Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak pogodzić studia z macierzyństwem?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Uczelnie i szkoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasienka-pl

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 15-09-2010, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w trakcie studiów urodziłam dwoje dzieci. Studiowałam zaocznie lecz mimo to miałam problem z kim zostawić dziecko (później dwoje dzieci), mąż pracuje również w weekendy. Dziadkowie mieszkają ok 500 km od nas więc nie mogli nam pomóc za bardzo. A jednak się udało Uśmiechnięta Przyjeżdżali do nas różni krewni niemal z całej Polski, żebym mogła chodzić na zajęcia. Część musiałam opuścić ale wszystkie egzaminy zaliczyłam w terminie.
Jak się chce to wszystko można pogodzić. Musisz się zastanowić czy chcesz iść na dzienne czy zaoczne. Jeśli mąż mógłby się zająć dzieckiem w weekendy i stać Was na to to ja poleciłabym Ci niestacjonarne. A przy dziennych to raczej zdecydowałabym się na opiekunkę niż żłobek, ale to jest tylko moje zdanie.
Pozdrawiam

Podpis "Jeżeli ktoś nie kocha Cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha Cię z całego serca i ponad życie"
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Divergent

PostWysłany: Nie 09-02-2014, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zamierzam isc na podyplomowke w tym roku, nie wiem jeszcze jak to wyjdzie z moim malym, mam nadzieje, ze moja mama zajmie sie nim, jak meza nie bedzie. Jesli tak, to wszystko inne sie juz pouklada.

Na razie zapisalam sie na kurs konczacy sie certyfikatem w mojej branzy i przekonamy sie jak sie wszyscy zorganizujemy.
Powrót do góry

mirabelka1987

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 28-10-2014, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wydaje mi się, że wszystko da się pogodzić, ale nie wiem, czemu nie zaoczne - nawet biorąc pod uwagę kwestie finansowe powinno Ci się opłacaćUśmiechnięta No i chyba raczej liceum nie ma znaczenia?
Powrót do góry

Kat1985

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 29-04-2015, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Samej raczej trudno byłoby to wszystko pogodzić, wiem po sobie. Pomoc rodziny i partnera jest nie oceniona w takich przypadkach. Najciężej podczas sesji egzaminacyjne, ale reszte da się przeżyć Uśmiechnięta Z tym, że ja byłam na zaocznych, a w tygodniu jeszcze chodziłam na kurs przedsiębiorcy na 5 semestrze.

Podpis Love story... Him face and Matari photo

<3
Powrót do góry

Zuzzzka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pią 17-07-2015, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kat1985 napisała:
Samej raczej trudno byłoby to wszystko pogodzić, wiem po sobie. Pomoc rodziny i partnera jest nie oceniona w takich przypadkach. Najciężej podczas sesji egzaminacyjne, ale reszte da się przeżyć Uśmiechnięta Z tym, że ja byłam na zaocznych, a w tygodniu jeszcze chodziłam na kurs przedsiębiorcy na 5 semestrze.

Ja miałam podobną sytuację. Na studiach dziennych z pewnością jest o wiele ciężej to wszystko pogodzić. To też wiele zależy od człowieka, od jego zapału. Musisz to wszystko dobrze przemyśleć tak by nie ucierpiało na tym dziecko Puszcza oko
Powrót do góry

AgnieszkaM

PostWysłany: Sro 01-02-2017, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje koleżanki dogadały się z prowadzącymi i chodzą tylko "jak muszą" , większosć notatek biorą z internetu np. z https://notatek.pl/
Powrót do góry

Mira2727

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 17-05-2018, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A nie myślałaś o studiach zaocznych?

Podpis <a> Depilacja laserowa w Gdyni </a>
Powrót do góry

Ania55

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 20-06-2018, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja polecam zaocznie weekendowo. Przez pięć dni z dzieckiem, a dwa dla siebie na uczelni.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Uczelnie i szkoły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: