Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak można pomagać potrzebującym?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Szukam pomocy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karinna29

PostWysłany: Czw 11-05-2017, 7:23    Temat postu: Jak można pomagać potrzebującym? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć! Czy pomagacie osobom biednym, chorym, pokrzywdzonym przez los? Jeśli tak to w jaki sposób? Ja ostatnio mocno wkręciłam się w ten temat i staram się zarazić ideą pomagania wszystkich moich znajomych. Oczywiście, nie każdy ma czas np. na wolontariat, ale są też inne sposoby. Jakiś czas temu trafiłam na stronę ciekawej akcji Pomaganie przez ubranie, w której oddając swoje niepotrzebne ciuchy można wesprzeć wybraną przez siebie fundację. To świetny sposób na niesienie wsparcia, bo nie wymaga od nas poświęcania dużej ilości czasu, a żeby oddać ubrania nie trzeba nawet wychodzić z domu - zamówiony za pośrednictwem strony kurier je od nas odbiera bezpłatnie. Serdecznie polecam wszystkim przyłączenie się do tej szczytnej akcji!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kobieta32

PostWysłany: Pon 28-08-2017, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej, usłyszałam niedawno o tej akcji - akurat jestem przed wielkimi porządkami w szafie, więc na pewno znajdę sporo rzeczy do oddania. Uśmiechnięta Ze swojej strony natomiast polecam zapoznanie się z Fundacją Szlachetny Gest. Warto ją wesprzeć, gdyż pomaga dzieciom, które niestety nie mają łatwego startu w życiu - przede wszystkim z racji różnych schorzeń, chorób. Każdy może pomóc jej podopiecznym.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Szukam pomocy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: