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 04-02-2010, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój kotek je tylko jedzonko z puszki i sucha karmę, a do picia wodę i mleko Uśmiechnięta

Podpis Kocham
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

macabre

Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 04-02-2010, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój psiak ma karmę dla cukrzyków, ale jest strasznym żarłokiem, więc może jeszcze gotowane warzywa, marchewkę surową i kapustę kiszoną, ogórki.

A pamiętam jak swego czasu wcinał naleśniki Bardzo szczęśliwa

Kotek za to wcina Kitekat i Whiscas, jak mu kiedyś kupiliśmy karmę marki biedronka, to się obraził i nie jadł. Je suche mieszane z mokrym.

A co jest najlepsze? W wieku 11 lat pije tylko mleko i to takie zwykłe, jak kiedyś dostał UHT to poszedł wypić wodę z oczka wodnego.

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry

netka34

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 04-02-2010, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja kocina dostaje na śniadanko mokrą karmę Bozita, a przez cały dzień ma dostęp do suchej karmy Royal na ładną sierść + woda z akwarium (nie przepada za kranową) Mleko i nabiał odpada. Od kociego dzieciństwa dostawała Royala, a nawet wcześniej bo kocia mama też była nim karmiona, inne karmy zje, ale jakość tychże była od razu widoczna w kuwecie - ile zjadła tyle było w żwirku, zupełnie jakby nic się nie zatrzymywało w niej i nie była to biegunka. Ludzkie jedzenie Tośce jest prawie obojętne. Prawie bo ma jedną słabość: biszkopty usmiech3
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 06-02-2010, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
Próbuję sobie wyobrazić psa zrywającego jabłka z drzewa, ale jakoś nie potrafię. Napewno wygląda to niesamowicie. Śmiejąca się

Mój zrywał latem pomidory i przynosił na taras:( na nic tłumaczenia, że zerwiemy sobie sami:P Mama się wściekałaZłośliwa
A co je mój urwis? Suche ma zawsze w miseczce, ale dostaje zawsze albo puszkę jakąś albo gotuję mu mięsko różne z kasza jęczmiennąUśmiechnięta

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry

Menju

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 08-02-2010, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja czworonożna córcia (zresztą już kobitka w kwiecie wieku, ale o zadziwiająco dobrej formie i ładnym biuście) zawsze ma w misce jakieś suche żarcie i niby powinna być syta...
Ale jak każda nienasycona babka, wlepia we mnie oczęta podczas spożywania rodzinnych posiłków. Siedzi wtedy z ładnie ułożonymi nóżkami, uszy stawia na sztorc, patrzy z ogromnym skupieniem, trzepocze rzęchami, kokieteryjnie wzdycha, najwyraźniej dając mi do zrozumienia, że chce pokonsumować razem ze mną. Tylko ja cholernie nie lubię jeść na podłodze, zaś mżonka wścieka się, gdy stawiam dodatkowe nakrycie na stole. Nigdy nie mogę im dogodzić....
Powrót do góry

Serduszkowata

PostWysłany: Pon 08-02-2010, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć
Mój kociak jada tylko i wyłącznie kitiketa nic innego mu nie smakuje.
Ostatnio zakupiłam też darling z groszkiem i o dziwno - udało mi się mu dać i chyba posmakowało Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 08-02-2010, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:

No mój też zrywa,albo zjada te ,które spadną. Bardzo szczęśliwa W rezultacie dużo sprzatania,bo rozgryzione jabłka sprowadzają mnóstwo os. Bardzo smutna

Moje psinki jedzą karme,kości i nieraz moje obiadki. Złośliwa
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 08-02-2010, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje dwa psy karmione są od wielu lat jedną i tą samą suchą karmą. No i oczywiście niezłe z nich żebraki, więc podczas obiadu zawsze dostaną małego gryzka mięska czy ryżu. Czasami też ugotuję im po kurczaku, np. w nagrodę za coś, lub w po prostu jeśli zostanie mi jakieś mięsko.
Ale ich główne jedzonko to sucha karma Eukanuba.

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

arjuna

PostWysłany: Czw 11-03-2010, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie króluje mięso- a jako wypełniacz sucha karma lub ryż+dużo gotowanych warzyw+supelementy. Suplementami sa co 4-5 miesięcy tran(kuracja 2 miesiące) i preparat na stawy arthroflex.

zdjecia z sezonu
Dan I :

Ramirez-obecnie 14 lat, z adopcji

Rudolfinka-także z adopcji:

polecam!

Podpis Zero podniesione do potęgi nadal daje zero..
Powrót do góry

kaliku

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 22-03-2010, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A moja kocica lubi jogurt truskawkowy i macę - serio. Co do macy, to byłam w szoku, że tak jej zasmakowała. Nie lubi za to czekolady, gdy dałam jej do polizania palec z nutellą to powąchała i nawet nie liznęła Smutna
Powrót do góry

palka

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 22-03-2010, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój piesek je bardzo mało.... ale lubi z PEDIGREE SCHMACKOS. Jedna kotka uwielbia surową wątróbkę a druga kotka....je wszystko. Wyjada psu z miski, obgryza kości, łapie na balkonie ptaki i wieczorami nietoperze (mieszkamy w bloku na drugim pietrze) ale na szczęście ich nie je... długo by jeszcze można było wymieniać Śmiejąca się
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: