Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak pozbyć się nieświeżego oddechu ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goosia

PostWysłany: Czw 01-09-2016, 21:26    Temat postu: Jak pozbyć się nieświeżego oddechu ? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam bardzo przykry i nieprzyjemny problem. Jest nim nieświeży oddech. Strasznie to utrudnia bliskie kontakty. Byłam już u lekarza ale znalezienie przyczyny a później leczenie potrwa. Potrzebuję więc jakiegoś skutecznego sposobu aby doraźnie pozbyć się tych przykrych woni i przetrwać ten okres. Poradźcie coś, bo czasem boję się odezwać gdy ktoś jest zbyt blisko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dreams11

PostWysłany: Pią 02-09-2016, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest wiele preparatów na nieświeży oddech. O tabletkach słyszałam już wcześniej, a ostatnio w aptece widziałam nawet specjalny spray.
Powrót do góry

DominikaMM

PostWysłany: Pon 05-09-2016, 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam zawsze w torebce taki malutki spray odświeżający, chyba nazywa się kin..polecam jeśli chodzi o doraźną pomoc przy tym problemie Uśmiechnięta
Powrót do góry

ernestka

PostWysłany: Wto 06-09-2016, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W razie draki miej zawsze w torebce miętowe gumy do żucia,a jak nie to wybierz się do apteki tam ci doradzą czy lepiej tabletki czy spray na twoją dolegliwość
Powrót do góry

michalina12

PostWysłany: Sro 07-09-2016, 7:44    Temat postu: Jak pozbyć się nieświeżego oddechu? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Swoją drogą powinnaś udać się do lekarza bo jakaś przyczyna musi być, ale zanim jak piszesz lekarz i leczenie to proponuję wizytę w aptece, jest tam dużo takich rzeczy. Ja ostatnio kupiłam kin fresh spray i daję rade. Przykra dolegliwość może nie znikła ale nie jest już taka widoczna a bardziej wyczuwalna Uśmiechnięta
Powrót do góry

feminine654

PostWysłany: Czw 08-09-2016, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Są też tabletki do ssania na halitozę.
Powrót do góry

Merry77

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 09-12-2016, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze możesz się udać do swojego dentysty. Kto wie, może stomatologia wie, jak leczyć takie przypadki? Jeśli jesteś z Tarnowskich Gór lub okolic to polecam Ci /REKLAMA/. Naprawdę warto tam chodzić Uśmiechnięta
Powrót do góry

Elizka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 19-01-2017, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Piszecie żeby brać tabletki na halitozę, ale czy to nie jest zabieranie się do problemu od d... strony? W końcu takie tabletki nie usuwają przyczyny nieświeżego oddechu tylko zwalczają objaw jakim jest ten przykry zapach. Zazwyczaj, jeżeli nie jest to problem stomatologiczny, a to rzadkość, to problem dotyczy układu pokarmowego - niewłaściwa dieta, grzybica układu pokarmowego, być może nawet jakaś poważna choroba. Maskowanie tego tabletkami, to nic innego jak zakładanie makijażu, ale pod spodem jest się dalej taką jaką się jest i żaden makijaż tego nie zmieni. Łatwo jest wziąć tabletkę, to takie proste, trudniej podejść do tematu poważnie. Pan Słonecki poleca na takie objawy mikstury oczyszczające organizm, mikstury które każdy z nas może sam zrobić we własnym zakresie, potrzebna jest cytryna, sok z aloesu i olej roślinny, zależnie od dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Więcej można znaleźć na jego stronie.
Powrót do góry

pmarek

PostWysłany: Pon 15-05-2017, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wypróbuj ten płyn do ust https://www.aptekagemini.pl/eludril-classic-plyn-do-plukania-ust-200ml.html on niszczy bakterie odpowiedzialne za przykry zapach. Może ci pomoże.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: