Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Jak pokonać rozstępy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 07-09-2010, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja walczę z rozstępami od 12 roku życia Smutna Niestety nie robią mi się te czerwone, tylko od razu białe, taką mam skórę po prostu. Moje umiejscowiły sie na biodrach. Kiedyś się strasznie nimi przejmowałam, ale teraz normalnie w bikini chodzę na basen. Mój mąż bardzo je lubi, bo jak mówi dzięki nim jestem naturalna a nie jakaś "poprawiana". Wiem, że w ciąży zrobią mi sie na brzuchu wtedy po 2 gim dziecku jak juz będę wiedziała, że więcej nie chce poddam się zabiegowi laserowemu.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

polcia

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 08-09-2010, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

rozstępy to przypadłość wielu z nas niestety i ciężko się z nią walczy. Myślę, że na początku warto jednak wypróbować kosmetyki a dopiero potem oddawać się w ręce specjalistów. Ja nie mam aż tak wielu rozstępów, ale trochę ich jest. Oprócz chodzenia 3 razy w tygodniu na fitness i pamiętaniu po w miarę porządnej i zdrowej diecie smaruję swoich "nieprzyjaciół" balsamem/żelem. Ostatnio kupiłam sobie intensywny żel na rozstępy /reklama/ i jestem z niego naprawdę zadowolona. Wybiela moje rozstępy więc jest efekt Uśmiechnięta

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zgadnij_kto

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 25-10-2010, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje drogie zna któraś z Was jakis dobry krem basam czy zel na rozstepy na piersiach? a moze jeskies cwiczenia? własnie zauwazyłam u siebie Smutna sa nowe Smutna zawsze miałam takie malutkie juz sie do nich przyzwyczaiłam bo miałam je odkad mi urosły piersi a teraz pojawiły sie nowe Smutna w sumie mało je widac bo mam widoczne zyłki na piersiach ale ja wiem ze tam sa i chciałabym zeby były mniej widoczne...

Podpis 21.10.2007 inlove
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Wto 04-02-2014, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak bylam w ciazy to smarowalam brzuch zwykla oliwka, w rezulatcie nie mam zadnych rozstepow po ciazy na brzuchu, kilka niewielkich mam na posladkach, ale sa prawie niewidoczne.
Powrót do góry

kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Walczę z nimi od 20 lat i nic. Przy każdej ciąży hartowałam brzuch i piersi ostrą gąbką, wcierałam balsamy i nic nie pomogło, 3 ciąże zrobiły swoje, rozstęp na rozstępie Smutna.

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

Anyod

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na rozstępy FENOMENALNY jest olejek ze słodkich migdałów. Najfajniej jest go wcierać jeszcze w trakcie ciąży w brzuszek (to jeden z nielicznych olejków, którym już od narodzin można smarować skórę niemowlęcia bez obaw o uczulenie czy jakieś podrażnienia, dlatego też smarowanie brzuszka maluszkowi nie może zaszkodzić). Bardzo silnie nawilża skórę maleństwa, a paniom w ciąży pomaga w walce z rozstępami - zapobiega poniekąd ich powstawaniu oraz powoduje mniejszą widoczność już tych powstałych. Naprawdę działa, polecam. Uśmiechnięta

Podpis "You must give up the life you planned, in order to have the life that is waiting for you" - Joseph Campbell
Powrót do góry

madame_minewra

PostWysłany: Sro 29-04-2015, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie - laser. W dermemedzie mają np. aż 4 różne więc każdy może sobie wybrać. A na czerwone rozstępy mają świetny laser Nordlys. Wiem jak ciężko walczyć z rozstępami, bo sama je mam. Co więcej, kiedy zaczęłam ćwiczyć i chudnąć to pojawiły się...nowe, np. po wewnętrznej stornie ud. Żaden krem na to nie pomógł, dopiero zabieg.
Powrót do góry

ulotna-chwila

PostWysłany: Czw 07-05-2015, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak jak już ktoś wspomniał dobrze działa na rozstępy kolagen morski Uśmiechnięta Tak naprawdę, dla Pań które nie bardzo nie lubią swoich rozstępów, najlepszym wyjściem jest laser. Można także używać samoopalacza, dzięki któremu rozstępy będą mniej widoczne Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 17-09-2015, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

rozstępów które już są nie zwalczy się, chyba, że się pójdzie na jakiś zabieg, bo kremy nic nie dadzą. Wiem co mówię, bo sama niestety je mam
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Czw 17-12-2015, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja używam palmersa, w sumie już od 1 trymestru.
I oby się nic nie pojawiło.
Powrót do góry

MatyldaZ

PostWysłany: Nie 03-01-2016, 13:59    Temat postu: Trudny temat Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zasadniczo rozstępów nie pokonasz żadnymi kosmetykami, możesz o tym zapomnieć. Da się jedynie osłabić ich widoczność - po prostu przestają być czerwone. Jak ci zależy na całkowitej eliminacji to tylko laser lub chirurg.
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Wto 11-06-2019, 6:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Żadne kosmetyki nie pomogą. Jest to uszkodzenie tkanki łacznej tak wiec nie liczcie na to, ze będziecie mogły je usunąć kosmetykami. Sama miałam zlecone przez lekarza stosowanie cepanu. Maść bardzo brzydko pachnie, nic mi nie dała tak wiec jedynie zmarnowałam czas i kasę.

Polecam za to poczytanie sobie o laserze bo laser daje o wiele lepsze efekty jeśli chodzi o działanie na rozstępy:
https://www.raczkowska.pl/laser-frakcyjny-co2/

Wykonywałam tutaj w Krakowie.
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 12-06-2019, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dużo można zrobić żeby im zapobiec, fajne porady tutaj są opisane https://sutricon.pl/wszystko-o-bliznach/rozstepy-w-czasie-ciazy-jak-zapobiegac-ich-powstawaniu i tez wskazówki co robić jak już rozstępy się pojawią.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: