Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak pogodzić pracę z prowadzeniem domu?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alicee

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 10-04-2013, 11:28    Temat postu: Jak pogodzić pracę z prowadzeniem domu? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakie są Wasze sposoby na to, by pogodzić pracę z prowadzeniem domu? Wpiszcie tu proszę wszystkie Wasze pomysły.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

lilianka11

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 10-04-2013, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja, kiedy pracowałam, nie miałam z tym żadnego problemu. Bardzo ważna jest systematyczność w sprzątaniu czy innych codziennych obowiązakch. Znam natomiast wiele kobiet, które nie pracują i nie mają żadnych konkretnych zajęć na co dzień, a mimo to, w domu mają taki syf, że aż wstyd kogokolwiek zaprosić.

Podpis 25.08.2012
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 10-04-2013, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mężczyźni nie mają z tym (godzeniem pracy z domem) problemu, więc może lepiej byłoby się tej sztuki uczyć od nich.

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

dudi

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 10-04-2013, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie mam problemu z godzeniem obowiązków domowych z pracą, widzę co trzeba zrobić i to po prostu robie, nie odkładając na później.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 10-04-2013, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podstawa to systematyczność oraz dzielenie obowiązków na wszystkich członków rodziny. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 10-04-2013, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie przede wszystkim dobra organizacja. Puszcza oko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 10-04-2013, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Udaje mi się godzić prowadzenie domu, pracę od poniedziałku do piątku i weekendowe studia. Mam jeszcze dużo wolnego czasu, a w domu jest porządek i codzienny obiad.
Kiedy pojawią się dzieci, na jakiś czas odejdzie praca, a później to się zobaczy. Mam nadzieję, że nie będzie gorzej. Puszcza oko
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 10-04-2013, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Udaje mi się godzić prowadzenie domu, pracę od poniedziałku do piątku i weekendowe studia. Mam jeszcze dużo wolnego czasu, a w domu jest porządek i codzienny obiad.
Kiedy pojawią się dzieci, na jakiś czas odejdzie praca, a później to się zobaczy. Mam nadzieję, że nie będzie gorzej. Puszcza oko

Szczerze mówiąc jak jesteś dobrze zorganizowana to dzieci nic nie zakłócą. Ja im mam więcej obowiązków tym lepiej sobie radzę. Odkąd są dzieci robię więcej w domu niż wcześniej, dodatkowo pracuję. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 10-04-2013, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Szczerze mówiąc jak jesteś dobrze zorganizowana to dzieci nic nie zakłócą. Ja im mam więcej obowiązków tym lepiej sobie radzę. Odkąd są dzieci robię więcej w domu niż wcześniej, dodatkowo pracuję. Uśmiechnięta

Oj tak, zgadzam się w 100%. Im mniej mam na głowie, tym mniej zrobionych rzeczy. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 10-04-2013, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:

Wierze, że tak będzie. Uśmiechnięta Mam podobnie - im więcej obowiązków, tym lepsza organizacja.
Powrót do góry

alicee

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 12-04-2013, 11:48    Temat postu: Jak pogodzić pracę z prowadzeniem domu? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam znajomą, która nie jest osobą , która posiada na to czas, dlatego zatrudniła sobie firmę /reklama/, która u niej sprząta raz w tygodniu. Jest bardzo zadowolona z ich usług i ja się zaczęłam zastanawiać nad takim rozwiązaniem.
Powrót do góry

Zeszmartusia

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 20-05-2013, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bez przesady, że zaraz firma sprzątająca! Ważne jest żeby nic nie odkładać, bycie konsekwentnym, odkładnie wszystkiego na swoje miejsce no i pomoc domowników wskazana. Uśmiechnięta
Powrót do góry

kineszka

PostWysłany: Czw 16-01-2014, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Da się pogodzić jeśli mieszka się samemu, inaczej to wymaga współpracy ze strony partnera i ewentualnych dzieci Uśmiechnięta.
Powrót do góry

spinka

PostWysłany: Pon 27-01-2014, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja pracuje w domu, ale ciężko jest przy dwójce małych dzieci, w dzień zajmuję się dziećmi i domem a pracuje po nocach, ale jestem wykończona, jedyne o czym marzę to się wyspać.

Podpis to tylko ja
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: