Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak karmimy nasze psiaki , kotki co lubia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Silwa

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 23-03-2010, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje psiaki jedzą wszystko Bardzo szczęśliwa
Zazwyczaj im gotuję mięsko/podroby czy kości z ryżem, czy makaronem i warzywami. Dostają resztki ze stołu w tym ziemniaki czy chleb (uwielbiają), czasami nie pogardzą kiszonym ogórkiem czy kiszoną kapustą (ale muszą mieć ochotę). Lubia orzechy i pestki z dyni - ale to dużo dłubaniny dla mnie Bardzo szczęśliwa Surowa marchewka, jabłko czy banan też może być.
Sucha karma jest zawsze w pogotowiu, ale to te z niższej półki.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 23-03-2010, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja Sara jest zasadniczo wszystkożerna, ma w misce zawsze Pedigree z puszki i suche żarełko. Prawda jest jednak taka, że nic nie smakuje lepiej niż jedzenie podane prosto z ręki. Jest okrutnym łasuchem, w szczególności na psie ciasteczka. Słodycze też kocha, jak zaszeleści papierek to Sara już jest. Z jednej strony jest wybredna bo np. kiedy rzuci jej się kawałek szynki to czasem wcale się nie zainteresuje, a z drugiej jak jemy to siedzi przy stole i udaje, że umiera z głodu.

Ostatnio zaczęła jeść jak szalona i tyje. Nie wiem czemu...

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Malutka Gwiazdka

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 28-03-2010, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój kotek je suchą i mokrą karmę z sosikami różnymi- to najbardziej lubi, a oprócz tego mięsko wieprzowe, drobiowe i drobiowe podroby, czasami dostaje trochę wołowinki albo śmietankę do kawy Puszcza oko

Podpis Nie ma nic trafniejszego nad umiejętność kochania się wzajemnie przez całe życie. Serduszko
Kocham Cię Zakochany
Powrót do góry

trzypotrzy

PostWysłany: Sro 18-08-2010, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A moja kicia jada Royal Canin Puszcza oko Nie ufam za bardzo tym karmom sprzedawanym w każdym sklepie typu Whiskas itd bo podobno prawie zero wartości odżywczych a uzależnia tylko zwierzaki;(
Reklama
Powrót do góry

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 20-08-2010, 6:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Marketowe karmy to zapychacze, zero wartości odżywczych i zero mięsa. Nasza jest na Arionie. Dobrze się rozwija, ma ładną sierść. Uśmiechnięta

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 27-10-2010, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sucha karma na noc i w czasie naszego pobytu w pracy, obiadek gotowany przeze mnie lub zabieram z hotelu jakieś reszty z wołowinki czy drobiu. Puszki też kupuję, szczególnie smakują jej takie z Tesco, w czarnym opakowaniu. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

ewa0302

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 27-10-2010, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja tequila to jest strasznie wybredna...
Nie zje takiego samego "dania" 2 dni z rzędu.
Sucha karma musi być naprawdę dobra jakościowo, chociaż jeszcze nigdy jej się nie udało skończyć jednego opakowana do końca...
Gotuje jej kurczaka z makaronem, a bez makaronu co drugi dzień.
Jakiekolwiek szynki kiełbasy nie wchodzą w rachubę.
Karma w puszce też bee.
Woli nabiał.
Ale i tak czasami ręce mi opadają na jej humorki, jakby potrafiła mówić co chciała by zjeść było by mi łatwiej. Złośliwa

To co widzi na moim talerzu zawsze jej ładnie pachnie. Przewraca oczami
Powrót do góry

sisi24

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 27-10-2010, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja psina też jest strasznie wybredna,suche karmy tak ale te z wyższej półki,i tylko małe ilości,mokre je ale też te lepsze jakościowo.Ostatnio ze swojej miski nie chce jeść,jest zazdrosna o moje dziecko więc woli to co one,czyli co spadnie Zuzi np.biszkopt,buła,chrupek to najlepszy przysmak,kurczak też jej smakuje,kiełbasy tylko na ciepło zimnej nie ruszy

Podpis Droga do szczęścia jest trudna i prowadzi przez ciernie,ale oświetla ją nadzieja.

30.08.2008-zaobrączkowana
20.02.2010-przyszedł na świat mój skarb
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 27-10-2010, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój psiak dostaje suchą karmę - Royal Canin. Praktycznie nic poza tym, ma zbyt wrażliwy żołądek i inne jedzenia zwraca.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: