Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Jak rzucić palenie?

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mona lisa

PostWysłany: Czw 18-02-2016, 11:39    Temat postu: Jak rzucić palenie? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie znalazłam tu takiego wątku, więc zakładam Zaskoczona
Zdecydowałam że chce rzucić palenie. Tylko w jaki sposób? Macie coś sprawdzonego? Zastanawiam się czy ma sens książka o której wszyscy trąbią PROSTA METODA JAK RZUCIĆ PALENIE czy jakoś tak. Leki, plasterki, gumy - odpadają. Po pierwsze nie będę brać czegoś co ma nikotynę, po drugie mam ograniczone zaufanie do leków, staram się ich nie brać.

Dajcie znać jak ogarnąć temat.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

marvina

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja paliłam przez rok, a potem przesiadłam się na e-papierosa. Elektronicznego palę mało i sporadycznie - jak mnie najdzie chęć. Używam teraz vype'a - bardzo fajny e-papieros. Ma dwa tryby mocy i można tez w każdej chwili zmienić smak na inny.
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Nie 21-02-2016, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szczerze mówiąc nie bardzo się znam. Jak to zmienić smak na inny? To papieros nie smakuje... papierosem? To pomaga rzucić? Może bym podsunęła mamie, bo przecież pali jak smok... Niezdecydowana
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 21-02-2016, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mona lisa- powiem Ci jak to było ze mną, nałogowym palaczem.
W sylwestra 2014r. wypiłam o kilka drinków za dużo. Oczywiście jak to przy alko bywa- wypaliłam o wiele wiele papierosów za dużo. W Nowy Rok jak się obudziłam, myślałam że biega mi po domu stado dzikich bawołów i słyszę ich dudnienie. Tego dnia niewiele co zjadłam. Kolejnego dnia nadal miałam mdłości na widok paczki papierosów. Po trzech dniach nadal mnie mdliło jak poczułam zapach dymu papierosowego. No i jak już prawie tydzień nie paliłam to stwierdziłam, że szkoda by było to zaprzepaścić i przestałam w ten sposób palić. Już ponad rok Uśmiechnięta
Powrót do góry

mona lisa

PostWysłany: Pon 22-02-2016, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi. Ostatecznie przed weekendem kupiłam tę książkę i jestem już w połowie. Jest genialna! Czuję że i mi Allena Carr pomoże, ale nie zapeszam, zobaczymy Uśmiechnięta

Dobrego początku tygodnia Puszcza oko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 22-02-2016, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podobny temat istnieje, zapraszam tak: http://www.forum.kobiet.pl/ja-rzucic-palenie-papierosow-t165680.html .

Ten zamykam Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: